A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
† Chatkép :

† Keresem :
■ the way for humanity

† Kedvenc dal :
back home
† Tartózkodási hely :
■ the place where nothing bad happens
† Hobbi & foglalkozás :
■ i'll be a little doctor
† Humor :
■ like a dead man's humor

Elena Gilbert ÍRTA A POSZTOT
Pént. Szept. 11, 2015 12:04 pm
- elkelt karakter -
Vissza az elejére Go down

Warlock •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
† Keresem :
ξ the perfect solution
† Tartózkodási hely :
ξ mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
ξ lawyer

Weldon Neal Jaspers ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Szept. 07, 2015 6:02 pm
leena

KOR » 23 év
FAJ » boszorkány
PLAY BY » Bonnie Wright (alkudozz bátran. Razz )
STÁTUSZ » SZABAD
FOGLALKOZÁS » -
VÁRJA » Neal és Adélaide
KAPCSOLATUNK »// a név változtatható, ha egyáltalán nem jön be, én az előtörténetemben és a játéktéren eddig Leena-nak hívtam, de ez módosítható!
Ha nagyon felszínes akarnék lenni, ahogyan az illene egy ügyvéd tanonchoz, azt mondanám, hogy csak egy egyszerű boszorkány vagy, aki a sötét mágia rejtelmeibe vezetett engem, miközben belém szeretett. A vonzalom szinte kézzel tapintható kettőnk között, de a szívem már az egyetem óta egy másik lányé... Adél utál téged, ahogyan te is utálod őt. De azt nem mondhatod, hogy nem hajtotta a malmodra a vizet: nem törődve az érzéseimmel, egyszerűen átpasszolt neked, és azóta a karjaidban próbálom elfelejteni, hogy mi történt, és mekkorát csalódtam abban, akit életem szerelmének neveztem. Neked persze kapóra jött Adél húzása, titokban talán már köszönőkosarat is küldtél neki, holott ő is ugyanúgy szeret engem, mint én őt... de neked kapóra jön hogy melankóliába kerültem. Egy sötét varázslat előkészületeiben vagy benne... de egyedül nem vagy elég hozzá. Szükséged van rám is hozzá, de tudod, hogy a józan ítélőképességem normális helyzetben elutasítaná azt, amit te csinálsz. A probléma viszont az, hogy momentán nincs józan ítélőképességem...
Az előtörténetemben Leena is szerepel, plusz minden információt megkaphatsz tőlem és Adélaide-tól pm-ben! Nagyon várunk!
Vissza az elejére Go down

Leena ---

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal