Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Lance ---  Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Pént. Május 01, 2015 9:02 pm
Ugrás egy másik oldalra
Elkelt karakter!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 25, 2015 9:25 pm
Ugrás egy másik oldalra
Lance ---

Státusz •SZABAD
Faj •Vadász
Kor •33 év
Play by •Chris Hemsworth
Ismertető •Volt idő, amikor a világom, a világunk sokkal békésebb volt, mint most. Teljesen átlagos körülmények között találkoztunk és bár rengeteg dologban különbözünk nem gondoltam volna, hogy egyszer eljutunk arra a szintre, hogy meg akarjuk ölni egymást. A vámpírok gyűlölete miatt kezdtél segíteni Seattle ember lakosainak és a vezetőjük elkeseredettségében, amiért nem csatlakoztam a csoportjához értem küldött, hogy levadássz. Nem tudtad, hogy én voltam a célpont, de mivel rendesen megtanítottál arra, hogyan védjem meg magam, esélyed sem volt ellenem. Túl jól ismertük egymást ahhoz, hogy - te a feladatod, én pedig a dühöm miatt - bántsuk egymást, de a gyűrű nyomban eltűnt az ujjamról, ahogy te a városból. Hiányoznak a veszekedéseink, a béküléseink, az együtt töltött percek. Hiányzol. De mint mondtad a legutolsó találkozásunknál: Ha még találkoznánk ebben az életben, akkor egyikőnk se nézzen a másikra. Be tudnád tartani? Kétlem, hogy át tudnánk nézni egymáson attól függetlenül, hogy rájöttél mennyi titkom van, bizalmatlan és veszélyes vagyok, nem az az angyal, akinek gondoltál.
Kemény fickó vagy, szarkasztikus, szellemes, intelligens, aki a jég hátán is megél. Remekül hárítasz és bújsz páncél mögé, könnyen eléred, hogy mások megutáljanak a különleges stílusod miatt és szereted az emberek tudomására hozni, ha valami nem tetszik neked velük kapcsolatban, ezért sem biztos, hogy a legszebb oldaladat mutatnád nekem egy esetleges újratalálkozáskor.

// A pb-t szeretném ha maradna, de a név változtatható, az előtörténetet pedig teljes mértékben a megalkotóra bízom. Smile
Várjuk • Csak én, de nagyon!  40

Vissza az elejére Go down
 

Lance ---

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •