A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
† Chatkép :

† Keresem :
■ the way for humanity

† Kedvenc dal :
back home
† Tartózkodási hely :
■ the place where nothing bad happens
† Hobbi & foglalkozás :
■ i'll be a little doctor
† Humor :
■ like a dead man's humor

Elena Gilbert ÍRTA A POSZTOT
Szer. Aug. 26, 2015 5:57 am
- elkelt karakter -
Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
† Kedvenc dal :
Sex Yeah

† Tartózkodási hely :
Seattle
† Hobbi & foglalkozás :
Grafikus
† Humor :
boszorkányos :P

Michelle Noiret ÍRTA A POSZTOT
Szer. Máj. 13, 2015 2:39 pm
Rivaille...

Státusz •SZABAD
Faj •ANIMÁGUS
Kor •175 éves(de akár több is lehet)
Play by •Ed Westwick(de alkuképes)
Ismertető • Még Párizsban találkoztunk 16 éves koromban az egyik kávéházban, ahol Dettyvel pincérnőnek jelentkeztünk. Neked szükséged volt rám, mint boszorkányra, nekünk pedig rád, mint gyámra. Így magadhoz vettél minket és a segítségeddel bezárattuk az árvaházat, ami nem megfelelő módon működött(és még finoman szóltam). Ezután mindenre kitanítottál a boszorkánysággal kapcsolatban.  Amerikába költöztünk, te üzletember vagy, van egy dizájntervekkel foglalkozó céged. Különleges kapocs van köztünk, mindent megosztasz velem, nyitott könyv vagy a számomra(legalábbis én azt hiszem  Laughing ), de ez fordítva is igaz. Még a széltől is óvnál, ha tehetnéd, mert fontos vagyok számodra. Ahogy te is a számomra. Dettyvel is mély kapcsolatot ápolsz, mindhármunknak jól jön ez a kis triumvirátus.

Egyéb kikötéseim igazából nincsenek, csak annyi, hogy szeretném, ha csak akkor vállalnád, ha egy héten legalább egyszer tudsz vele reagolni. Ha érdekel a karakter, jelezz chatboxban vagy keress meg PM-ben, és megbeszéljük a részleteket, illetve megoszthatod az ötleteidet, elképzeléseidet. Smile
Várjuk • Most még csak én várom Razz

Vissza az elejére Go down

Rivaille....

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal