Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Adam C. Vaughn

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 20, 2015 10:11 pm
Ugrás egy másik oldalra
alex coulson vaughn


személyes információk

becenév » Egyszerűen csak Adam
születési idő » 1994. január 12.
születési hely » Boston
kor » 21 év
play by » Alex Nifong
foglalkozás » Irodalomtörténelmet hallgatok a Whitmore főiskolán. Utána még szeretnék maradni, bízom benne, hogy egy professzor maga mellé vesz tanoncnak

faj » Ember
család » Nem élek már velük, ők Bostonban maradtak. Felháborodtak azon, hogy felvettek a Harvardra is, de én mégis a Whitmore főiskolát választottam a világ háta mögött. De akkor sem hagynám el ezt az egyetemet, ha ráncigálnának.

a felszín alatt »
Vannak azok a tipikus rosszfiúk, akikért rajonganak a lányok. Én mindezek ellenkezője voltam már óvodás korom óta. Ha egy lány elesett, ugrottam, s felsegítettem. Ha elhagyták egy könyvüket, nem voltam rest átsétálni hozzájuk, becsengetni s átadni nekik az elhagyott darabot. Más velem egyneműek mindig irigykedtek rám, amiért értem a nők nyelvét, habár nevettek és gúnyolódtak velem, amiért ezt nem használtam ki. A szüleim úgy neveltek, hogy csak olyat tegyek, amire büszke leszek, s életemben csak három valamit jelentő nő legyen, de barátkozni is szerettem velük. Egy igazi férfi haverom akadt, vele a mai napig is kapcsolatot tartok, lévén, hogy nagyon ragaszkodom azokhoz, akik kötődnek hozzám. Romantikus vagyok, ami közhelyesnek tűnik az elmúlt idők után, de nem esek könnyen szerelembe. Az én első szerelmem is gimiben történt, de a lány csak nevetve fordult el tőlem, azóta valamivel nehezebben közlöm az érzéseimet. A szüleim már nem nyaggatnak, hisz nagy hatással voltak az életemre egészen hosszú ideig. Amy változtatott meg mindent, közlékenyebbé tett a jelenlétével. Könnyedebbé vált az élet mellette. CSak a főiskola első éve óta tart, de már tudom, hogy rá tényleg bármikor számíthatok. S fogok is.
Külsőm alapján nem vagyok túl átlagos. Ez egy irigylésre méltó tulajdonságom, könnyen megakad rajtam bárki szeme. Ezért is néztek rám furcsa szemmel, miért nem hazsnálom ki a természet adta lehetőségeimet. Mintha nő lennék s két mellről beszélgetnénk. Az egész egy eléggé vicces történet. A hajamat hol hosszúra hagyom, hol teljesen rövidre vágom. Attól függ, hogy mihez van kedvem éppen akkor. A fürtjeim általában hullámosak.
Egyre több időt töltök az edzőteremben tanulás után, a magasságom jóval az átlag felett van.  

user információk » Oszd meg velünk, ki vagy!
életem lapjai » Későre járt. Néhány könyvemet az aszfaltra ejtettem, annyira siettem hogy még Amy visszaérkezése előtt nála várhassam meg. Nem éltünk együtt, de számomra az ő kis szobája volt a mentsvár, habár egy kollégiumban nehéz volt elérni az egyedüllétet. Valami édes kis közeg, amelybe bármikor betértem volna, ha vándor lennék... vagy egy idegen, és egy szállás lenne. Nem tudom, hogy mi lehet annyira különleges abban a lányban, azon kívül, hogy szerelmes lettem. Sosem fog változni ez a heves érzés, amit iránta érzek, és azt gondolom, hogy miatta vagyok még mindig az, aki. Nem vetett véget az életemnek semmi, amitől félnem kellett volna, s azok a srácok, akiknek a társaságába keveredtem néhány hónapja, már nem zaklatnak. Arra buzdítottak, hogy kiraboljak egy boltot, de nem tettem. Jól helyben hagytak miatta, amiért nem tettem meg nekik ezt. Eltört az egyik bordám, és Amy volt az első, aki besietett hozzám a kórházba. Ápolt, miután hazaengedtek, méghozzá az egyetem mellett. Micsoda elkötelezettség az ilyen. Én is megtettem volna, ha vele történik valami, de ez győzött meg arról, hogy igen. Szeret engem, s nem hagy el, történjen bármi. Az arcom nem volt olyan elegáns, tele voltam véraláfutással, majdnem egy fogamat is elveszítettem. A szépség talán tényleg nem a külsőben mutatkozik meg. Amy gyönyörű. De a bensője sokkal több szépséget áraszt. Annyi emberen akar segíteni, rendszeresen árvaházat látogat, tudom hogy egy kislány annyira közel áll hozzá.. bármit megtennék, hogy  képes legyek megvalósítani minden álmát. De féltem valamitől. És nem tudom, képes leszek-e elmondani neki egy hatalmas titkot, amely megbélyegezheti az egész közös életünket...

Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Adam C. Vaughn Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 03, 2015 8:40 pm
Ugrás egy másik oldalra


gratulálunk, elfogadva!


üdvözlünk a diaries frpg oldalán


Kedves Adam,
biztos vagyok abban, hogy Amy már nagyon várta az érkezésedet és ha én lennék a helyében bizony nem okoztál volna nekem csalódást ezzel a lappal. Végre egy srác, aki azzal tűnik ki a tömegből, hogy jól nevelt, rendes, kedves, nem pedig ahogy te is leírtad az a tipikus rosszfiú, akiért valljuk be, mi lányok szeretünk rajongani, de jólesik, amikor egy magadfajtával sodor össze bennünket a sors. Ne is törődj a többiekkel, maradj ilyen. Amy pedig tényleg jó hatással lehet rád, ne engedd el ezt a szerelmet magad mellett, nagyon vigyázzatok egymásra! Smile
A foglalókkal ahogy láttam már végeztél is, szóval nem maradt más hátra, mint hogy elkezd bevenni a játékteret, amihez jó szórakozást kívánok! Smile

Vissza az elejére Go down
 

Adam C. Vaughn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Vaughn Krauser
» Vaughn Krauser
» Adam ---
» Adam ---
» Adam Scott

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Emberek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •