Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 11, 2015 5:05 pm
Ugrás egy másik oldalra
Priscila Newsome


személyes információk

becenév » Priscie
születési idő » 1800-as évek vége felé
születési hely » Anglia
kor » 142, de 22-nek nézek ki
play by » Teresa Palmer
foglalkozás » antikvárius

faj » vámpírboszorkány
család » Egyszerű család gyermeke vagyok. Földművelő szülők harmadik, de egyetlen leánygyermekeként láttam meg a napvilágot, két bátyámat követve. Idősebb testvérem ideje korán eltávozott az élők sorából, tüdőbetegségének következtében, így, a szüleinken kívül, csak ketten maradtunk meg egymásnak. Ric, és én. Szerettem az anyámat, az apámat is, de a testvérem volt az, aki iránt a legerősebb érzelmeimet tápláltam. Kötelékünk széttéphetetlenül szoros volt.
Egészen addig, amíg a sors, galád módon, őt is elvette tőlem. Bátyánk után távozott. Elméletileg. A temetése után - mikor, mintha őt láttam volna a növények takarásában figyelni -, úgy éreztem, hogy mégsem hagyott el engem, a közelemben volt, figyelt rám, és a megmaradt családunkra.
Hogy a képzeletem játszott-e velem, nem tudom. Mindenesetre máig bízom benne, hogyha nem is találkozunk többé, de életben van valahol.

a felszín alatt »
Olyan vagyok, mint az aranyból öntött érme két oldala. Kettős. Egyik oldalról egy ártatlan kislány, a másik részről pedig egy ízig-vérig nő, egy határozott díva, aki aszerint éli az életét, ahogyan azt szeretné. A naivát nem sokan ismerik, keveseknek fedem fel, egyedül a családom volt az, akikkel megosztottam énem egy darabját. Mások csak az önálló nőt látják bennem, aki annak ellenére, hogy sokszor a csendbe burkolózik, határozottan terelgeti magát a saját útján. Anélkül, hogy szüksége volna valakire is.

user információk »

Név » Vintage
Kor » 22
Multik » magányos
életem lapjai »
Kedves Ric!
Évek teltek el, mióta elmentél. Magamra hagytál, akarva, vagy akaratlanul, de nem vagyok képes megbocsájtani neked. Haragszom rád. Mellettem kellene lenned, mindent meg kellett volna tenned, hogy velem maradj.
Hiszem, hogy még élsz, annak ellenére, hogy mások virágokat szórnak a sírodnak hitt halomra. A temetésed egy nyirkos, esős napra virradt. Az egyetlen fénynyaláb, ami megmelengette a szívem, egy árny volt, aminek alakja téged mintázott. Valóban te lettél volna? Vagy csak kápráztam, a képzeletem játszott velem akkor?
Mondjuk, lényegtelen. A testvéreim elhagytak, csak a szüleink maradtak meg nekem - nem nagy ajándék, helyetted.
Annyi minden történt velem, amit megosztanék veled, ha itt lennél. Hogy mennyire nem volt könnyű, mikor ráébredtem, mi is vagyok valójában. Egyedül kellett megbirkóznom vele, nem volt mellettem senki sem, a szüleink pedig egyszerű emberekként nem tehettek volna értem semmit sem. Hittem, hogy később könnyebb lesz. Minden. Ellenkezőleg, nem így lett. Még mindig látom magam előtt, még mindig érzem a mérget, amint az ereimben tombol, ahogy a testem akarja szétfeszíteni. Az éjszaka teremtményévé lettem, még inkább megnehezítve ezáltal az életem.
Már csak arra vágyom, hogy a magam ura lehessek. Ahogy te, ti is tettétek, én is magam mögött hagytam a családomat, és végre egymagam járom azt az utat, amit elképzeltem magamnak.

Vissza az elejére Go down

Dhámpír •• enyém az örök ifjúság és szépség
Chantele A. Roux
Priscila Newsome Original
Keresem :
Priscila Newsome Tumblr_nsd8l0hglD1s7ctgzo3_r1_250
● i found him
Priscila Newsome Tumblr_nob703BM0z1u6hkdwo3_250
Tartózkodási hely :
● always next to ebony
Hobbi & foglalkozás :
● i'm interested in science



A poszt írója Chantele A. Roux
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 12, 2015 6:08 pm
Ugrás egy másik oldalra


Gratulálunk, elfogadva!


üdvözlünk a diaries frpg oldalán

Kedvesem,
üdvözöllek köreinkben! Smile Érezd magad jól az oldalon, és remélem, hogy nemcsak a testvéreddel sikerül izgalmas játékokba keveredned. Wink
Rögtön kitérnék az arcodra, amely nagyon tetszik, nagy kedvencem Teresa, bár magam sem tudom, hogy miért, maradandó filmet még nem láttam tőle, vagy csak egyszerűen elbűvöl a sajátos szépsége, nem tudom... de ehhez a karakterhez jó választás volt. Wink
Tovább evezve a történetedre, nagyon megfogott az, ahogyan a bátyádról írtál. Mások általában örök érvényűnek egyetlen kapcsolatot, a szerelmet tartják, de te bebizonyítottad, hogy a testvéred iránt is érezhetsz ilyet, egy igaz köteléket, és ez... hát igen, imádom a testvér karaktereket, ha jól vannak felépítve. :033: És ti szerintem jó páros lesztek. Wink
Nem húzom tovább, kérlek, látogasd meg a foglalókat, majd nyomás a játéktér! Ideje találkoznod egy "szellemmel". Wink Jó szórakozást! 

Vissza az elejére Go down
 

Priscila Newsome

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» --- Newsome
» Eric Newsome
» Viviana Newsome

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vámpírboszorkányok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •