Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Rosalie Speckhart

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 21, 2015 5:45 pm
Ugrás egy másik oldalra
rosalie speckhart

[You must be registered and logged in to see this image.]

személyes információk

• becenév: Rose, Lie
• születési idő: 1467. január 22.
• kor: 548 év
• play by: Samantha Barks
• foglalkozás: Hosszú életem alatt csak egy építészi diplomát tudtam összeszedni
[You must be registered and logged in to see this image.]

• faj: Boszorkány
• család: Család...? Mármint az a család, amelynek egyetlen megmaradt tagja inkább hallgatott szerelmnének áruló szavára, mintsem húgára? Köszönöm, de nem. Naevia-val való kapcsolatomat örökre megpecsételte ez a történet. Nem tudjuk rendezni, holott békét kötöttünk. De a seb örökre megmarad.

a felszín alatt
A jellemem... hát, mikor még apró csemete voltam, megmondom őszintén, hogy jókislány voltam, ahogyan arra neveltek engem a szüleim. Ugyan nővérem tíz évvel volt idősebb, mint én, de ez nem hagyott foltot kettőnk kapcsolatán. Egészen más apropóból fújok rá jó ideje, de gyermekként ebből nem származott hátrányunk. Jellemünk meglehetősen hasonlít, mindketten határozott, erős és néha rendkívül önző teremtések vagyunk, én legalábbis biztosan. Gyakran vágyom arra, ami a másé, de hát ez már csak így megy jobb helyeken...
Gyermekként... hát... akkoriban elvárták a szendeséget, a finomságot, és egyéb cukiságokat, de szerencsére ma már nem kötelesség egy szép arc mögött szendeségnek és ártatlanságnak lapulnia. Tőlem pedig egyáltalán nem áll távol az érzéketlenség és tapintatlanság. A nővéremmel már eleve nem tartjuk a kapcsolatot, ezért sem okozott elfogadni egy vámpír ajánlatát, ki arra vett rá, hogy segítsek neki elvégezni a piszkos munkát más vámpírokon, esetleg vérfarkasokon. Magam sem hittem volna, hogy élvezni fogom az efféle kegyetlenséget, holott igenis bennem van a kedvesség. Vagy kiveszett, mikor a nővérem kételkedett a szavamban? Nem tudom, képes lennék-e megszabadulni eme érzelemmentes világtól. Vajon van ez alól megváltás? Nem tudom. Nem is válnék meg ettől az élettől. Örök élet, erre van szükségem. Változó korokban élni. A kinézetem hétköznapi. Szép pofika, kissé erősebb smink, divatos öltözék. Az alakom nőies, a férfiak szeme gyakran megakad rajtam és mi tagadás, élvezetes szórakozni a drága szemecskéikkel. Nagyon jó ügyfelek válnak belőlük. Egyedül a kisugárzásom árulkodó. Bármikor elárulhat, hogy néha azért... vannak bennem kérdőjelek. Néha erősen érzem azt, hogy meg tudok bocsájtani nővéremnek, és meg akarok bocsájtani... máskor azonban örömmel élvezem más emberek életében romba döntését.

user információk
Oszd meg velünk, ki vagy!
életem lapjai
Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz.

Vissza az elejére Go down
 

Rosalie Speckhart

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Naevia Speckhart
» Naevia Speckhart lakása
»  Danielle Rosalie Hemingway
» Danielle Rosalie Hemingway
» Violet Rosalie Caine ℘ just call me rosie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Archivált lapok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •