A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Vámpírboszorkány •• a világ egyik legfurcsább teremtménye vagyok, tele meglepetéssel
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls

Ezio Hoechlin ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Feb. 23, 2015 9:02 pm
Giovanni Hoechlin

Státusz •SZABAD
Faj •Utolsó találkozáskor még boszorkány
Kor •749 körül
Play by •Dwayne Johnson
Ismertető •Big bad brother… A (nem túl hosszú) lapomban néhány említésig szerepelt csak a bátyám, így elég szabad kezet kap a megalkotó őt illetően. Na meg úgy számítva, hogy cca 2-300 éve, hogy találkoztunk sok minden történhetett. Hogy miért nem láttuk egymást azóta lehet például amiatt is, mert mondjuk cserben hagytalak valamikor, ezt nem bocsátottad meg vagy valami hasonló.
Boszorkány voltál utolsó találkozásunknál, azóta ki tudja mi lett belőled. Korábban mikor engem vámpírrá változtattak és az erőm eltűnt, te csináltad meg a rituálét ami miatt visszakaphattam a képességeimet. Azelőtti életemben ahol csak tudtál vigyáztál rám, ez a kapcsolat akár meg is romolhatott később vagy ugyanúgy fent maradhatott. Mikor a szüleim az életemre törtek (lévén vámpír és boszorkány egy személyben etikátlan meg túl veszélyes) te segítettél őket megölni.
//A PB-nek NAGYON örülnék ha maradna, valamint ha valami miatt elég pipa lennél rám, ebből lehetne élet-halál harc is, vagy bármi konfliktus. Név változtatható, csak példaként adtam meg. Óhaj-sóhaj esetén állok rendelkezésedre, csak egy PM az ára. Smile //
Várjuk •Ezio Hoechlin

Vissza az elejére Go down

Giovanni Hoechlin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Kicsi & Édes Hoechlin alias Shanna Hoechlin