A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
† Keresem :
■ a girl on the fire

† Tartózkodási hely :
■ mystic falls actually
† Hobbi & foglalkozás :
■ lawyer and teacher in one
† Humor :
■ tired

Bryan L. Foster ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Máj. 23, 2015 1:46 pm
- elkelt karakter -
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
† Keresem :
■ a girl on the fire

† Tartózkodási hely :
■ mystic falls actually
† Hobbi & foglalkozás :
■ lawyer and teacher in one
† Humor :
■ tired

Bryan L. Foster ÍRTA A POSZTOT
Vas. Máj. 17, 2015 9:07 am
Éloise Foster

Státusz •SZABAD
Faj •Ember (de egyeztetés után bármivel meglephetsz)
Kor •40 év
Play by •Jennifer Garner
Ismertető •Nem mondanám, hogy túl szépen gondolsz rám azok után, ami történt... házasok voltunk, az egyetem alatt jöttünk össze, és láss csodát, olyan tökéletesnek éreztük a kettőnk közötti köteléket, hogy rövid idő után házasságra adtuk a fejünket. Két gyerekünk is született, akiket ma már te nevelsz Brüsszel népes belvárosában...
Elváltunk. Hogy miért? Az ok egyszerűnek tűnik. Megcsaltál. Ennek az oka már valamivel bonyolultabb. Nem figyeltem rád. A munka magába szippantott, hiszen ki mondta, hogy ügyvédnek lenni könnyű? Ezt csak tetézte az, hogy jó pár előadást vállaltam be a főiskolán. Ott ismerkedtem meg Ebony-val. Annyira más volt mint te... rögtön elcsavarta a fejemet. És erre egy idő után te is rájöttél, főként miután találkoztál vele. Az irodámban. Meglátogattál, és ott találtad velem, Arisztotelész elképzeléseit vitatva. Kedves voltál vele, de amint távozott, lecsapott a villám. Már értetted,, miért járok ritkábban haza, és miért lettem tökéletesen semleges veled kapcsolatban. Ezután kezdtél el te magad is félrekacsintgatni.
A válásunk után alig találkoztunk, főleg mióta Amerikába jöttem, és te ott maradtál Európában. Azonban sok minden történt azóta... a férfi, akivel viszonyt kezdtél, ott hagyott. És mi mindenben hasonlóan gondolkodunk... valamit valamiért... ezért döntöttél úgy, hogy követsz. És ha a te életed miattam ment tönkre, hát tönkreteszed az enyémet is.

|| Nem szerelmi szálat terveztem a hölggyel, habár apróságok előfordulhatnak, de a szerelmet határozottan kizártnak tartom. Minden mást tudunk egyeztetni, Ebony-val együtt várjuk! Smile
Várjuk • Bryan && Ebony

Vissza az elejére Go down

Éloise Foster

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Jane Foster /Szabad/