Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Dhámpír •• enyém az örök ifjúság és szépség
Chantele A. Roux
Byron ---  Original
Keresem :
Byron ---  Tumblr_nsd8l0hglD1s7ctgzo3_r1_250
● i found him
Byron ---  Tumblr_nob703BM0z1u6hkdwo3_250
Tartózkodási hely :
● always next to ebony
Hobbi & foglalkozás :
● i'm interested in science



A poszt írója Chantele A. Roux
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 15, 2015 10:34 am
Ugrás egy másik oldalra
- archivált hirdetés -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Feb. 24, 2015 9:46 pm
Ugrás egy másik oldalra
byron ---

Státusz •SZABAD
Faj •Vámpír / Vámpírboszorkány
Kor •31-34
Play by •Szabadon választható, de kérlek, ha megérkeztél, akkor egyeztess velem pm-ben.
Ismertető •Szinte gyermekkoromtól kezdve ismerlek, hiszen együtt nőttünk fel és végül a gimiben még egy pár is lett belőlünk. Sohase voltál igazán jófiú. Imádtál bajba kerülni és engem is belevinni a rosszba, de melletted legalább soha nem unatkoztam. Te nem akartál tovább tanulni, én viszont el akartam hagyni a várost, aminek egy kisebb veszekedés lett a vége. Pontosan tudtad, hogy mi történt a múltamban. Tudod, hogy hagytam meghalni a testvéremet - ami persze egy baleset volt, hiszen még csak 4 éves voltam- , ahogyan azzal is tisztában vagy, hogy miként viselkedtek velem a szüleim, de téged ez se hatott meg. Részegen állítottál be hozzám, aminek következtében otthagytalak és egyetemre mentem. Ennek a szüleim igazán örültek és miután kikerültem a képből próbálták megkeseríteni az életedet, ami elég gyakran sikerült is nekik.
Végül 3 évvel később egy fura szerzett csöngetett be hozzád és felajánlotta azt, hogy mindent visszafizethetsz a drága Bright szülőknek, de előtte még valamit meg kell tenned. Megitatott a vérével, majd pedig megigézett téged. Ennek köszönhetően kerültél Whitmore Főiskolára, ahol sikeresen az egyik este belém botlottál. Először szép szavakkal akartál visszaszerezni, de szinte pillanatok alatt elszállt a kedvességed és pár pillanattal később fenyegetni kezdtél, aminek következtében véletlenül megöltelek. A családomat akartam védeni és fogalmam nem volt arról, hogy azért viselkedsz így, mert valaki megigézett. Hosszú évekig úgy tudtam, hogy halott vagy és a Whitmore melletti erdőben nyugszol, de tévedtem. Amint megöltelek a vámpírvér hatni kezdett a szervezetedben, aminek köszönhetően átváltoztál, majd pedig a teremtőd mentett meg téged a földalatti nyomorúságból. Eleinte fogalmad nem volt arról, hogy csak egy báb vagy, de amikor arra "kért" téged, hogy öld meg a szüleimet, akkor kezdtél rájönni arra, hogy újra szinte csak más akarata szerinte cselekszel, de ennek ellenére is teljesítetted a parancsot, majd pedig megölted a teremtődet. Nem voltál kegyes vele, hiszen ő se volt soha se az. Azóta pedig a távolból figyelsz engem, hiszen csak a megfelelő pillanatra vártál, hogy betoppanj újra az életembe és kissé megkeserítsd azt.
Egyszerre vágysz arra, hogy szenvedjek és egyszerre akarsz magad mellett tudni, de te magad se sejted azt, hogy a halálod után mennyi sötétség költözött az én szívembe is. Nem riadsz vissza a harctól se, illetve ott van az a tény is, hogy a vérem igazán csábít téged, ahogyan az egykori érzések is felém húznak, de a bosszú iránti vágyad ezek ellenére se csökken.

|| Nem szeretnék egyszerű kapcsolatot, hiszen mind a kettőjük szívében, lelkében nyomott hagyott, az a gyilkosság és az utána elkövetett sötét tettek is. Ha bármi ötlet és kérdés van, akkor nyugodtan dobj meg egy pm-t. A név teljes mértékben alkutárgya, ahogyan a pb is. Szívesen egyeztetek bármiről. Nagyon várlak! 40
Várjuk • Csak én, de nagyon!

Vissza az elejére Go down
 

Byron ---

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Heidi Byron-Cavanagh

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •