Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 01, 2015 12:17 pm
Ugrás egy másik oldalra
Jeff ...

Státusz •SZABAD
Faj •vadász (dhampir/vámpír)
Kor •50+
Play by •Scott Caan
Ismertető •Jogi diploma, nyomozói hivatás, magánnyomozó... Nem vagy semmi ám, de ez nem is fontos. A szövetségesem vagy, a barátságunk lassan a harmincadik évét ünnepelteti, ami az én kapcsolataim közt már igazi relikvia. Sosem mondjuk ki, hogy barátok vagyunk, az tőlem érzelmi vallomás lenne, tőled viszont nem lenne meglepő, mert nagyon is emberi vagy. Olyan személy vagy, aki megmaradt teljesen embernek, viszont ha kell, nem áll messze tőled a gyilkolás sem, de azt inkább hanyagolod. Segítettem neked megküzdeni azzal, ami vagy, és akkor is melletted álltam, mikor az ex-feleséged elhagyott. Mondjuk, ha illetlen szeretnék lenni, én azt mondanám, mivel egy cafka volt a nő, tuti mással kezdte el megosztani a testét...
Most pár év kihagyás után New Orleansban találkozunk, de egyébként, mi ez a nagy váltás, haver? Mindig azt mondtad, te a rideg Alaszkába fogsz élni... Fordítva kukkoltad meg az autóstérképet? És dél felé jöttél észak helyett?  Elnézést, de a földrajztudásoddal kicsit bajok vannak. Viszont én örülök neked, pajtás. Az ex-feleségedet próbálod itt felkutatni, hátha még ő is szerelmes beléd, mint te belé? Vagy valami baj történt, és menekülsz? Én segítek még akkor is, ha azt nem vallom be.

info: A PB-t szeretném, ha maradna, azonban a többi minden rád van bízva. Körvonalaztam pár dolgot az életéből, jelleméből, viszont bátran hozd elő a fantáziád... Ha megérkeztél, jelezd pm-ben! :mer:
Várjuk • én, én meg azthiszem én...

Vissza az elejére Go down
 

Jeff ...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jeff Dawson
» Jeff Hughes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •