Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 15, 2015 12:20 pm
Ugrás egy másik oldalra
Lucas Zeller

KOR » 43-45
FAJ » vérfarkas
PLAY BY » Richard Armitage
STÁTUSZ » szabad
FOGLALKOZÁS » Tanár úr, vagy mégsem?
VÁRJA » tudtommal csak én várom őt  23
KAPCSOLATUNK » A két család, a tiéd, s az enyém összefonódott múltú, de jelenünk már korát sem a múlton alapul. fogalmunk sincs róla, hogy réges-régen egymás társaságában nőttek fel a szüleink, mi csak két idegen voltunk, akik egy helyen tanítottak, dolgoztak. Majd mikor a feleséged egy baleset következtében elvesztetted, teljesen kifordultál magadból, és furcsa hobbit találtál magadnak. A halálközeli élményeket használod arra, hogy a feleséged közel érezhesd magadhoz, míg tudod jól, hogy őt már soha nem kaphatod vissza, él benned némi remény. egy ilyen meredek akciód után én szedtelek össze, befogadtalak a kanapémra, de akkor éjszaka megérezted, hogy valami nem stimmel velem, s szemtanúja lettél annak, ahogy egy fekete macska képében kivetem magam az ablakon. Ezek után kezdtél el szimatolni utánam, és mikor egy este beléd martam, akkor lettél bizonyos afelől, hogy ki is vagyok, észrevetted a medált a nyakamban, és kutakodni kezdtél, mert emlékeztetett arra, amit gyerekkorodban láttál. A nagymamámra, aki akkor olyan abszurd mesét mondott neked, amiben összekötötte az én és a te életed, de ez a mese nem csak mese volt, hanem a család egyik átka, ami most rajtunk fog visszacsapni. Idők kérdése, hogy a kapcsolatunk ellenségessé forduljon, hisz én a közeledésed tolakodónak veszem, de te tudod, ha nem teljesítjük a ránk szabott sorsot, az a képességeink elvesztésébe is kerülhet. Neked a lényed része a farkas, engem pedig tudod, hogy a szabadságom köt az animágus léthez. Képes leszel félretenni a múltad, elfelejteni a feleséged, megbocsájtani a családomnak, hogy tönkretette az életed, amikor megölték a szeretett nőt, hogy elvehess engem, vagy felülemelkedik rajtad a harag és inkább a halálom kívánod, s ezért követsz?

További ötletekért, kérdésekkel fordulj hozzám pm-ben. A pb-ről és a névről is egyezkedhetünk 40
Vissza az elejére Go down
 

Lucas Zeller

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Mr. Lucas
» Lucas E. Osborne
» Lucas lakása
» Lucas... my little brother
» Lucas E. Osborne lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •