Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Aiden Matheson

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 21, 2015 11:37 pm
Ugrás egy másik oldalra
Aiden Matheson


személyes információk

• becenév: Aiden
• születési idő: 1991. 06. 06.
• születési hely:  La Nouvelle-Orléans
• kor: 24
• play by: Colin Woodell
• foglalkozás: védem a népem és Jackson keze alá dolgozom

• faj: vérfarkas
• család: A falkám a családom és a családom a falkám. Sokkal többet mond ez el rólam, mint bármilyen más elcsépelt, tövig rágott idézet, vagy bölcselet valaki olyan szájából, akit te is csak a történelemkönyvekből ismersz.

a felszín alatt
Ide születtem, a falkában nőttem fel, ők a családom és egyébként is.. Elég lojális természetem van. Elvárom a tiszteletet, de sosem voltam holmi zsarnok. Egész könnyen el lehet engem viselni.. Nincsenek rossz szokásaim, teljesen átlagos farkas vagyok, ami azt illeti. Vagy talán mégsem. Az átlagnál jobban a szívemen viselem a népem sorsát és nincs olyan, amit ne tennék meg, hogy segíthessem őket. A falka mindenekfelett. Meg az öcsém, aki még nem a falka tagja, és ha rajtam múlik, egyhamar nem jön el az átváltozásának a napja, de a családom. Az egyetlen, aki ténylegesen is megmaradt nekem, és az első, akit a leggyorsabb módszerrel helyeztem biztonságba, mikor beütött a krach a megbolondult boszorkányok miatt. Nem mintha előtte gondom lett volna velük vagy bármelyik másik fajjal, de előbb utóbb számítani lehetett valamiféle hatalmi harcra. Ostobák mind, hogy nem tudnak megelégedni a saját kis szemétdombjukkal.
Az átlagnál magasabb vagyok, kiállásom farkashoz méltó. Az arcom többnyire komoly, és ritkán rándul nevetőráncba az olívaszín bőröm. Vagy ha mégis, akkor a saját vérszegény poénjaimmal próbálkoztam. Nézd el nekem. Hajam barna és a meglehetősen kusza tincseket csak a hajnyíró tudná fenyíteni, na de hogy néznék ki kopaszon? Ezt te sem akarhatod. Nézz csak a kékeszöld szemeimbe és mondd az ellenkezőjét. Látványnak nem vagyok utolsó. Oké, oké, nem egoizmus, de bolondulnak utánam a nők. Sajnos. Belegondolva ebbe nehogy őrültnek gondolj, csak én épp velük egy csapatban játszom, az a helyzet.

user információk
Oszd meg velünk, ki vagy!
életem lapjai
Na, pontosan ezért vagyunk mi itt. Még mindig. Ha többször tolnád a képed a mocsár felé, talán megjegyezted volna az arcomat. Ha pedig ez megtörtént, azzal párosulna az is, hogy tisztában vagy a kilétemmel. Nem mintha akkora nagy ember lennék, félre ne érts.. De ami tény, az tény. Nem vagyok olyan, mint Oliver. Olit senki sem tudja pótolni, sem a falkában, sem a családban, de az élet megy tovább, a gyász meg velünk marad és az ellenséget nem érdekli a mi veszteségünk. Nem vettem át a helyét, eszedbe se jusson ekkora hülyeség, haver… Jacksonnak viszont szüksége volt egy falkatagra, aki rajta tartja a szemét mindenkin, és nem alszik meg közben a tej a szájában. Itt jöttem a képbe én. Nem vagyok se rangidős, se mód felett befolyásos, de a család hallgat rám. Ennyiről szól az egész. Jack pedig kifejezetten feltétlen bizalmamat élvezi, nem csoda, hogy kérés nélkül majdhogynem önszorgalomból vetettem bele magam ebbe az új rendszerbe – már ami engem illet. Velük nőttem fel, nem akarok egyikük fölé sem magasodni. De azzal, hogy egyre többször ragadom magamhoz a szót vitás ügyekben, és a tanácsokat is egyre többen várják tőlem, bizony képtelenség meghúzni magam a háttérben és onnan cibálni a szálakat. Próbáltad? Nem.. Hidd el, hogy nem megy.
Szóval jöttem én, és aki ezt nem nézte jó szemmel, az is lenyelte, hacsak nem vállalkozott önként, hogy ki-be járkáljon a vámpírok tanyájára. Ugyebár farkasháztájon is kevés van ilyen elvetemült alakokból. A többségnek nem olyan liberális a gondolkodásmódja, mint az enyém. Belém nem szorult annyi rossz érzés a többi fajjal kapcsolatban, mint a falka többi tagjába. Inkább a diplomácia útját vallom sajátomnak. Hahó.. Ez itt a 21. század, ahol teljes békességben is élhetne egymás mellett a farkas, a vámpír, meg még a boszorkány is. Ahol épp ideje lenne elfogadnia a falkának, hogy az átváltozás holdtöltekor nem átok, hanem kiváltság, és ahol senkit nem zavar, ha egy farkas összeszűri a levet egy vámpírral. Melyik a legreálisabb?

Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Aiden Matheson Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 06, 2015 9:17 am
Ugrás egy másik oldalra



elfogadva, gratulálunk!

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
üdv a diaries frpg oldalán!

Nos, kedvesem...
kicsit meggyűlik veled a bajom, mivel nem vagyok egy nagy The Originals néző, és nem igazán ismerem a sorozatbéli karaktert, deeee a kedvedért utánanéztem egy picit. tongue
És azt kell hogy mondjam, amellett, hogy megütötted azt a bizonyos mércét, hát mellé ráadásul még egy tökéletes usert is kapott a karakter! Ez nem hízelgés, de a Te képességeidben mindig is biztos voltam, és amit most mutattál be nekünk... új szerep, mégis remekül áll!
Sajnálom, hogy tegnap este már nem volt időm elbírálni téged, egy nagy élményről maradtam le... de a mai napomat bearanyoztad! *.*
Foglalózz, ha ez még nem történt meg, majd nyomás... valaki már határozottan vár rád! Wink
Jó játékot!




Vissza az elejére Go down
 

Aiden Matheson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Aiden -
» Aiden Holdbrooke
» Aiden Sheppard

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vérfarkasok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •