Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Lyriell... Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Május 26, 2015 6:52 am
Ugrás egy másik oldalra
- elkelt karakter -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 19, 2015 8:25 pm
Ugrás egy másik oldalra
Lyriell___

Státusz •SZABAD
Faj •Boszorkány
Kor •22-23
Play by •Katelyn Tarver (nem változtatható)
Ismertető •Van ugye egy temetkezési vállalat, a Woodson RIP, ami az apámé. Furcsa emberek dolgoznak itt, többek között a Lyr édesanyja, aki maga is boszorkány, és mint hullamosó tevékenykedik ennél a cégnél. Mindannyiunknak, akárcsak a vérszopóknak szükségünk van valami fedő tevékenységre, akárcsak neked is szépségem. Jelenleg orvosnak készülsz, illetve azt hiszem a te diplomád egyszer majd csak dísz lesz a falon, mert különleges képességgel rendelkezel. Képes vagy gyógyítani a mágiád által. Nem értek a sok bűbájhoz, kenőcshöz mindenféle kencéhez, amiket te meg az anyád készítetek, csak az a tuti, hogy ahányszor vadászatok után egy kicsit tropára megyünk az öreggel ti foltoztok össze a házatok alatt található elég különleges helyen. Nem is tudom minek nevezzem azt a barlangrendszert. Tiszteletben tartom, az az otthonod. Sokáig azt sem tudtam, hogy létezel, az anyád jól elrejtett előlem, és meg is tudom érteni, hogy miért. Egyszerűen elbűvölő vagy. A jellemedből adódóan kedves, jószívű és nagyon alázatos. Nem lázadsz, nem teszel fel felesleges kérdéseket, elfogadod az anyád által kijelölt sorsodat. Hogy az mi is pontosan? Hogy egyszer majd a nyomdokaiba lépj, na nem mint hullamosó, hanem mint gyógyító boszorkány. Azt hiszem eljön majd az idő, amikor el sem akarnálak engedni magam mellől, de jelen pillanatban azzal is megelégszem ha néhanap összepakolsz újra egy-egy masszívabb vadászat után engem meg a cimborámat. Az öreget egyre kevesebbszer visszük magunkkal, nem bírja már úgy a gyűrődést, ahogyan régen. Hogy mégis hol az egész kapcsolatunkban a buktató? Nem nézed jó szemmel, hogy minden vérszopót egy kalap alá veszek, szerinted ők is akárcsak mi emberek lehetnek jók. Na ezzel az egyel tudsz csak kiborítani. A vámpírok halottak, a vérük pedig kell ahhoz, hogy az öcsém idővel meggyógyuljon és ki tudjon végleg is szabadulni a tolószékből. Nem fogok válogatni közülük még a te kedvedért sem, de mégis te vagy az egyetlen aki valamennyire le tud csillapítani. Hatással vagy rám, ez tény, hogy mennyire az majd kiderül.
Várjuk • A karaktert ketten várjuk, Bernardo Auditore és én ( én jobban ) Amit mindenképp tudnod kell, hogy tervezünk kalandozós játékokat, ahol neked is szereped lenne, aki megalkotja, tehát ezek három személyes játékok lesznek majd.(Természetesen lennének saját játékaink is.) És persze idővel szeretnélek meghódítani...DE...ne várj tőlem nyálcsöpögést, és ugyanezt szintén nem kérem vissza. Megfontolt, átgondolt karaktert szeretnék szép jellemmel. Ami még fontos: bár tudom, hogy az oldalon nagyon sok a multi karakter, és nem zavar ha Lyr-t is ilyen valaki alkotja meg, de nem szeretnék havonta kapni reagot, tehát lehetőleg csak akkor alkosd meg nekem, ha heti minimum egy reagot be tudsz vállalni, ha nem inkább kérlek ne foglald le, mert hátha találok rá aktívabb embert. Szóval lenne itt minden ami szem szájnak ingere.

Vissza az elejére Go down
 

Lyriell...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Koktélbár

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •