Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Bárki légy, örömmel fogadlak

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 18, 2015 11:53 pm
Ugrás egy másik oldalra
keresem a...


személyes információk

kor » teljesen mindegy
nem » tele vagyok nőkkel, lehetsz férfi, felőlem mindegy ez is
foglalkozás » nem vagyok válogatós

faj » vérfarkas, farkasboszorkány, boszorkány, esetleg bármi egyéb - vámpírjaim már vannak, de ha rám van szükséged még belefér a keretbe
történet, kikötések »
Rokonság: - megjegyzés - Én, a kis gonosz titokzatos voltam az ET-mben és nem említettem meg senkit és semmit, tehát teljesen nyitott - mondhatni - ez a rész. DE annyi szent, hogy Seattle-i voltam két hónappal ezelőtt.
Egyeske: Élhetsz most perpillanat bárhol, lehetsz férfi vagy nő, gyerek, felnőtt, idős. Neked meg nekem is szükségünk lenne egy rokoni szálra, ami annyit tesz te vagy a: unokahúg, unokanővér, unokaöcsi, unokabáty, nagynéni, nagybácsi, irtózatosan távoli rokon, akivel alig ismerjük egymást.
Barátság/Ellenség: - megjegyzés - Igazán kellemes barát és kellemetlen ellenség tudok lenni ha kell. Hízelgésben - semmi egoizmus - verhetetlen vagyok!
Ketteske: Már Seattle-ben is utáltál, most is utálsz. A legnagyobb ellenségem vagy, persze sose vetnénk véget a másik életének - én legalábbis biztosan nem - de azért bármikor szívesen vágunk egy-egy sértő szót a másik fejéhez.
Hármaska: Mystic Falls-ban ismerkedtünk meg, eddig kevés dolgot tudunk egymásról. Az azonban már most biztos, hogy van bennünk valami közös. Itt most nem a pszichopátiára gondolok, pedig gondolhatnék akár arra is, de nem. Rokonlelkek lennénk? Valami olyasmi, lételemed a nyugalom, imádod a csendet és előbb káromkodsz, mielőtt támadnál és elintéznéd a körülötted lévőket!
Négyeske: Párkapcsolat. Nos, hát izé, nem tudom. Még nem vagyok biztos abban, hogy szeretnék a karakter mellé egy nőszemélyt, aki felkavarja körülötte a vizet, de ha van igény rá akkor ész érvekkel beadom a derekamat.
Egyéb: - megjegyzés - Ehhez éppen nincs, mert helyzettől függ.
Ötöske: Itt használjuk a fantáziánkat, ha se az ellenségem, se a barátom nem akarsz lenni, sőt még rokon se. DE imádod Boyd-ot és kapcsolatba akarsz lenni a karakterrel, mert mondjuk nem sok helyen látod az arcát s, ki akarod használni az alkalmat, hogy itt van egy.

Vissza az elejére Go down
 

Bárki légy, örömmel fogadlak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Légy te is kiemelt!
» Bárki is vagy...
» Partnert keresek - bárki jöhet!
» Szövetséges, ellenség - Valaki, bárki

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Egyéb :: Archivált keresések-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •