Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Alexia 'Lexi' Branson

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 21, 2015 10:12 am
Ugrás egy másik oldalra
Alexia Branson


személyes információk

becenév » Lexi, Lex
születési idő » 1659. November 13.
születési hely » Amerika északi részén
kor » 350 (21)
play by » Arielle Kebbel
foglalkozás » Felkeresem újra azokat az embereket, akiket szeretek

faj » Vámpír
család » Az egy hosszú kis történet lenne.

a felszín alatt »
Hosszú, szőke hajam van, amit régen hullámosan, esetleg göndören hordtam, most már viszont hála a 21. századi technológiának egyenesen szoktam hordani a hajamat. A szőke hajszínem kiemeli a gyönyörű zöld szemeimet, amik igézően hatnak a férfiakra, igazi igézés nélkül is akár. Habár ezt általában régen vetettem be, amikor egy-egy szórakozóhelyen emberből akartam inni. Fontos volt a szórakozás, legalábbis számomra. Mindig az éppen aktuális divathoz alkalmazkodtam, kosztümök, most vissza gondolva furcsa hajviselet, a mostani jelenkornál pedig csőfarmer, testhez simuló pólók, ruhák. Nem vetem meg egyiket sem, mindegyik évtizedben jól éreztem magamat, mindenben meglátom a jót és talán ezért mondhatom azt, hogy viszonylag boldog életem volt/van eddig. Élvezem az életet, hamar ismerkedek. Szeretek megismerni új embereket, és néha-néha talán még segíteni is nekik. A háborúban megsebesült embereken segítettem a véremmel. Nem szokásom gyilkolni, ha emberből iszok akkor sosem csapolok senkit szárazra. Megtanultam uralkodni a vérszomjamon.

user információk »

Név » K.
Kor » 15
Multik » Amara és a többiek
életem lapjai »
1864-ben érdekes körülmények között megismertem Stefant. Még fiatal vámpír volt, nem tudott különbséget tenni az emberek és a vámpírok között, így történt az, hogy megpróbált megcsapolni. Mondanom sem kell, hogy ez neki nem sikerült, én már elég régóta voltam vámpír, és egyből tudtam, hogy ő micsoda. Akkoriban Stefan nem nagyon tudott uralkodni a vérszomján, ha egyszer elkezdte akkor nem tudott leállni. Ismerős érzés, tudom milyen amikor magadhoz veszed az édes nedűt és egyre többet akarsz. Más sem jár a fejedben csak, hogy még-még és még kell még abból az isteni ízből. Nem akartam, hogy bántson másokat, úgy döntöttem, hogy a szárnyaim alá veszem és segítek megszokni neki ezt az új életet. Segítek neki uralkodni a vérszomján. Stefan pontosan az a fajta ember, aki ilyen szinten nem bírja elviselni az emberi vért, se vértasakból se frissen a vénából, mert ha csak egy kortyot is iszik az emberi vérből akkor csak még többet akar és nem tud leállni. Fokozatosan átszoktattam az állati vérre. Habár nem olyan finom és tápláló, mintha emberi vérrel táplálkozna, de még mindig jobb, mintha ész nélkül gyilkolászna.
1942-ben ezért is győztem meg Damont arról, hogy nem lenne túl jó döntés, ha Stefan is menne vele a frontra. Nem lenne túl okos dolog emberek közé vinni, ahol talán napi szinten halnak meg az emberek, Stefan pedig mindenhol csak vért érezne. Nem akartam, hogy vissza essen arra a szintre, ahonnan nagy nehezen sikerült felhúznom.
1977... Hmm, ez az időszak is élénken él még a fejemben. Az egész egy nagy bulizás volt, aszerint éltem, hogy jól kell érezni magunkat, élvezzük az életet. Talán ezért is mentem el együtt bulizni Damonnel, és be kell vallanom, egészen jól éreztem magamat vele. Ha megerőlteti magát akkor akár még jó társaság is lehet.
A jelen pedig... Újra az élők között vagyok, vámpírként. Mielőtt a túlvilág megsemmisült volna Bonnie-n keresztül vissza jutottam az élők közé. Néha még most sem tudom elhinni, hogy újra itt vagyok, élve, Mystic Fallsban.

Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Alexia 'Lexi' Branson Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 21, 2015 1:20 pm
Ugrás egy másik oldalra


Gratulálunk, elfogadva!


üdvözlünk a diaries frpg oldalán

Kedves Lexi! Smile
Egyike vagy a kedvenc sorozatbeli szereplőimnek, ezt nem is titkolom. Jó néhány gazdája volt már a karakternek az oldalon, remélem, hogy most már meg fog állapodni a te kezeid között és élvezettel fogod használni ezt a bőrt is. A lapodban hoztad azt a jellemzést, amit a már jól ismert Lexi-től elvárhat az ember, igazán nincs semmi, amibe beleköthetnék, a kedves vámpírok táborát erősítő személytől nem is kívánja senki, hogy vérengző fenevad legyen, hát még ha egy mentoráltat is bevállalt maga mellé. Hátha már nem fog veled semmi tragikus történni ebben a fránya kisvárosban, gondolom elég volt ennyire megjárni a halált és visszajönni. Wink
Menj, foglald le a lefoglalnivalókat, aztán irány a játéktér! Jó szórakozást! Smile

Vissza az elejére Go down
 

Alexia 'Lexi' Branson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lexi Branson
» Alexia M. Branson
» Alexia Branson
» Alexia Branson
» Alexia K. Branson ˇˇ soon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vámpírok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •