Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 23, 2015 6:32 pm
Ugrás egy másik oldalra
Maxym Witchburn

• Sharona Witchburn
Státusz •SZABAD
Faj •Bármi lehet
Kor •27-28 éves kinézetre
Play by •Brittany Snow
Ismertető •
Faj bármi lehet, de örülnék annak, ha nem ember lenne. A pb pedig csak egy ötlet, így lehet egyeztetni róla. Ha megérkeztél vagy kérdésed lenne, akkor nyugodtan írj pm-t. Kapcsolodó karakterek: a többi Witchburn családtag

Te vagy az egyetlen" lánytestvérem". Piciként sokat vigyáztál rám, de ennek ellenére se alakult ki köztünk annyira szoros kapcsolat. Szeretsz, de ugyanakkor nem rajongsz értem, illetve nem is utálsz engem. Ha mégis, akkor jól titkolod. Én mindig is úgy éreztem, hogy te egyszerűen megtűrsz engem, de semmi több. Egy darabig te is próbáltál segíteni beilleszkedni, de amikor láttad, hogy minden remény hiába, akkor feladtad és tovább sétáltál. Viszont a későbbiekben titkon segítettél abban, hogy ne küldjenek Londonba, amiért mindig is hálás leszek neked.
Nem az a személy vagy, aki minden pillanatban élvezi a nagyvilági életet. Egyszerű lány lett belőled, aki megérdemli a családnevünket. Édesanyáddal mindig is megtaláltad a közös hangot és azon voltál, hogy a családod minél büszkébb legyen rád, de azért téged se kell félteni. Te is tudod, hogy mi fán terem a szórakozás és a bajkeverés, de neked mégis megbocsájtják a kihágásaidat, de vajon az utolsót is képesek lesznek?
Pár napja keltél útra, hogy segítséget kérj tőlem, hiszen olyan dolog történt, amiért ki is tagadhatnak téged. Babát vársz egy egyszerű fiútól (nem vagyonos), de te szereted őt. Nem tudsz kihez fordulni, ezért jössz hozzám. Félsz attól, hogy elfoglak küldeni, de szükséged van valakire, mert nem tudsz dönteni, hogy mit tegyél. Megtartsd és szállj szembe szüleiddel vagy elvetesd és talán örökre bánd a dolgot...


Várjuk •

Vissza az elejére Go down
 

Maxym Witchburn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Maxym Witchburn
» Mrs Witchburn
» Saphyra Witchburn
» Edwin Witchburn
» Samael Witchburn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •