Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Miss May-Johnson

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 03, 2015 6:53 pm
Ugrás egy másik oldalra
heidi irene may-johnson

[You must be registered and logged in to see this image.]

személyes információk

becenév » Nem vagyok oda a becézgetésért, de ha feltétlenül erőltetnéd, régen Hei-nek szólítottak. Micsoda kreativitás!
születési idő » 1933. január 12.
születési hely » Lansing, Michigan
kor » 82 év
play by » Rachel McAdams
foglalkozás » Az évtizedek alatt voltam már életművész, lakberendező, aktakukac, mostanság leginkább kihasználom az élet adta lehetőséget; nem csinálok semmit, csak utazgatom.
[You must be registered and logged in to see this image.]

faj » Dhámpír
család » A családról mesélni? Ezzel mindig is akadtak problémáim, pedig sokak hiszik úgy, hogy az életem másból sem áll, mint a világra kivetíteni minden szeszélyemet. Ki vagyok én? Ők csak egy dinamitot látnak tűsarkúban sétálni, gyakorta egy merész kivágású ruhában, de amikor még volt családom, közel sem tűnt ennyire jó mókának a világ. Az apám már ideje korán meg akart tőlem szabadulni, az anyám pedig megtanította, hogyan legyünk rémes szülők. Tizennyolc évesen kötelességüknek érezték, hogy férjhez adjanak, amit akkor még nem bántam. De amikor minden rosszra fordult, nem nyitottam többé rájuk az ajtót; utoljára a temetésükön láttam őket, de nem ejtettem könnyeket miattuk. Számomra ők mindig is idegenek voltak a szomszédból.

a felszín alatt »
Itt mutasd be karaktered belső és külső tulajdonságait. Mi tette olyanná, amilyenné vált, és milyen külső ismertetőjelei vannak.

user információk »

Név » Queen Bee
Kor » 20+
Multik » Nincsenek 40
életem lapjai »

A BOLDOGTALAN
1957. Chicago

- Nem-nem! Nem és nem! - ismételgettem a szavakat úgy, mintha alig húsz másodperce veszítettem volna el minden józan ítélőképességemet. Könnyek szöktek a szemembe. Egy már le is gördült a hófehérré változott arcomon, és tenyerembe hullott, miközben ujjaim dominánsan a hajamba túrtak, így rázva meg a fejemet.
- Az eredményei majdnem száz százalékos bizonyossággal mondhatóak ki. Maga várandós. - ismételte az orvos, miután kifakadásom láthatóan cseppet sem hatotta meg. Ahogyan az sem, mikor néhány hete erős fájdalmakkal, és vérző altesttel érkeztem hozzá. Megijedtem, elfelejtettem azt, hogy nem beszélhetek arról, amit Joshua művelt velem a négy fal között. Az orvos egyértelműen nem hitt nekem; ha hitt is, sosem segített volna nekem, mert ők férfiak. Tartsanak össze, nem ez a csapatszellem? A férjem egy erőszaktevő, egy vadállat, akinek rács mögött lenne a helye, és most egy gyerek? Ezt mégis hogyan kellett volna megoldanom? Joshua már évek óta gyereket akart. Öt éve voltunk házasok, még annak idején a szüleimnek köszönhetően ismerkedtem meg vele. De amint előkerült a gyűrű, többé már nem az volt, aki előtte. És a legrosszabb az volt minden egyes alkalommal, mikor hozzám ért, hogy nem mehettem senkihez. A hatóságok nem hittek volna nekem, még akkor sem, ha testem őrizték a nyomokat.
- Nem lehetek várandós, doktor. Joshua nem érdemli meg. - A szavak lassan hagyták el a számat, majd letöröltem a könnyeimet, s nagyot nyelve álltam fel a kényelmetlen eszközről. Az életem rombba dőlt. Ostoba nő voltam, amiért szerettem a férjemet akkor is, mikor megütött. Minden egyes pillanatban ragaszkodtam hozzá, csak mert mikor megismertem, beleszerettem. És a szerelemre ez igaz. Nem múlik el, igazán soha.

A DHÁMPÍR
1969. Minnesota
     

Vissza az elejére Go down
 

Miss May-Johnson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Annabelle Johnson
» Milo O. Johnson
» Cara Johnson
» Annabelle Johnson
» Shelly Johnson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Archivált lapok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •