A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
† Keresem :
my enemie my mentor
† Kedvenc dal :
Lullaby for a soldier45
† Tartózkodási hely :
■ Mystic Falls ■
† Hobbi & foglalkozás :
■ I'm a midwife, a doctor ■

Maya L. Sellington ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Júl. 06, 2015 7:33 pm
Jenna "Blondie" Browning

Státusz •SZABAD
Faj •boszorkány
Kor •250-450
Play by •Drea de Matteo
Ismertető •Üdv én drága mentorom!
gazi belevaló boszi vagy, akinek törékeny külseje igencsak határozott személyiséget rejt. Te vagy az egyetlen, akiben megbízok, aki egészen tizenéves korom óta csábít a sötét oldal felé. Félre értés ne essék, nem állsz senki pártján, szereted, ha megfizetnek, de nem bólintasz rá olyasmire, amiben nem vagy száz százalékig biztos.
Amikor a gyermekemnek életet adtam, te voltál az, aki megmondta, mit kell tennem ahhoz, hogy ne el tudjam venni az erejét, de azóta túlnőttem rajtad, hisz végtelen tudásszomjam mellé megfelejtkeztél a tényről: a családomban rajtam kívül csak anyám volt boszorkány, a nővérem és köztem nem oszlik meg a család ereje.
Ezen felül a szoros barátság köt össze minket, s én nem is sejtem, hogy ami téged vezérel, az az én erőm, hogy megszerezd. Mindig is tudtad, hogy eljön az a nap, amikor erősebb leszek, mint te, így kutakodni kezdtél a múltamban, mégsem jutottál semmire, hisz minden lehetőségét kivédtem annak, hogy valaki az emlékeimhez hozzáférjen egyáltalán.

Szeretném, ha a múltjába a megalkotója vinne valami csavart, hogy olyanná tegye a karaktert, amilyenné ő gondolja, a minket összekötő szálakról bővebben pm-ben nyugodtan lehet érdeklődni.
A pb és a név változtatható, bár örülnék, ha utóbbi megmaradhatna, és valami szőkés hajú pb-vel hozná leendő tulaja.
Várjuk •Én, aki nagyon várom 31

Vissza az elejére Go down

Jenna "Blondie" Browning

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Jenna Collins