Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Complicated Soul « Cleopatra

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 17, 2015 9:24 pm
Ugrás egy másik oldalra
Hedwig Cleopatra Gallow


személyes információk

becenév » Cleo, Patra, Wing, Hedy
születési idő » 1969. Feb. 02.
születési hely » Washington
kor » 46
play by » Jennifer Aniston
foglalkozás » Ápolónő vagyok, illetve Caroline Forbest próbálom visszaterelni a helyes útra mielőtt túl késő lenne..

faj » Boszorkány
család »A család számomra eléggé bonyolult, hiszen alig, hogy nagykorú lettem máris hátra hagytam a családomat.
16 éves koromban életet adtam első gyermekemnek, egy kisfiúnak. Nem tarthattam meg, de családom belül se maradhatott. Nem a hírnév miatt, nem is amiatt, hogy mások mit gondolnának, hanem egyszerűen nem volt hely még egy teremtésnek. Egy régóta babára vágyó család gondjaira bíztam pár héttel a szülés után. Mindig is a szüleimet okoltam azért, hogy meg se próbáltak tenni azért, hogy megtarthassuk, de később beláttam azt, hogy ez volt a számára a legjobb, vagyis mindig ebben reménykedtem, mielőtt lefekvés előtt fohászkodtam.
A testvéremmel mindig is jó kapcsolatot ápoltam. Még annak ellenére is, hogy ritkán láttuk egymást. Amikor még Caroline kicsi volt, akkor sokat vigyáztam rá, hiszen majdnem egyszerre adtunk életet két gyönyörű kislánynak és szívesen segítettem be neki. Úgy szerettem mindig is ama angyali teremtést, mintha ő is az enyém lenne. Lehet nem voltam mindig mellette, de a távolból mindig próbáltam vigyázni rájuk és segíteni őket, ha szükséges volt.
Amikor a karomban tarthattam a kislányomat, akkor azt hittem, hogy az életem helyre jött, de tévedtem. A fiam mindig is hiányzott nekem és sokszor saját magamat okoltam azért, hogy ő nem lehet itt velünk. A férjem nem tudott róla, ahogyan a lányom se. Egyedül a testvérem tudta, de ő is magával vitte eme titkot a sírba, ahogyan a szüleink is. De aztán jó pár évvel később minden megváltozott. A lányomból vámpír lett. Próbáltam neki segíteni és megakadályozni a veszedelmet, de ahhoz még az én erőm is kevés volt. Nem egy gyermeket veszítettem el, hanem kettőt, de a legrosszabb az, hogy azóta hazugságban kell élnem. A férjemnek fogalma nincs arról, hogy a lányunk már nem él….  


a felszín alatt »
Lássuk a külsőt, de szerintem elég csak rám nézned és máris rájössz arra, hogy miként nézek ki, milyen természeti adottságokkal áldott meg a sors. Eredetileg barna hajam van, de amióta önálló életet kezdtem, azóta szőke színben pompázik, amihez szinte festői kék szempár párosul. A szemeim sok fájdalomról, boldogságról és örömről tudnának mesélni, ha engedném. Nehezen barátkozom, de ennek ellenére sok barátom van, akikre az életemet is rá merném bízni. Amióta a lányom meghalt, azóta sokkal inkább a munkának élek és annak, hogy mások életét meg tudjam menteni, de ugyanakkor olyat teszek, amit mindig is utáltam... HAZUDOK! A számomra egyik legfontosabb személynek hazudok hónapok óta, de nem vagyok képes megmondani, hogy a lányunk meghalt és én öltem meg. Egyszerűen még saját magam sem bírtam elfogadni és feldolgozni ezt a tényt. Minden egyes pillanatban, amikor vérszennyezi a kezeimet, akkor úgy érzem, hogy a lányom vére az, ami a kézfejeimet újra és újra borítja. Mondhatni elég nagybűntudattal élek, ami talán szép lassan felemészt. Kitartó és kicsit makacs vagyok, de ugyanakkor sokszor mosolyra húzódnak az ajkaim, miközben a szemeimben az értelem, a tudásvágy és a boldogság csillan meg. Legalábbis az utóbbi régebben nagyon jellemző volt rám. Olyan vagyok, mint egy anyatigris. Mindig mindenkit védeni próbálok, aki fontos számomra és a legtöbb emberért az életemet is adnám. Van egy képességem is, aminek köszönhetően még inkább kötődöm a természethez. Megérzem azt, ha közeleg a baj és minél közelebb jár, annál erősebb ez az érzés. Az erőmet ritkán szoktam használni, hiszen annak ellenére, hogy boszorkány vagyok nem szeretek visszaélni vele. Ami még fontos az az, hogy szeretek segíteni másokon. Azt hiszem, ez volnék én.

user információk » Oszd meg velünk, ki vagy!
életem lapjai » Megszületünk. Élünk. Meghalunk.

Mondhatnánk, hogy ez a három fő dolog keretezi az életünket, de így annyira lesarkított lenne, hogy arra már nincsenek szavak. Caroline édesanyja nem az édestestvérem volt, de mit ér a vér, ha a két szív teljesen másabbat sugall. Számomra olyan volt, mintha az édestestvérem lett volna, ahogyan ő is úgy tekintett rám. Az életünk nem volt soha se egyszerű, se leányálom.

*****

Sokat veszítettem az életben, de a legrosszabb az, hogy mind a kétszer szinte ugyanazt. Amikor azt kérdezték, hogy mi leszek, ha nagy leszek, akkor már tudtam azt, hogy segíteni szeretnék másokon. Ezért lettem ápoló, hiszen szerettem volna látni azt, hogy képes vagyok reményt adni az embereknek. Akkoriban még egyedül voltam és a fiam elvesztésével küszködtem. A férjemet úgy ismertem meg, hogy el kellett látnom a sebeit. Eleinte nem vettem tudomást róla, de ő nem hagyott békén. Ő volt az, aki újra megmutatta, hogy a munkám kívül is van élet és néha muszáj kicsit ábrándozni, álmodozni és nem lehet mindig két lábon állni a földön. Az életünk a lehető legjobb mederben volt, hiszen mellettem maradt akkor is, amikor a féltestvéremmel elveszítettük a szüleinket. Ő segített át a gyászon is, majd jött a lánykérés és az esküvő is. Szerettem őt, mindennél jobban és ez a mai napig nem változott. Nem sokkal később pedig már az első babánkat vártuk. El akartam mondani, hogy van egy fiam és szeretném megtalálni, de valahogy soha nem éreztem helyesnek azt, hogy pont most mondjam el. Mindig volt valami kifogásom rá, de talán a legnagyobb kifogásom az volt, hogy féltem szembenézni a démonaimmal. Caroline és Lizbeth majdnem ugyanazon a napon születtek. Nem volt eleinte egyszerű egy kisbabát gondozni, de szép lassan belejöttem és besegítettem Forbes kisasszonynak is, vagyis a testvéremnek. Eleinte sokat vigyáztam Carere, de ahogyan egyre nagyobbak lettek a lányok, s ahogyan másik városban kaptam állást megszakadt szinte a kapcsolat. Már a családi összejövetelek is egyre inkább alábbhagytak, míg végül teljesen megszűntek.

*****

Vér, mindenhol vér. A kezem vérben úszik, miközben a ruhám az esőben elázik, de még ez se képes tisztára mosni. A lányom a karjaim között hever, miközben a fájdalom hangja szökik fel a torkomon és tőr utat magának ajkaimon keresztül. Az ég dühösen zeng, mintha pontosan tudná, hogy most lett a világ gazdagabb egy gyilkossal. Megőrült, nem az volt már, aki egykoron volt. Vámpír volt, de megtanultam kezelni, de aztán történt valami, egy baleset. Sokan meghaltak, de ő életben maradt amiatt, ami és utálta magát ezért. Próbáltam segíteni neki, de nem ment. Cserbenhagytam őt, míg végül az új Nero meg nem született. Észhez akartam téríteni, de meg se hallgatott, az erőmmel se tudtam már segíteni neki, így csapdát állítottam neki és én magam öltem meg. A könnyek szaporán folytak végig az arcomon, miközben a szívem milliónyi darabra tört. Miféle nő képes megölni a saját gyerekét vagy csak úgy odaadni másnak? Egy borzalmas anya! Mind a kétszer elbuktam és hibáztam!

*****

Nem olyan régen figyelmes lettem valami különleges ügyre, miközben a kórházban töltöm az életem nagy részét. Nem akarom a férjemet látni, hiszen mit mondhatnék neki? -Szia életem, a lányunkat megöltem, mert úgy gondolta, hogy felcsap az új Neronak? - Nem, nem törhetem össze őt se, hiszen akkor ő is elmenne. Túl sok a titok, ami a földhöz szegez, miközben minden egyes pillanatban azon töröm a fejemet, hogy miként tartsam egyben az életemet, de visszatérve arra a különleges esetre. Fülembe jutott egy-két hír, aminek következtében kutakodni kezdem, s amikor valami információhoz jutottam, akkor kisebb sokk ért. Nem más fordult ki önmagából, mint az én másik angyalom. Caroline… Nem tudtam ott lenni az édesanyja, a testvérem temetésén, amiért még egy strigulát kaptam abba az oszlopba, hogy miért is vagyok borzalmas személy, de szeretném helyrehozni és végre újra valamit jót cselekedni a munkámon kívül. Minden erőmmel azon vagyok, hogy megtaláljam a pici Caret és visszahozzam az „élők” közé. Többé már nem ijedek meg és ha kell, akkor még az erőmet is be fogom vetni úgy, ahogyan még soha se, de közben a férjemre is gondolnom kellene, de egyszerre csak szép sorjában. Előbb megmenteni Caret, a többi életet a kórházban, majd pedig végre szint vallani.

****

Érzem az ereimben, hogy közel van már. Érzem a veszélyt, a bajt és minden egyes nappal erősebb lesz. Meg kell akadályoznom mielőtt újabb emberi életeket ont ki. Segítenem kell neki, ha már a saját lányomon nem tudtam. Nem hagyhatom cserben a testvéremet, vigyáznom kell a lányára bármi áron.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 19, 2015 9:47 am
Ugrás egy másik oldalra


gratulálunk, elfogadva!


üdvözlünk a diaries frpg oldalán


Drága, egyetlen Hedy! 40
El sem tudom mondani, hogy mennyire jó érzés volt az, hogy még egy pillanatra sem gondolkoztál el azon, hogy kell-e ez a karakter neked, hanem egyenesen fejest ugrottál bele (a csapdámba Razz), de nagyon is jól tetted.  :hatodjmeg:
Meg kell mondanom, hogy igyekeztem ezt a karaktert olyan dolgokból felépíteni, amiket tudom, hogy szeretsz és talán pontosan emiatt ki is jelenthetem teljesen nyugodtan, hogy tökéletesen leírtad, amit akartam. 40 Kiszínezted az információkat, amiket eléd toltam, úgyhogy tényleg le a kalappal előtted csillagom. 31 Gyönyörűen fogalmaztál szinte éreztem, amit a karaktered érezhetett a lánya elvesztésekor és, ha ez nem lenne elég még régi sebeket is feltépett ezzel, hiszen a fiad elveszítését is az eszedbe juttatta Sad
Azért őszintén remélem, hogy majd talán lesz lehetőséged megismerni a fiadat és azt is, hogy a férjed melletted marad, bár nem tudom, hogyan ölelne át újra azok után, ha megtudná, hogy megölted a lányotokat, bár.. A féligazság után a gyászban még összeborulhatnátok.. Na, de elég az én tippelőkémből. Razz Tudni akarom, úgyhogy nem is tartalak fel tovább, hiszen már így is sikerült visszafognom téged, egy remekül felépített karaktert a játéktértől. Very Happy
Ha jól tudom a foglalókon már túl vagy, szóval nincs más hátra, mint előre játszani. Razz

Jó szórakozást kívánok, őrangyalom. :hug:




Vissza az elejére Go down
 

Complicated Soul « Cleopatra

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» hedwig cleopatra gallow
» Set fire to my soul
» Set Fire To My Soul
» SET FIRE TO MY SOUL

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Boszorkányok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •