A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Dhámpír •• enyém az örök ifjúság és szépség
† Keresem :
● ● ● i've found everyone i want
† Tartózkodási hely :
● ● ● always next to ebony
† Hobbi & foglalkozás :
● ● ● i'm interested in science

Chantele A. Roux ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Szept. 22, 2015 9:58 am
- elkelt karakter -
Vissza az elejére Go down

Vérfarkas •• a legragyogóbb éjszaka egyik gyermeke vagyok, óvakodj teliholdkor
† Keresem :
Δ some betrayers at the moment
† Kedvenc dal :
Δ look at me! it's not my hobby
† Tartózkodási hely :
Δ chicago right now

Benedict Lorenzini ÍRTA A POSZTOT
Vas. Szept. 20, 2015 12:31 pm
Dorothy ---

KOR »26 év
FAJ » hibrid
PLAY BY » Amanda Seyfried
STÁTUSZ » szabad
FOGLALKOZÁS » újságíró
VÁRJA » Benedict
KAPCSOLATUNK » Én édes dalospacsirtám... tegyük félre a bájolgást! Te vagy a húgom, aki sajnos a családi hagyományoktól elrugaszkodóan inkább mentél el újságírónak tanulni, mintsem hogy csatlakoztál volna a bátyádhoz, avagy hozzám, hogy a helyi maffia főnökének jobbkeze lehess. Csalódtam benned, főleg azok után, hogy kamaszkori drogproblémáidból is nekem kellett kirángatnom téged, s némi hálát szívesen fogadtam volna cserébe.
Jellemét tekintve a szöges ellentétem, hiszen mióta sikerült elhagynia a drogos életmódot, teljesen megváltozott annak érdekében, hogy soha többé ne eshessen vissza közéjük. Becsületes útra tért, ám a mai napig nem tudja, hogy a diplomája megszerzése után én intéztem el, hogy felvegyék a helyi laphoz, és rohamos időn belül egy elég magas pozícióba kerülhessen.
Ám nekem hamarosan New Orleansba kell utaznom... és eltökélt szándékom téged is magammal vinni. Ellenvetés ide vagy oda, tudom már, hogy mivel foglak odacsábítani.

// A Dorothy név változhat, a play by-t szeretném tartani. 40 Illetve szándékosan nincs megadva vezetéknév sem, hiszen Dorothy mindent elkövet annak érdekében, hogy senki ne tudja, kinek a családjába tartozik.
Vissza az elejére Go down

Dorothy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Dorothy Yates