A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Vérfarkas •• a legragyogóbb éjszaka egyik gyermeke vagyok, óvakodj teliholdkor
† Keresem :
myself
† Kedvenc dal :
running with the wolves
† Tartózkodási hely :
mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
lawyer

Noémie Pond ÍRTA A POSZTOT
Pént. Szept. 25, 2015 7:38 pm
Lionel Gerard Proust

KOR » 34
FAJ » Vadász
PLAY BY » James Franco (nem alkuképes)
STÁTUSZ » Szabad
FOGLALKOZÁS » Amit akarsz
VÁRJA » Én Wink
KAPCSOLATUNK » Az a fajta fickó, aki előbb üt aztán kérdez. Nem szokta tépni a pofáját tök feleslegesen, mert annak baromira nem látja értelmét. A tettek embere. A lojalitás számára nem kérdés, a hűséget mindennél többre értékeli - már ami hivatását érinti. Nem veti meg a piát, a jő nőket, az izgalmas szexet. Lételeme az adrenalin, szereti a motorokat, az izgalmat. Nagy pofája ellenére nagyon is becsületes vadász és bár a legtöbb törvényt nem tartja be, saját kódex szerint éli életét. Ebbe a kódexbe pedig beletartozik, hogy nem bánt gyerekeket és nőket is csak abban az egy esetben ha az életére törnek.
Hogy keveredett bele az én életembe? Magam sem tudom. Hónapok óta a nyomomban van és én még csak észre sem vettem. Többször is megmentette már a bőrömet. Miért? A sorsa az, hogy amikor készen állok megjelenjen előttem és tudassa velem annak a jóslatnak a terhét, amit az anyja halála óta cipel a nyakában.
Vissza az elejére Go down

Lionel Gerard Proust

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Vicces képek