A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Warlock •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
† Kedvenc dal :
Love love love
† Tartózkodási hely :
MF✔️
† Hobbi & foglalkozás :
Sorry bro, I'm lazy✔️
† Humor :
Patrick, this is madness ✔️

Patrick Hawthorne ÍRTA A POSZTOT
Pént. Máj. 29, 2015 4:11 pm
....... Hawthorne

Státusz •SZABAD
Faj •Vérfarkas, vagy verewitch
Kor •20-25 között
Play by • Maisie Williams
Ismertető •A kishúgom vagy, gyerekként nagyon szerettük egymást, aztán mikor apánk meghalt, elidegenedtünk egymástól. Ennek egyrészt az volt az oka, hogy anyánk nekem elmondta, nem vagyunk édestestvérek, mert te más apától születtél, ezért nagyon haragudtam rád, amit már bánok. Egy időben szerettem volna kibékülni veled, de sehol nem találtalak így feladtam, pedig, te vagy az egyetlen olyan testvérem, akiben láttam még valamennyi reményt az iránt, hogy egy családként éljünk. Nem tudom, hogy vérfarkas vagy, azt sem, hogy az átkod kiteljesedett amikor megölted a nevelőapádat. Mistyc Fallsba menekülsz a törvény, és anyánk elől, mert hallottad, hogy Armand is valamerre errefelé lófrál, de arról fogalmad sincs, hogy én is itt vagyok.
/A nevet az alkotóra bízom, csak a vezetéknév maradjon meg, illetve a pb-nek örülnék, de persze, ha dobtok egy pm-et alkudhatunk róla 38 Köszönöm, ha valaki megcsinálja 31 /
Várjuk •Én nagyon, és talán a másik bátyja is

Vissza az elejére Go down

Édes kishúgom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal