Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 21, 2015 5:58 pm
Ugrás egy másik oldalra
Darien Freyson

KOR » 28
FAJ » Animágus
PLAY BY » Ryan Kelley
STÁTUSZ » szabad
FOGLALKOZÁS » Rendőr
VÁRJA » Én. 40
KAPCSOLATUNK » Lelkiismeretes, kedves és bátor ember vagy. Ezek alapján mondhatni tökéletesen taszítalak téged, hiszen az undokságomat nem lehet hosszútávon elviselni. Ugyan mostanra már megváltoztam, de erről te nem tudhatsz semmit, hiszen soha nem beszéltünk úgy igazán. Azonban a csípős stílusom miatt valahogy mindig odafigyeltél rám, mert én mindig kapcsolatban álltam a rejtélyes módon meghalt lányokkal. A velük való kapcsolatom nem volt rózsásnak mondható, de míg neked bökte a csőrödet mások leintettek, hogy én senkivel sem vagyok jóban ezért ne is figyeljek rá. De téged nem hagyott nyugodni a dolog és egyszer kutya alakban elütöttelek téged és hazavittelek egészen addig ott voltál, míg meg nem gyógyultál, majd eltűntél a semmiben. Lehet, hogy kegyetlen vagyok, de az állatoknak még nekem is van hely a szívemben. Próbáltál akkor is megfigyelni, de nem találtál semmit. Most azonban mégis sikerült találnod valamit az első áldozatommal kapcsolatban, akinek köszönhetően kiváltottam az átkomat és ennek örömére lenyomoztad, hogy most Mystic Fallsban tartózkodom és le akarsz tartóztatni emberölésért. Vajon megteszed? Vagy te is felkerülsz a listámra és hamarosan alulról szagolod az ibolyát?

// a play by szeretném, ha maradna a közös képek miatt. 40 de a név szabadon választható. ha megérkeztél dobj meg egy pm-mel az esetleges kérdésekre is itt válaszolok. 40 gyere hamar 31
Vissza az elejére Go down
 

Darien Freyson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Darien Freywell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •