Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Csodálatos neved

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 25, 2015 9:55 am
Ugrás egy másik oldalra
first middle last

KOR » 25/26
FAJ » Vadász
PLAY BY » Alan Skones (Csere lehetséges)
STÁTUSZ » szabad
FOGLALKOZÁS » Leginkább a vadászat
VÁRJA » Egyelőre csak én, de nagyon
KAPCSOLATUNK » Egy évvel ezelőtt találkoztunk, valami bárban Mystic Falls külvárosában. Nem is értetted, mit keres ott egy ilyen csendes, szép lányka. A szárnyaid alá vettél úgymond, megittunk pár kört, aztán pedig csak ki akartál használni egy éjszakára. De megkedveltél. Elkezdtél velem beszélgetni és meséltél pár dolgot a múltadról. Mint kiderült, a piától fecsegős hangulatban leszel. Elvittél a házadba, amit örököltél a szüleidtől, és akarva akaratlanul én körüljártam mindent még te aludtál. Megtaláltam a fegyvereket, a feljegyzéseket évekre visszamenőleg és egész éjszaka ezeket böngésztem. Amikor felkeltél, kénytelen voltál elmondani mindent. Engem pedig annyira megfogott a dolog, hogy kértem, taníts meg. Fél év kemény munka után büszke lehettél rám. Több van közöttünk, mint barátság, de én még soha nem szerettem senkit, nem tudom, mit kellene éreznem ilyen esetben.

A karakter nem kedves, semmiképp sem olyan, aki tálcán hordoz valakit. Célja az, hogy minél több vámpírt lásson holtan és mivel ez családi örökség, már kiskora óta képzik erre. A PB cserélhető, de ha megtartanád akkor szívesen segítek képeket keríteni még róla  :033:
Nagyon várom!  Szeri van
Vissza az elejére Go down
 

Csodálatos neved

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» valamilyen csodálatos név
» Csodás neved

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •