Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 31, 2015 12:14 am
Ugrás egy másik oldalra
Dilhan Debussy

Státusz •SZABAD
Faj •Farkasboszorkány
Kor •467+
Play by •Iwan Rheon / Ashton Kutcher / Zac Efron
Ismertető •Miként nézel ki valójában? Szerintem már nincsen olyan személy, aki képes lenne ezt megmondani. Két erőt birtokolsz, amit nemesi egyszerűséggel úgy használsz, mint egy festő az ecsetét. Egyik énedet se utálod. Sőt, emiatt kicsit felsőbb rendűnek is tartod magad, hiszen te két tulajdonságot birtokolsz, amit előszeretettel szemléltetsz másokon. Megállíthattad volna az időt magad felett, de nem tetted, hiszen akkor hol maradna a móka? Imádod ellopni mások testét, kifordítani önmagukból és a lelküket megtépázni, majd a testükbe költözni. Ezek után pedig a rokonaiknak az életét keseríted meg. A hajtóvadászat a lételemed és ki lenne jobb préda, mint egy kétségbeesett rokon? A nőket egészen eddig úgy fogyasztottad, mint más a cigit.  Kerested azt, akiben a sötétség gyökere rejtőzik, akit a pokol kivetett magából, hogy a földön az asszonyod lehessen és együtt képesek legyetek elvetni a pokol csíráját. Hosszú évszázadok vannak mögötted, királyságokat döntöttél romokba, de még se érdekelt semmi és senki. Számodra az emberi életek nem jelentek semmit se. Tényleg a pokol küldött volna vagy egyszerűen valami miatt ilyenné váltál? Fogalmam nincs, de az biztos, hogy nem vagy egyszerű eset. Ha akarsz valamit megszerzed és uralod is azt a személyt. Engem akarsz. Miattad váltottam ki az átkomat is.  Szép lassan magadhoz édesgetsz, elhiszem a hazugságaidat, miközben alig várod, hogy a lelkemet pontosan olyan sötétté és romlottá tedd, mint a tiéd, miközben a testemet is uralod. Azt akarod, hogy csak a tiéd legyek és végül együtt borítsuk sötétségbe a várost, a világot. De vajon tényleg jó személyre vetted ki a hálódat? Nem fogsz elbukni, megváltozni és a féltve őrzött régi éned nem fog a felszínre kerülni?

|| A pb alkuképes, ahogyan a név is. Ha megérkeztél, akkor kérlek dobj meg egy pm-el. 40
Várjuk • Én, szóval gyere gyorsan! 31

Vissza az elejére Go down
 

Dilhan Debussy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •