A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Tündér •• akinek nem adtak valódi szárnyakat
† Chatkép :

† Keresem :
The bad teacher
† Kedvenc dal :
So Cold
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls, Whitmore College
† Hobbi & foglalkozás :
planning to graduate from college
† Humor :
mm, of course

Lorelai S. Gilmore ÍRTA A POSZTOT
Vas. Márc. 08, 2015 12:17 pm
Wade (sexy) Ryder

Státusz •SZABAD
Faj •szabadon választható
Kor •26
Play by •Wilson Bethel
Ismertető •Te vagy az a pasi, akinek már a megjelenésétől is feláll a nemlétező szőr a hátamon. Hogy lehetsz ennyire öntelt? Tökéletesen illik rád az a mondás, hogy "más szemében a szálkát meglátja, de  a sajátjában a gerendát nem veszi észre". Seattle-i származású vagy, tipikus rosszfiú, aki akkor érzi jól magát, ha eléri, hogy nők ezrei szaladjanak utána. Nos, ez nálam nem jött össze. Az előző barátom emléke túlságosan is erősen élt bennem ahhoz, hogy újra nyitni tudjak bárki más felé. Mondjuk amúgy sem jöttem volna össze egy ilyen önző féreggel  Very Happy Hogy mivel is érdemelted ki ezt a címet? Nos, drogokkal kereskedsz, piálsz és cigizel rendesen, plusz ha mindez még nem lenne elég, a nőidet is napi szinten váltogatod. Engem is fel akartál szedni, csak épp azzal az egy aprósággal nem számoltál, hogy vissza foglak utasítani. Ebbe sehogy sem tudtál belenyugodni, ezért(plusz valami másért-csoportfüggő) döntesz most úgy, hogy a Whitmore egyetemre jössz, mint tornatanár. A képesítésed meg van hozzá. A hírnevedet meg szépen eltussoltad, hogy senki ne szerezhessen tudomást arról, hogy főállásban díler vagy. Persze semmi sincsen kőbe vésbe, a pb-t leszámítva, Őt szeretném ha megmaradna!  40
Rengeteg ötletem van ezzel a karakterrel kapcsolatban, amit szívesen meg is osztok az érdeklődővel!! Légyszi, alkossátok meg nekem!  :033:  
Várjuk •ÉN és ÉN, ja és ÉN is!  31

Vissza az elejére Go down

Wade Ryder

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Shan és Wade otthona