Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 26, 2015 11:24 pm
Ugrás egy másik oldalra
-archivált hirdetés -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 03, 2015 2:44 pm
Ugrás egy másik oldalra
Lazerian Holland

Státusz •SZABAD
Faj •Vámpír / Vampwitch
Kor •115-120
Play by •Jeremy Renner
Ismertető •/Több hölgyemény is nagyon várja őt! 40/

Ariel & Emery: Bátyánk vagy, akiről régóta azt hisszük, hogy meghalt. Ariel még ember volt, amikor utoljára látod téged, illetve Emery is életben volt. A két húgod volt számodra a legfontosabb, de egy napon túl nagy nézeteltérésbe keveredtél az apánkkal, aki kitagadott téged és elüldözött még a városból is. Nem hatotta meg a mi kérésünk se, így nem volt más választásod, mint elmenni. Ha maradtál volna, akkor biztosan a halál fia vagy. Pár évvel később viszont táviratot kaptunk, amiben az állt, hogy meghaltál. Egyszerű csel lett volna, vagy a hadsereg tényleg azt hitte, hogy meghaltál?

Shanna: Katonaként ismertelek meg és volt valami a tekintetedben, illetve a lázálmaidban állandóan két lányról beszéltél. Nem értettem, hogy eleinte kik lehetnek ők, de szép lassan a kép összeállt, hogy a testvéreidről beszélsz még ilyen állapotban is. Fura volt látni azt, hogy ebben a helyzetben is értük aggódsz és nem az életedért. Arra kértél, hogy ígérjem meg neked, hogy vigyázni fogok rájuk, de én helyette döntöttem és egyikek közé tartozol, akiket átváltoztattam. Nem túl gyakran tettem ilyet, de úgy éreztem, hogy te megérdemled és ezt azóta se bántam meg, hiszen a gyengébbek mellett kiállsz és mindig hallgatsz a szívedre, illetve mindig jól cselekszel. Én segítettem neked megbirkózni az új helyzettel, de ahelyett, hogy nekem estél volna megköszönted azt, hogy megmentettem az életed az engedélyed nélkül. Barátok lettünk és a mai napig tartjuk a kapcsolatot, hiszen rám mindig számíthatsz. Én segítettem neked megtalálni három leányzót is, így emiatt érkezel Mystic Falls-ba is.

Talya: Legelőször a kiképzésem alatt láttalak meg Oroszországban. Vendégként érkeztél oda és azt akarták, hogy maradj, de te egyszerűen megszöktél előlük, hiszen a kormány nemleges választ nem igen fogad el. Végül jó pár évvel később találkoztunk a szökésem közben. Hozzád törtem be véletlenül és első alkalommal majdnem meg is öltük a másikat, hiszen mind a ketten remek harcosok vagyunk. Végül megengedted, hogy maradjak. A napokból hetek lettek, amikből végül hónapok. Eleinte nem igazán találtuk meg a közös hangot, de pár hónap elteltével túlzottan is összecsiszolódtunk egészen addig a pontig, míg egy szép napon az ágyadból el nem szöktem. Többé nem láttál, csak egy levél marad melletted az ágyban. Eleinte azt hitted, hogy csak valami tréfa az egész, de amikor több nap után se kerültem elő, akkor pedig kicsit kifordultál önmagadból. Pár hét elteltével sikerült lecsillapodnod és feltett szándékod, hogy megtalálj és kérdőre vonj, hiszen úgy érzed, hogy kihasználtalak, de még mindig nem tudod elhinni, hogy ok nélkül léptem le.

|| Pb és név alkuképes, egyedül a családnév adott. 40 Kérdés esetén nyugodtan küldj pm-t. Nagyon várunk! 31
Várjuk • Ariel & Emery Holland, Talya Vodianova és Shanna Kwanten

Vissza az elejére Go down
 

Lazerian Holland

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lazerian ----
» Ariel Holland
» Holland lakosztály

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •