A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls

Vincent Pavel Burgess ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Máj. 25, 2015 10:27 pm
Amit csak szeretnél

KOR » 100 valamennyi
FAJ » vámpír
PLAY BY » alkotóra bízva, de legyen kellemes megjelenésű, karizmatikus figura
STÁTUSZ » szabad
FOGLALKOZÁS » -
VÁRJA » A helyzet bonyolításához asszisztál egy Samuel Delonberg nevű halandó is, aki miatt tovább időzik Vincent a városban.
KAPCSOLATUNK » Kiválasztottál magadnak, ahogyan előtte is kiválasztottál már másokat: a vérem íze, az arcom, számodra izgató vonásaim és izzadt, haldoklástól rángó testem tett annyira vonzóvá. A többieket mindig elrongyoltad egy-két hét alatt, szadista (fizikai és pszichés) játékaid alatt megtörtek, engem mégis megtartottál, hozzám mégis ragaszkodtál. Hetven éven keresztül. A társad (mert párban vadásztok) hozzád fűződő viszonya ambivalens, éppen annyit látok belőle, amennyit látni engedtek. Belőlem a teljes alázat kellett, a teljes-én, és te nem elégedtél meg a birtoklás totalitásánál kevesebbel. Csupán foszlányokat tudok a múltadról, azt a keveset, amit vérmámorban elsugdostál. Sem korod, sem halandó életed nem fedted fel előttem. Néhány hónapja megszöktem tőletek, azóta a nyomomban vagytok. Bejártuk Európát, az Egyesült Államok keleti partjait, én mindig előttetek pár lépéssel. Megszállottan utol akarsz érni.
Vissza az elejére Go down

valamilyen csodálatos név

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Csodálatos neved