Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 08, 2015 12:02 am
Ugrás egy másik oldalra
damian alexander leighton

Státusz •ÁTVEHETŐ
Faj •Vámpír
Kor •286
Play by •Dylan O'Brien
Ismertető •Keresem az egyetlen, hű barátom.
Kettőnk kapcsolata nem éppen egyszerű. A folytonos csipkelődés nélkül nem is lenne ugyanolyan az életem. Most, hogy ember vagyok egyedül téged érdekel őszintén a sorsom és minden követ megmozgatsz azért, hogy újra a régi formámban lehessek. Emellett még édesapa is vagy, amivel én még nem vagyok tisztában, mert még azelőtt változtattalak át, hogy elcsábítottál volna egy gyönyörű boszorkányt, aki már évszázadok óta alulról szagolja az ibolyát. A kapcsolatod próbálod rendbe hozni a fiaddal Ryan-nel, ugyanakkor a megközelítését újdonsült kedvesén Scarlett-en keresztül tervezed. Talán rájössz, hogy menthetetlen ez a helyzet és jól döntöttél, hogy akkor ott hagytad a fiadat a nyomorban hátra sem nézve, de az is lehet, hogy rájössz mekkora hibát követtél el.
Mondjuk ez engem mit sem érdekel. Csak érd el, hogy vámpír legyek és akkor nagyon jóban leszünk.  Twisted Evil

// a karakter státuszát azért írtam átvehetőre, mert egy nekem pm-ben küldött kezdő után az előző user megadja a karakterhez az adatokat. nem szükséges karakterlapot írni, de az sem baj, ha írsz. a pb változtatható a név örülnék, ha maradna, hiszen már a játéktéren - habár csak egy játék erejéig - megfordult karakterről van szó. pm-ben minden kérdésre válaszolok. 40
Várjuk • Katherine Pierce, Scarlett Alessa Rayne (Ryan Odair, ha előtted megérkezik)

Vissza az elejére Go down
 

Damian Leighton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» --- Leighton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •