Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Dhámpír •• enyém az örök ifjúság és szépség
Chantele A. Roux
Agnes ----  Original
Keresem :
Agnes ----  Tumblr_nsd8l0hglD1s7ctgzo3_r1_250
● i found him
Agnes ----  Tumblr_nob703BM0z1u6hkdwo3_250
Tartózkodási hely :
● always next to ebony
Hobbi & foglalkozás :
● i'm interested in science



A poszt írója Chantele A. Roux
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 15, 2015 10:34 am
Ugrás egy másik oldalra
- archivált hirdetés -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Feb. 17, 2015 8:56 pm
Ugrás egy másik oldalra
agnes ----

Státusz •SZABAD
Faj •Tündér
Kor •38-40
Play by •Katherine Heigl
Ismertető • 20 éve ismertelek meg, amikor az intézetbe kerültem. Fura dolgok történtek velem és nem értettem, hogy miért. Végül Dolores téged rendelt ki mellém és te lettél az én mentorom, hiszen egy voltam azon tündérek közül, akinek az ereje mondhatni túl korán mutatkozott meg. Tündér vagy te magad is és eléggé tapasztalt voltál korod ellenére is. Nem volt sok barátom, azt is mondhatnám, hogy te voltál az egyedüli olyan személy akiben bíztam és akire számíthattam akkoriban. Te megértettél engem, hogy mennyire nehéz lehet az, hogy 5 évig a szüleimmel éltem, s utána pedig erre a helyre kerültem. Egyszerre voltál olyan számomra, mint egy nővér és egy tanár. De egy szép napon minden megváltozott. Egy viharos estén sietve jöttél be hozzám és felébresztettél, de elmondani már nem tudtad azt, hogy veszélyben van az életem, mert rájöttél arra, hogy mi történik a háttérben. Nem vagyunk mások Dolores számára, mint valami holmi vacsora, hiszen a vámpírok számára a tündérek vére kincset ér. 6 évesen veszítettelek el és kőrubelül egy héttel ezelőttig azt hittem, hogy meghaltál. Ha nem is a szó szoros értelmében, de részben halott vagy.  
Minden emlékedet kitörölték, hiszen akkoriban még volt családod, így téged nem mertek megölni. Valami mesét adtak be neked, hogy miért nem emlékszel és ennek köszönhetően még azt se tudod, hogy tündér vagy. Egyszerűen olyan vagy, mint aki csak árnyéka önmagának. Nem tudtam, hogy miért nem ismersz meg, de aztán Molly segítségével sikerült  rájönnöm a titkok nyitjára. Feltett szándékom, hogy újra visszahozlak az életbe, de te pontosan olyan vagy, mint én. Nem bízol meg senkiben se könnyen.
Régen mindig mosolygós és vidám lány voltál, de mára már szinte ennek  nyoma sincsen. Olyan az egész, mintha rettegnél valamitől és emiatt attól tartok, hogy esetleg saját magadnak fogsz ártani...

Az, hogy mi történt a külön töltött évek alatt rád bízom, de szívesen ötletek veled, illetve kérdés esetén nyugodtan dobj nekem pm-et.


[size=10]/A név változtatható, illetve a pb is alkuképes. ITT is olvashatsz kicsit Noah-ról. 40 Nagyon várlak, illetve ha megérkeztél, akkor kérlek dobj meg egy pm-el.  Embarassed /

Várjuk • Diamond Rivers

Vissza az elejére Go down
 

Agnes ----

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Agnes Fortier
» millie agnes silver

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •