Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 21, 2012 8:42 pm
Ugrás egy másik oldalra

Hayden Greg Evans
A bosszú nem alszik el soha szívemben.



Teljes neved: Hayden Greg Evans
Becenév: -
Kor: 31 év
Születési hely, idő: 1982. október 15.
Play by: Matt Bomer
Faj: Vampwitch
Kapcsolat a családdal: már csak a húgom van életben, aki úgy mint én, boszorkány. Trish-sel megértjük egymást, de néha sikerül összekülönböznünk... nem biztos, hogy ez mindig kamatoztató.


G. - 27 év - majd' 10 éve kisebb-nagyobb szünetekkel - Oliver, Jade, Victor


Ismerj meg
Hitvány és gyilkos. Eme két jelző az, ami mindennél jobban illik rá, mióta csak az eszét tudja. Irányításmániás, személyisége gyakorta változik, akár két szempillantás alatt is. Afféle "ördög ügyvédje" jelleggel képes gondolkodni és nem veszi vissza a hitét semmi, ahogyan megrendíteni sem képes. A nők rá nincsenek hatással, sem a szép, szempillarebegtető pillantások. Ha nőt akar, akkor sem azért, hogy örömet szerezzen másoknak, csakis saját maga kielégülése érdekében, és erre megvannak a módszerei, ahogyan a vágyai kiélésénél is szeret rendhagyó ötletekkel elődrukkolni, még ha partnerei ezeket nem is díjazzák. A lelkében ott van egy egykoron összetört gyermek, de ezt senkinek nem fedi fel, még saját magának sem, pedig bármikor felrobbanhatna a bizonyos "időzített bombája"
Nem áll távol tőle a szado mazo, vagy akár több nővel is szívesen osztozik egyszerre az ágyán, az első számára a saját maga szórakoztatása bármi módon és áron.
Külsején meglátszik, hogy honnan szalajtották. Elegáns, általában öltönyt visel, hogy ügyvéd image-ét őrizze, de hol van már az az idő hogy Ő utoljára perben nyerte a kenyérre valót?
Kisugárzásán érezhető, hogy vannak hátsó szándékai.




Életem története
1982-ben láttam meg a napvilágot, Anglia egyik apró kis szegletében, távol Londontól és nagyjából minden rendes civilizált Londoni környéktől. Ettől eltekintve sikeres voltam kisgyermekként: fogékony a tudományokra, a fényképezés örök kedvencemmé vált, ahogy a történelem és magyar tantárgyak is... szinte már rögeszmék voltak az orrom előtt, amiket hasznosítani akartam a jövőben.
Bejutottam Amerika egyik legnevesebb egyetemére, a Harwardra, ahol jogot tanultam és megkaptam az ügyvédi diplomámat a 90-es évek végén, de az egyetemi éveimben már belevegyült egy furcsa önös érzelem az életembe. Beteges vágyaim kezdtek uralkodni testemen, mindig csak többet kérve egy-egy nőtől, akik kedvüket akarták lelni társaságomban. Kialakult a második énem. Egy, aki nappal vagyok, sikeres tanuló, és egy másik, aki éjjel bármire képes, amit beteges vágyai megkövetelnek.
Ez okozta vesztemet is a 2000-es évek elején. Boszorkányként nem volt bíztató az, amit műveltem, ezért úgy döntöttem, hogy változtatok... ámde mikor vámpírrá váltam egy kedves hölgyemény segítségével, nem tudtam, hogy nem éppen az én érdekeimet szolgálja. Meg akartam ölni magamban a boszorkány énemet, de megkaptam újra... egy varázslat segítségével újra a fejemre ragasztotta, mert mint kiderült, nem más Ő, mint egy boszorkány, aki vámpír... rendelkezik mindkét faj tulajdonságaival.
Évekig éltem így. Vissza-visszatértem a tárgyalóterembe, de éjszakáim mindig másfelé töltöttem. A bilincsek kattogása, az ostorok csattogása a hátakon... a nők hangja, ahogyan fájdalmasan, de élvezték ezt... furcsa, izgató érzés volt mindvégig. Kellettek nekem ezek a pillanatok, hogy élvezni tudjam azt, amit az a vámpír nőszemély a nyakamba akasztott... míg meg nem haltam... és a pokolra nem kerültem. Minden vágyam, hogy kiszabaduljak a pokolból...



Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Hayden G. Evans Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 22, 2012 10:32 am
Ugrás egy másik oldalra


Elfogadva!

Nagyon tetszett a karakterlap, öröm volt olvasni. Eléggé érdekes személyiséged van a leírtak alapján, de Mystic Falls-ban ez egyáltalán nem hátrány, sőt... Wink
Kénytelen vagyok még idebiggyeszteni azt is, hogy az avatarod nekem nagyon bejön, szóval... jó játékot! Smile
Vissza az elejére Go down
 

Hayden G. Evans

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Hayden G. Evans
» Hayden lakása
» New York - Hayden hotelszobája
» ---- Evans
» --- evans

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vámpírboszorkányok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •