Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 18, 2015 11:36 pm
Ugrás egy másik oldalra
-elkelt karakterek-
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Feb. 22, 2015 10:33 pm
Ugrás egy másik oldalra
brooke winter

Státusz •SZABAD
Faj •Vámípr
Kor •17-18
Play by •Kaya Scodelario
Ismertető •Drága pici húgocskám!
Soha nem voltál egy angyali teremtés, hiszen mindig is imádtál bulizni és talán kissé megszegni a törvényt, de ezeket leszámítva igazán szeretetre méltó teremtés vagy. Annak ellenére, hogy eléggé nagy a korkülönbség köztünk mindig is jól kijöttünk egymással és nem csak úgy tekintettél rám, mint nővéredre, hanem mint a legjobb barátnőre. Mindent megosztottál velem és ennek köszönhetően történt az is, hogy egyik késő este együtt indultunk haza, hiszen bajba keveredtél, de végül olyan dolog történt, amire egyikünk se számított. Miközben hazafelé tartottunk egy vámpír támadott meg minket. Téged magával vitt, s jó pár hónapig magánál tartott. Ő változtatott át téged és a beteg játszmáinak tett ki. Soha nem szerette a gyengéket, így előszeretettel bántott téged is, hogy erőssé és talán szívtelenné tegyen,mint amilyen ő. Viszont a mai napig nem tudod, hogy ki volt az a személy, pedig még én is ismerem, hiszen jó pár hónappal később ő vett el tőlem mindent, ami a családot jelentette számomra.
Szeretsz másokkal játszani, de amikor megölsz valakit, akkor olyan, mintha nem te lennél, mert utána mindig majdnem saját magaddal is végzel. Én az évek során vadász lettem és a szüleink nem engedtek téged a közelembe, de téged ez cseppet se érdekel, mert továbbra is mindig az én segítségemet kéred, ha bajba kerülnél. A sötétség és a jóság harcol benned. Nem csak te félsz attól, hogy vajon melyik éned fog győzni, hiszen én is féltelek. De távolból pedig az elrablód, Rian Cannavaro figyel téged és mindent meg tesz azért, hogy a sötétségbe taszítson.
Illetve ott van az a tény is, hogy mind a ketten hazugságban nőttük fel, hiszen a szüleink nem közösek. Egyedül te vagy az ő gyermekük, én pedig a "édesanyánk" húgának vagyok a lánya, de erről senki nem beszél nekünk. Mindig is úgy neveltek fel minket, mintha édestestvérek lennénk, pedig csak unokatestvérek vagyunk.Vajon, ha kiderül az igazság, akkor a köztünk lévő kapocs elég lesz ahhoz, hogy ne mérgeződjön meg a mi kapcsolatunk?

Név és a pb is alkuképes! Ha kérdés merülne fel benned, akkor nyugodtan írj nekem pm-t, mert szívesen válaszolok! Gyere gyorsan, mert nagyon várlak! 40
Várjuk • Renee Winter & Rian Cannavaro

Vissza az elejére Go down
 

Brooke Winter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Brooke Winter
» Brooke Winter
» Brooke Winter
» Brooke Winter
» Brooke Winter

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •