Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Feb. 12, 2014 9:45 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Felhúztam a kabátom cipzárját, minden eshetőségre felkészülve a zsebembe csúsztattam a mobilomat, de lopva Nate-re pillantottam, akin szemmel látható volt, hogy egy cseppnyi feszültség szüntelenül ott ólálkodik benne. Aprót sóhajtottam és odalépve elé egy csókot adtam az ajkaira.
- Talán a süti neked is meghozza a kedved a mosolygáshoz. - Kacsintottam rá incselkedve ezzel beleegyezve, hogy a cukrászda felé vegyük az irányt és nem is szólva többet léptünk ki az ajtón.

(Cukrászda)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 13, 2013 8:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Nem tudom hogy mit gondolt rólam Rose ebben a pillanatban mert a szavaim némi bizalmatlanságra adtak okot, de fel akartam készülni arr ami várhat ránk. Elena üzenetet kapott tőlem, s remélem hogy még ma válaszol. Remélem. Addig is van időnk felkészülni lelkileg erre. Én legalábbis így terveztem.

- Hová is megyünk pontosan? Együnk egy sütit, mit gondolsz? - köszörültem meg a torkomat, megigazítva szövetkabátom nyakrészét, kérdőn nyitva ki Rose előtt az ajtót.  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Nov. 26, 2013 5:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Egy mosollyal nyugtáztam, hogy a séta felőle is mehet, aztán bólintottam. A szeparáció nem éppen a legjobb ötlet, ha meg akarsz tudni valami a városról, így jól fog jönni néhány infó, mert biztosan az arcunkba csapódnak majd dolgok egy egyszerű séta folyamán is.
- Akkor mehetünk? - Kérdeztem és elindultam kifelé, hogy már az előszobában ácsorogva a kabátomat vegyem magamra. Ha mehetünk, ha nem, úgyis menni fogunk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 21, 2013 6:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Vigyorogva néztem rá, mint mindig. Imádtam ezt a nőt a maga humorérzékével, ami néha groteszk volt, mégis úgy volt egyben ahogy kellett. Ez volt az egyik amiért még most is, ennyi idő után szerettem.
- A sétában benne vagyok. Talán többet is megtudunk a városlakókról. Szeretnék egyszer felkészülten elmenni a Salvatore famíliához, és ahhoz.. egy-két városi pletyka sose árt. Rossz érzéseim vannak velük kapcsolatban. - húztam ki magamat.  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 08, 2013 7:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Megcsóváltam a fejem, de mindezt mosolyogva tettem. Természetesen jólesett az aggodalma, elvégre melyik nő ne vágyna arra, hogy élete szerelme féltse őt, ám most nem volt miért aggódni. Nem mintha én szívesen bagatellizáltam volna el egyes dolgokat, jelen pillanatban mégsem jutott eszembe egyetlen indok, amiért paráznunk kellene.
- Előbb hallgattatlak el, minthogy ezeket hallgassam. - kacsintottam rá incselkedve, aztán odaléptem elé és átfontam a nyakán a karjaimat. - És mit javasolsz program gyanánt? Egy séta a városban? - kérdeztem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 06, 2013 4:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Felsóhajtván néztem végig a takason, melyet elővett a hűtőből. Nem firtattam tovább a témát, mely nemigen volt kellemes, s nem igazán volt.. vidám. A gondolat, hogy bárki bánthatja Rose-t, a szívemet sajgatta, s nem tudom, lehetséges-e hogy én csak úgy megvédjem őt.

Felnevettem a szavain, majd elengedtem kezét, melyet az előbb megfogtam. - Talán jobb, ha kitalálunk valami programot, mert a végén tényleg csak baljós gondolatokat fogsz hallgatni tőlem. - kacsintottam rá.  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Okt. 23, 2013 12:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Pontosan. - bólintottam a szavaira. - Éppen ezért nem is értem, hogy miért aggódsz. Most viszonylag minden oké, örüljünk ennek és ne azon gondolkozzunk, hogy milyen bajunk lehetne. - rákacsintottam és a hűtőhöz sétáltam, hogy kivegyek onnan egy tasak vért. Az elmúlt perceknek hála eléggé megéheztem és úgy gondoltam, hogy valószínűleg Nate is, ezért felé is nyújtottam egy kis csomagolt kaját.
Kibontottam a tasakot és enni kezdtem, de közben megcsóváltam a fejem. - Ne aggódj miattam, nem vagyok kislány. És egyébként is, itt vagy nekem te, hogy bármikor megvédj. A nagy és erős vámpír. - nevettem el magam. Nem mintha nekem nem lett volna meg a magam ereje, de Nate évszázadokkal idősebb volt nálam és bár én is sokat tapasztaltam, ő még többet. Még egy ok, hogy ne tartsak semmitől.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Okt. 19, 2013 8:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- És a villám sem csap kétszer egy helyre, nem? - vontam fel szemöldökömet félig pimaszul, de a másik velem ugyanolyan komoly maradt, mint az imént, hisz nem füllött a fogam ahhoz, hogy megint egy olyan fickóba botoljak, mint Benjamin Lockwood. Klaus Mikaelson még így is szabadon lófrál, elég félelem ő. Előtte ott volt az aggály, hogy Olivertől kell tartanom. És most itt van Klaus, egy Olivernél is idősebb.

- Jó, ne beszéljünk róla. - legyintettem aztán. - Csak téged féltelek. A saját életemet már kiheverem valahogy, de a tiédet.. - simítottam végig arcán.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Okt. 05, 2013 5:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Legszívesebben bólintottam volna egyet, de inkább úgy döntöttem, hogy simán megvonom a vállam. Nem akartam helyeselni a szavaira, mert voltak benne olyan részek amelyekkel nem értettem egyet, akárhogy is forgattam és próbáltam mindenféle szempontból megvizsgálni őket. Tény, hogy sok olyan történt, amit nem akartunk, míg szorosabb kapcsolat fűzött minket Elenáékhoz, de legalább addig sem unatkoztunk. Ez sem mellékes.
- Ne legyél ilyen. - adtam egy puszit az arcára. - Azok az idők már elmúltak és az olyasfajták, mint Ben Lockwood vagy az a hasonmás nem támadnak kétszer ugyanarra. Az túl unalmas nekik. - mosolyodtam el.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 04, 2013 9:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Elenát már most el tudom képzelni. Hozzá nem kell túl sok képzelőerő. A reakciói kissé.. kristálytiszták. - vakargattam meg a feje búbját.
- Meg úgy őszintén.. akárhányszor a közelükben voltunk, mindig veszélybe került az életünk. - suttogtam őszintén, megfogva Rose kezét. - Nincs túl sok bátorságom ismét rabul esni egy őrült Lockwood-nak és téged sem kellene kitenni egy Tatia Petrova veszélynek. - húztam el a számat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 21, 2013 9:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Szavaival elérte, hogy felnevessek, de ez nem volt ritka. Szinte minden egyes megnyilvánulásával, gesztusával el tudta érni, hogy akármikor jókedvre derüljek, történjék is bármi. Ez volt az egyik oka annak, hogy ennyire szerettem. és még számtalan más megnevezhető és megnevezhetetlen indok is állt amellett, hogy vele éltem. Azért pedig soha nem lehettem elég hálás, hogy ő engem tüntet ki a szerelmével.
- Hatalmas szerencsénkre egyikőjük sem olyan, akik vérig sértődnének valami miatt. - motyogtam, miközben a felsőmet varázsoltam vissza magamra. - Bár ki tudja. Hosszú volt ez a kihagyás. Mindannyiunknak. - csóváltam meg a fejem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 21, 2013 4:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Nos.. ha ezt a nagyon kellemes tevékenységet nem merítettük volna ki máris, hát lenne tippem további programra, de gondolom mást kell választanom. - sóhajtottam fel, és pimaszkodva végignéztem vékony, de annál szebb alkatán. Ez a nő maga a főnyeremény, ki gondolta volna hogy valaha is rátalálhatok? Csodálatos..

- Én még mindig támogatom azt, hogy lelkiekben készüljünk fel egy Salvatore család meglátogatására. De nem most, hanem.. mikor nekik is jó lesz. - sóhajtottam fel. Ez már engem is feszültté tett. De.. hogy miként fogadnának minket?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 06, 2013 2:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Látva vigyorát az én ajkaimra is hatalmas mosoly kúszott és a tarkóját simogattam, miközben ő a nyakamat csókolta. Az amúgy is mindig érzett boldogságom felfokozódott és ennek örültem a legjobban. És természetesen annak, hogy Nate itt volt velem, bár nélküle a boldogságom sem létezne.
- Az. Szerencse. - bólintottam somolyogva, de azért gyorsan a fehérneműim után nyúltam, hogy magamra kapjam azokat megfázás ide vagy oda. - Valami ötlet, hogy mit csináljunk a nap hátralévő részében? - túrtam bele a hajamba.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 05, 2013 1:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Mikor a testünket már nem rázta annyira a kéj, melyet nemrég együtt, egyszerre éltünk át, próbáltam összeszedni az eszemet, felocsúdni ezután a kellemes néhány perc után, de olyan volt, mint egy teljesíthetetlen feladat. Nem voltam képes betelni vele... csodálatos, mit teste adott nekem.

- Én is szeretlek. - súgtam neki már így utólag, és széles vigyorgásba kezdtem, miközben csípőjét simítottam meg, majd hátát. - Milyen szerencse hogy vámpírok vagyunk, és.. nem fázunk meg.. - csókoltam végig nyakát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 21, 2013 11:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Elvigyorodtam szavai hallatán és a vállába hajtottam a fejem, hogy ott csókolhassam meg a bőrét. Ilyenkor annyira imádtam érezni, hogy itt van velem... ezek az együttlétek megerősítettek abban a hitben, hogy ő tényleg az enyém és szeret engem. Hosszú időnek kellett eltelnie ahhoz, hogy ez kiderüljön, de megérte.
- Szeretlek. - suttogtam a fülébe, amikor gyorsabb tempóra váltott és karjaim a hátára simultak. Felnyögtem csókjai és mozgása hatására, az idő pedig szinte megszűnt körülöttem. Elképzelésem sem volt, hogy milyen gyorsasággal múltak a percek, fürge ujjaim addig simogatták a bőrét, ajkaim pedig csókolták ahol értem, míg a testem meg nem remegett és át nem lépett abba a bizonyos másik világba.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 16, 2013 9:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Sosem fogom vissza magam. - súgtam fülébe, ahogy testére borulva kezem még inkább bebarangolta testét. A hasa alól felsiklott újra, majd csípőjét, derekát simítottam végig. Tempóm gyorsabbá vált, nem türtőztettem magam. Vámpírként sose ment a finomkodás, de még tudtam a határt a vadság és a durvaság között. Sosem feszegettem a vékony kis határt.
- Élvezd.. - haraptam nyakába finoman.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 06, 2013 11:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Jóleső hümmögést hallattam, amikor mozogni kezdett. Eszméletlen jó érzés volt, ahogy megmozdult, hát még amikor hanyatt döntött az asztalon és úgy folytatta. Simogató kezei alatt bizsergett a bőröm, a kellemes borzongás állandósult és ennek hatására markoltam bele a hajába. Lábaimat a csípője köré fontam, először lazán, aztán kissé szorosabbra vettem a figurát, hogy minél jobban érezhessem őt.
- Ne fogd vissza magad. - leheltem a fülébe mámoros hangon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 06, 2013 1:04 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Ajkaimra lehelt futó csókot, majd nyakamra vándorolt, míg én fenekére csúsztattam kezeimet, a két feszes domborulatba markoltam, s így kerestem olyan ritmust, melyet mindkettőnk élvezni tud. Vámpírok voltunk, nem kell minket félteni gyengédségtől, fájdalomtól, de azt hiszem, mindkettőnkgben megvolt az, hogy vágytunk a vadságra hébe-hóba... én legalábbis.. az utóbbi időben..
Lehunytam szemeimet, miközben hátradöntöttam őt az asztalon, s fölé hajolva siklott kezem kettőnk közé, hogy hasa alá nyúlva simogatni kezdjem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 04, 2013 4:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Nem kellett több kérlelő mozdulatot tennem, hogy megtegye azt, amire kérem és amire már vélhetően ő is vágyott. Hatalmas sóhaj hagyta el az ajkaimat, amikor megéreztem őt magamban, a vállaiba markolva adtam tudtára, hogy milyen jóleső ez az érzés számomra. Pár pillanatig nem mozdult, mindketten kiélvezhettük ezt a kis időt, közben az ajkaira hajoltam és futó csókot leheltem rájuk, aztán a nyakát vettem ilyen módon kezelésbe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 28, 2013 10:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Csípőjét megemelve jelezte, hogy Ő ennél már többre vágyik. S mi tagadás, már én sem bírtam sokáig az időhúzást. Olyan távolinak tűnt, amikor utoljára együtt voltunk, annak ellenére, hogy minden alkalommal olyan volt ez, mintha először lennénk együtt.
Vállába haraptam gyengéden, mégis érezhetően, miközben már csupasz testem szorosan hozzátapadt, s mire felsóhajthatott volna, eltűntem testében, majd megállva élveztem a tökéletes mozdulatlanságot. Ez volt a leírhatatlan..
Nyakába csókoltam, légzésem felgyorsult, és csípőjébe markoltam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 21, 2013 11:05 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Nem beszéltem tovább, már egyáltalán nem illett bele a helyzetbe. Helyette inkább ugyanúgy faltam az ajkait, ahogy ő az enyéimet, egy cseppet sem finomabban vagy kíméletesebben, hanem szenvedélyesen, tüzesen, kezeim pedig nem hagyták abba teste porcikáinak simogatását, inkább még telhetetlenebbül lendültek bele a felfedezőtúrába.
Felsóhajtottam, amikor éreztem, ahogy a csípője az enyémnek nyomódik. Akartam őt, méghozzá azonnal, így én is feljebb toltam a csípőmet, hogy jelezzem ezt a vágyamat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 20, 2013 8:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Szeretem az engedetlen nőket is.. - súgtam tüzetesen ajkaira, miközben haja alá csúsztattam ujjaimat, tarkójánál fogva őt, s csókoltam, becézgettem ajkait józízűen, mintha itt helyben fel akarnám őt falni. De régen kóstoltam már meg ennyire édesen, ennyire részletesen.. olyan sokatmondóan..

- Meg vagy lepődve? Már annyira vágyom rád.. ez mindenkiből kihozná a valódi állatot. - mondtam csendesen, miközben mellkasát simogattam nyelvemmel, felpillantva szemeibe, még mindig ott állva a lábai között, s csípőmet az ő csípőjének szorítottam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 16, 2013 3:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Tényleg? És mi van, ha engedetlen vagyok? - vontam fel a szemöldökeimet még mindig viccelődve, de ugyanolyan pimasz módon kérdezősködve és válaszolgatva, mint eddig. Imádtam ezt csinálni vele, néha túlságosan is. Még jó, hogy vevő az ilyenekre.
Mire kettőt pisloghattam volna, addigra minden ruhadarabom eltűnt rólam, amire el kellett vigyorodnom. - Valaki nagyon türelmetlen. - jegyeztem meg halkan, miközben én magam is megszabadítottam őt a nadrágjáról és az alsójától, aztán a hajába túrtam, amikor a mellkasomat kezdte el csókolgatni. Kezemet végigfuttattam izmos vállain és azokat simogattam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 11, 2013 10:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Szeretem, mikor megtalálod a magad helyét. - vigyorogtam szélesen, ahogyan ujjai hasam kockáin játszadoztak. Kis szörnyecske, tudta ám rendesen, hogyan bolondítson meg teljesen! Minden férfi szerette ha ezt csinálják vele, s mi több, én egyenesen rajongtam, miokr a tökéletesen kidolgozott testemet "használni is" tudtam. Ilyenkor a legjobb hogy kondiban vagyunk.

Kihasználtam vámpíri gyorsaságomat, hirtelenjében leszedtem róla minden létező ruhadarabot, majd visszaültettem az aszralra és beálltam két lába közé, így simogatva pucér lábait. - Ezt nevezem, hölgyem.. tálalásnak.. - mértem végig szemeimmel felfalva, majd ráhajolva gyengéden kezdtem végigcsókolni mellkasát, és melleit.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 04, 2013 12:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Azzal még ráérsz. - összeszűkültek a szemeim, így vizslattam őt. Imádtam ezt a fanyar humort, az egyik legjobb volt benne, olyasvalami, amit akkor sem akartam volna megváltoztatni, ha a világ sorsa múlott volna rajta.
Elvigyorodtam, ahogy kezeit végigjáratta a testemen és az asztalra emelt. - Tényleg nincs. Ezen ideje változtatni. - motyogtam szüntelenül a mellkasát simogatva, játszadozva a hasa kockái között. A lehető legjobb szórakozás volt ez, de továbbmentem és kigomboltam a nadrágja elejét, miközben a nyakába hajolva kezdtem csókolgatni a bőrét.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Vissza az elejére Go down
 

Konyha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Konyha
» Konyha
» Konyha
» Konyha
» Konyha

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Nathan és Rose lakása-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •