Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 25, 2015 5:48 pm
Ugrás egy másik oldalra
- elkelt karakter -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 19, 2015 8:42 pm
Ugrás egy másik oldalra
Jasmin ___

Státusz •FOGLALT
Faj •Boszorkány
Kor •~28
Play by •Doutzen Kroes
Ismertető •Jasmin _____

Itt akadtam rád, Mystic Fallsban, párszor összefutottunk a családi vállalkozásomban, egyébként az apám egy régiség boltot vezet, én besegítek, ha épp a szabadidőm engedi. A kezdetektől fújsz rám valamiért. Egyébként, te valamiért megérezted, hogy az Ötök Testvériségének tagja vagyok, csinos vagy de jó párszor lepattantam már rólad. Állítom megvetsz azért mert hétvégenként egy sztrptíz bárban táncolok, hiába próbáltam magyarázni, hogy ez csak meló, valamiért kételkedsz ebben. Egy ideje gondolkodsz azon,hogy el gyere és megnézz munka közben, a bárban. Sosem hallgattál meg, hogy miért csinálom, nem érdekelt téged, szerinted csak a vámpírokat kellene ölnöm ami eleve elrendeltetett feladatom. Én pedig, pont ezért haragszom rád, a kezdeti szimpátiám átment valami másba, cukkollak és ott szúrok beléd ahol tudok, téged sem kell félteni, mert téged is kemény fából faragtak.
Borda törés után, még képes voltál oldalba vágni, és nevetve bevágni az orrom előtt az ajtód. Nem is a kanapén aludtam, hanem a földön… Nem is tudom,hogy mit keresek itt, na jó talán igen. Jól főzöl pihennem kell egy kicsit míg lábra tudok állni, és hiába szívod a vérem, tudod hogy fontos számomra az egészséges életmód: "Azt eszem ami vagyok" elvet élem és ezt tiszteletben tartod, időnként olaszkaja szag terjeng nálatok, jah , és fegyvereket is árultok, ki is néztem magamnak egyet, de te… csak szívózol velem. Nem tudok róla, de az-az apád fegyvere volt, amit kinéztem magamnak, te pedig nem adnád oda bárkinek a családi ereklyét, még akkor sem ha elvileg az a feladatod, hogy segíts engem, mit azt a vadászt, aki az ötök tagja.

Kieg esetleg: Egyébként, titokban olasz gyökerekkel is rendelkezel, amit előttem jól titkolsz, mert és jól figyelj! Az itáliai Auditorék küldtek azért, hogy a közelembe férkőzz, és te legyél a kijelölt feleségem, ám ezt titkolnod kell előttem. Milyen a bűntudat? Milyen érzés jelenteni rólam nap mint nap az Itáliai kapcsolattartódnak? Vajon mikor fogom hallani a folyékony olasz beszédedet?

//Pb: Szeretném ha maradna, Bernardonak nő kell, nem popsztár//
Várjuk • Várlak én és Sammy a haverom : Colt Samuel Woodson
Ha bevállalod a kiegészítést is,akkor abból nagy bulik ,veszekedések generálódhatnának, én magam szeretem a bonyolult dolgokat és nem a két reagból szerelembe esőset, hiszen az életben sem az első randi alkalmával leszel szerelmes nem? Fontos az első benyomás, szeretném ha átolvasnád legalább az előtörőmet, bár abban nincs rólad említés. Kérlek, hogy légy aktívabb, ne kelljen havonta várnom egy reagra, vagy minimum szólj,hogy nem érsz rá, nem szeretnék feleslegesen ücsörögni és várakozni rád.Szeretném ha aktívan IC megismerkednél a haveri körömmel Smile Részletek pm-ben és vágd már légyszi hozzám apád kardját Wink



A hozzászólást Bernardo Auditore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 04, 2015 2:10 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
 

Jasmin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jasmin Moriarty

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •