Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Leonard Claflin

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 06, 2015 3:47 pm
Ugrás egy másik oldalra
Leonard Claflin


személyes információk

• becenév: Leo, Claf
• születési idő: 1985. augusztus 30.
• születési hely:New Orleans
• kor: 30 év
• play by: Scott Michael Foster
• foglalkozás: Tanár vagyok a Whitmore Egyetemen

• faj: Ember ( vérfarkas átokkal )
• család: Azért nem mondanám, hogy normális családban nevelkedtem, de mégsem voltam hídalatti családtalan rongyos gyerek. Még testvérek is megadattak nekem, hogy úgy mondjam, játszhattam a jó példát mutató bátyót, bár sokra nem mentem ezzel. Mind ketten érdekesen vették a leckét, ettől függetlenül számomra mindenképp fontosak, olyanok még mindig mint két kölyök. Bár már rég letettem az útmutatásukról, élik az életüket, maximum melléjük állok, ha erre van szükségük, de már felnőttek, ideje, hogy maguk intézzék a dolgaikat, én pedig a háttérből fogom majd a fejem, ha valami nagy őrültségbe kerülnek..

a felszín alatt
A külső az amivel talán kezdhetném, magas, olyan 189 centi körül vagyok, de még pontosan soha nem mértem meg magam. Izmos vagyok amiért nem sok erőveszítést kellett tennem. Macsósan rövidre nyírt a hajam, barna szemeim pedig olyanok mint a csokoládé. Általában inget viselek, szinte már a védjegyemmé vált ez az öltözet. Karakteres az arcom, amiért hogy-hogy nem, de döglenek a nők.
Magamat egy igen célra tartó, magabiztos embernek tartom. Olykor azonban makacsság is vegyül ezek közé, ahogy akaratos is tudok lenni, ha így hozza a helyzet. Kiegyensúlyozottnak tartanak, ám ez csak látszat, nagyon sokszor apró dolgokon felhúzom magam, dühkitöréseim vannak időnként. Nem tudom fékezni a magamban rejlő dühöt még ha csak az, ami kiváltotta olyan apróság, mint egy színes zokni a fehérek között. Ám sosem robbant még ki belőlem a felgyülemlett agresszió közönség előtt, nagyon igyekszem, hogy a diákok előtt tartsam magam. Hát lényegében ennyi rólam amit érdemes volt megemlíteni.

user információk
Egy játékos aki már egy kis ideje koptatja az oldalt Wink
életem lapjai
Már csak 3 perc választ el attól, hogy megkezdődjön a bemutató órám. Minden tanár erre az egy órára készül a legjobban, szinte már harc dúl köztük, hogy kinek sikerül a legtöbb diákot magukhoz csábítaniuk az unalmasabbnál unalmasabb óráikra. Én nem izgulok, nem vet szét az ideg, nagyon is tisztában vagyok azzal, hogy ha nem adnék le semmit akkor is szinte telt lenne az egész terem és minden széken ülne valaki. Nem vagyok egoista, de tudom, hogy a diáklányok csupán miattam veszik fel az órámat a tanrendjükbe. De ezzel csak nekem lesz jó, nincs más dolgom, mint leadni az aznapra megtervezett anyagot majd a jól végzett munka gondolatával kilépni a teremből.
Az óra pontosan megüti a 10 órát, fanyar képpel indulok meg az előadóterem felé, már kívülről is hallani a halk suttogásokat, egy-egy lány kuncogását, nagyban folyik már az újoncok beavatása mire is kell számítaniuk. Megmosolyogtat ez a felkészülés, kezem lenyomja a kilincset, erre döbbent csend támad odabent, elmosolyodom, majd belépek, magam mögött nyikorogva záródik az ajtó, fel lépek a pódiumra majd szembe fordulok a diáksereggel. Ahogy sejtettem, nem maradt üres szék, mindegyiken ül valaki.
-Üdvözlöm az új diákokat és azokat akik már egy ideje koptatják itt az agytekervényeiket. A nevem Leonard Claflin. Már kerek 3 éve tanítok itt, teát tisztában vagyok a diákság csíntevéseivel, trükkjeivel. Noel, ettől függetlenül most is értékelni fogom a próbálkozásaidat. - Halk nevetés hangzik fel innen-onnan az érintett fiú pedig kihúzza magát és kidülleszti mellét, villogtatja magát az új lányok előtt, mint valami párzásra kész gorilla, nevetséges.
-Nos egy kevés szót megejtenék az órámról is. Mint tudjátok vagy éppen nem, én tanítom a Misztikus legendákról órát. Ilyenkor természetesen sokak fejében megfordul Dracula neve a két hegyes szemfogával együtt. Akik rá gondoltak ki kell, hogy ábrándítsam őket. Dracula nem létezett. Csak egy kitalált név és egy kitalált történet. Akit a mai emberek Draculának hittek az Karóba Húzó Vlad volt, egy gróf aki, nos, karóba húzott sok száz embert. Nem olyan kitalált lényekről lesz itt szó, mint amiket a mozivásznon láttok, az én órámon ezek mögé a sületlenségek mögé fogunk nézni és felderítsük a valóságot. Köszönöm! - fejezem be a mondanivalómat mire kitör a tapsvihar és néhány hangos fütty is megszólal pár igen neveletlen sráctól, akik abban reménykednek bevágódhatnak nálam és amikor vizsgára kerül a sor megmentem a seggüket. Mennyire szánalmas.
-Nos amivel mára készültem az a...- Hangos kopogás szakítja félbe a mondanivalómat. Összehúzott szemöldökkel nézem az ajtót.
-Tessék! - Kiáltok ki mire egy apró kisember viharzik be. Tudom kicsoda, az iskolatitkárságon láttam már többször is. Furán nézek rá mindaddig míg meg nem látom részvéttel telt arcát, ekkor azonban meghűl a vér az ereimben. Még szinte oda se ér hozzám már megszólalok.
-Mi történt velük? - Halkan kérdem, hogy a diákság ne halljon belőle semmit.
-Nem értem uram, tudtommal senki nem sérült meg, a bérlakása porig égett, a rendőrség Önt keresi, kérem azonnal kövessen! - Ezzel amilyen gyorsan jött távozik is. Én pedig ott maradok pár pillanat erejéig és szinte úgy érzem mintha lebegnék, teljes megkönnyebbülés árad szét bennem egy pillanat alatt. Azt hittem az öcséimmel történt valami,a ház pótolható, de a testvérek nem. A suttogások hoznak vissza a valóságba.
-Az órának vége! - Ezzel én is elindulok a titkár nyomában, ki a teremből, hogy részletesen is elém táruljon a probléma, a rendőrség, ha véletlen baleset lett volna nem jönnek megkeresni..ez most már kezd érdekesen alakulni.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jún. 09, 2015 9:18 pm
Ugrás egy másik oldalra



elfogadva, gratulálunk!

üdv a diaries frpg oldalán!

Kedves, Leonard!

Sajnálom, hogy a félreérthető fogalmazásom miatt egy kicsit feltartottalak, de örülök, hogy sikerült ezt megbeszélnünk, mert a karakterlapod egyszerűen fantasztikusra sikeredett.  :cukorborso:
Imádtam, ahogyan felépítetted a karaktert a személyiségét pontosan így tudtam volna elképzelni, ahogyan azt is tökéletes bemutattad, hogy egy ilyen jóképű férfiember, ha tanárnak áll, akkor ott aztán lesznek lányok az óráján.  Cool
Azért már kíváncsian várom, hogy mégis, hogyan fog alakulni a sorsod, hiszen kapásból három karakterhez van közöd, vagy jobban mondva, inkább négyhez. Very Happy Bár én elméletben eljátszottam a halálomat, de... A lényeg, hogy itt vagyok, hogyha szükséged van egy kis testvéri szeretetre. Razz Meg azért nem árt megtalálni a kis húgit, Brynn-t(akiről még mit sem sejtesz Wink ) meg a tolószékes, morgó öcsédre is ráférne valami vigasz, amit szerintem a puszta megjelenésed meg tudna oldani. Razz Ugyanakkor kíváncsi vagyok arra is, hogy Liv agyhúzását meddig fogod bírni, szóval.. Rengeteg lehetőség lakozik ebben a karakterben és bízom benne, hogy ki is fogod őket használni! 31
Már alig várom, hogy meghódítsd magadnak a játékteret, szóval nem is tartanálak fel tovább, hiszen így is sikerült jó darabig visszafognom téged.  Sírok

Na, de nyomás foglalózni bátyó, utána pedig már tényleg csak a játékteret kell magadévá tenned! 40

Jó szórakozást kívánok. :hug:  



Vissza az elejére Go down
 

Leonard Claflin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Shawn Claflin
» Leonard ...
» Sam Claflin
» Shawn Claflin
» Shawn Claflin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Emberek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •