Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Lzzy R. Morrow Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Május 24, 2015 2:41 pm
Ugrás egy másik oldalra



elfogadva, gratulálunk!

üdv a diaries frpg oldalán!
Lzzy, (ejj, de furcsa)
nem nagyon tudok hova lepődni már... ez most nálam vitte a prímet; micsoda arc! 31 Ugyan nem vagyok oda Megan-ért, de az biztos, hogy ehhez a karakterhez rettentően jól párosul! Magam sem tudnám megmondani, hogy mi az, ami nagyon megfogott benne... vámpír vagy, ráadásul nem is egy friss vámpír, a play by-hoz ez tökéletesen illik; de a történeted olyan, mintha kétszer annyi ideje élnél, mint amúgy valójában; egy rettentően összetett karakter, valódi tartalommal a háta mögött... hogy ebből mi lesz, kíváncsian várom. tongue Ráadás pedig, hogy szépen fogalmazol. 40
Foglalózz, majd keress egy pajtit, jó szórakozást!



Vissza az elejére Go down

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
Lzzy R. Morrow
Lzzy R. Morrow Tumblr_o87iu4pMDt1stjrhxo1_250
Keresem :
Tartózkodási hely :
▲ I'm on to you ▲
Hobbi & foglalkozás :
▲ machine genius and bar owner ▲



A poszt írója Lzzy R. Morrow
Elküldésének ideje Szomb. Május 23, 2015 8:27 pm
Ugrás egy másik oldalra
Lzzy R. Morrow


személyes információk

• becenév: Először is tisztázzuk. A nevem Lzzy R. Morrow. Nem, nem Lizzy, hanem Lzzy. Ez az Elizabeth egyik létező becézése. A középső nevem R. R, mint Rosemarie, de ezt nem használom túl gyakran. A vezetéknevem magától értetődő. Tehát a becenevem, így a végére, mint lényeg: Lzzy.
• születési idő: 1723. Nov. 29
• születési hely: Red Lion, Pennsylvania, USA
• kor: 291
• play by: Megan Fox
• foglalkozás: segítek egy bártulajdonosnak, hogy könnyebben jusson azért, amiért az emberek egy ilyen helyre betérhetnek... egyfajta hacker és gépzseni vagyok

• faj: vámpír
• család: Család...család... ja, meg is van. Úgy kétszáz évvel túléltem őket. Szörnyű tragédia, mi? Sajnálom... Vagy mégsem.
Volt egyszer egy testvérem és egy apám, na meg persze egy anyám. Lassan a harmadik x-ben, ami a százasokat illeti, volt jó néhány kalandom, de nem hiszem, hogy élve előkerülnek. Hogy miért? Na, ezt majd meglátod.

a felszín alatt
A végletek embere vagyok. Vagyis vámpírja. A család létszükséglet volt nekem egyszer, mára aligha jelent valamit számomra. Egy bárban dolgozok, úgy, hogy a hangos zenétől a hideg ráz néha, hisz nyilvánvaló, a hallásommal vámpír létemre nincs bajom. Ennek ellenére megszállottan rock zenét bömböltetek a fülembe. Éljen a XX. század. Ez a másik, vagyis inkább egy a sok közül, amiben még a két véglet között ingázom. Gyűlöltem a kort, amiben éltem, imádom, amiben most élek, viszont hiányoznak dolgok a múltból, amik a jelenben idegesítenek, hogy nincsenek vagy éppen vannak. A lista folytatása nem maradhat el ahhoz, hogy valamennyire megismerj. Tehát... Szeretek feleslegesen is beszélni, mégis csendben vagyok, ha olyanom van. A titkokkal úgy vagyok, ahogy mindenki, vagy legalábbis a többség. Ha én titkolózom más előtt, akkor nincs vész, ha más előlem, azt már annyira nem szeretem. Imádok hegyet mászni, de a magasságot, amibe repülő vihet, nem bírom elviselni. Szeretek okoskodni, de ha más adja a szépet nekem, felfordul a gyomrom. Nem vagyok az erőszak híve, de húzz fel és kérdés nélkül töröm ki a nyakad vagy tépem ki a szíved a helyéről. Szeretem a kényelmes ruhát, de a külsőm az álcám, így a kényelmetlenebb magassarkúk naphosszat viselését járulékos veszteségnek gondolom. Egy bárban dolgozom, ahol a rend nemfeltétlen elsődleges, mégis azt hiszem rendmániás vagyok, ha a saját lakásomban vagyok. Máskülönben nem érdekel, hogy a pultra pia csöppen, vagy a pólómra valaki ráönti az italát. Nem rajongok érte, de ez is amolyan járulékos veszteség. Említettem már? Vega vagyok. Egy vega vámpír, aki mellékesen zacskós vért rabol, hogy a bárban semmiből ne legyen hiány. A piáról ugyan ez nem mondható el. Na, abban nem vagyok végletek között ingázó. Vagy iszok, vagy nem, de csakis olyat rendelek, amiről tudom, ha már iszom, hatással is lesz a tizedik kör után. Visszatérve az öltözködésre. A sminket szeretem, előszeretettel használom is. Akárcsak a szókimondóságot, ha éppen, mint az előbbiekben említettem, nem vagyok szófukar kedvemben.  A hajam bár hosszú, különösebben nem rajongok érte, mikor a szél fújja, vagy egy fodrász nyúl hozzá. Na, összezavarodtál már? Jó, mert ez volt a célom. Ezek után fejts meg, ha tudsz drágám.

user információk
Oszd meg velünk, ki vagy!
életem lapjai
Egy zavarodott elme zavarodott napjai. Ez állhatna a naplóm első oldalán, mint egyfajta bekezdés, vagy kezdő mondat, vagy felvezetés, vagy hívd, aminek akarod. Nos. A valóság tökéletesen hordozta ezt az igazságot. Tudom magamról, hogy miért vagyok ilyen, még jó, hisz én vagyok én...

Akkor haladjunk évről évre. A gyerekkorom nem túl gazdag, már, ami az élményeket illeti. Nem, nincs semmi megrázkódtatás, semmi szerencsétlen sors, egyszerűen megöregedtek a szüleim és elmentek, a testvérem pedig nem élte túl a himlőt. Egyedül maradtam egy sodródó, napról-napra változó és egyre veszélyesebb világban. Így lettem vámpír. Vagyis ennek köszönhetően. Tudod, van az az érzés, mikor egyedül jársz a sötétben, és kiráz a hideg, mikor arra gondolsz, hogy valaki követhet. Na, én ezt nem éreztem, mégis ide jutottam. De minek beszéljünk a múltról, igaz e? Beszéljen inkább a jelen, az az, ami igazán meghatároz.
Kérdezheted, joggal hozzáteszem, hogy miért vagyok kicsapongó, zavaros és meglehetősen összetett személyiség. A válasz egyszerűbb, mint hinnéd, de persze sose lehetsz benne biztos, hogy mennyire igaz, amit most fogok veled megosztani. Vegetáriánus vagyok. Nem, nem azért, mert a nyuszikat meg a csirkéket sajnálom, egészen más az oka. Vámpíroknál egy kicsit amúgy is más. Pont, hogy nyuszit és őzikét szeretek enni, de ha emberi vér jut a szám közelébe... menekül. Hogy miért? Egy egyszerű oka van mindennek: egy ripper vagyok. Azt hiszem az egyik volt barátom halála előtt hasfelmetszőnek nevezett Vicces és egyben ironikus is volt a helyzet, meg kell hagyni. Szóval  visszakanyarodva a lényegre, az emberi vértől szó szerint begőzölök, ezért szabályok közé szorítottam magam, ami leginkább abban merül ki, hogy az aranyközépút szabályai ismeretlenek, nem vagy csak igen nehezen találom meg ezt és akkor sem sokáig. Ezért lehet, hogy egyszerre vagyok idegesítő és érdekes, pedig már én sem vagyok egy fiatal vámpír.
Ezért is esett ki a múltam nagy része és ezért próbálok a jelenben maradandót alkotni. Az első számítógépek feltalálásakor én már javában éltem, igaz, akkoriban nem az kötött le, hogy egy dobozba zárt fémhalom mire képes. ez mára egészen megváltozott. Úgy száz éve döntöttem el, hogy változtatok. Minek hatására? Ez maradjon az én titkom. Az viszont köztudott, hogy a technika fejlődése elkezdett érdekelni és ahogy lehetőségem adódott rá, elkezdtem tanulni róla, foglalkozni vele, most pedig egy meglehetősen sajátos humorú férfi mellett vagyok társtulajdonos egy bárban. A kettő hogyan is függ össze? Christian Coulson a maga lehengerlő vehemenciájával és irányításmániájával, nekem köszönhetően él meg. Egy kis technika és a piacról máris olcsóbban szerzem be neki az italt, és egy kis hacker munkával a vérbankban a hiány is eltűnik, amit én okozok. Azért ez is abszurd, nem? Nem iszom, de szállítom. Na mindegy is... Visszakanyarodva a vámpíromhoz. Mert végül is az. Az idegeire megyek, de tudja jól ő is, hogy szüksége van rám. Bár azt hiszem, belőle a férfiúi hiúság is megszólal, hisz idősebb vagyok, mint ő, és nagyon szívesen emlékeztetem erre, néhány órás pihenőt adva neki, hogy a nyakcsigolyáit újra a helyére igazíthassa. Az egyetlen bevételforrásom viszont nem ez. Szeretek másoknak is segíteni, persze csakis némi segítség fejében. Így ha információra van szüksége valakiről vagy valamiről. De megint eltértem a fő száltól... csapongó vagyok, nem kétség, tudom magamról.

Vissza az elejére Go down
 

Lzzy R. Morrow

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Luke and Lzzy
» Nicolle Morrow
» Negan Morrow

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Halhatatlan évek :: Vámpírok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •