A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Dhámpír •• enyém az örök ifjúság és szépség
† Keresem :
● ● ● i've found everyone i want
† Tartózkodási hely :
● ● ● always next to ebony
† Hobbi & foglalkozás :
● ● ● i'm interested in science

Chantele A. Roux ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Jan. 12, 2016 6:43 pm
- elkelt karakter -
Vissza az elejére Go down

Ösi vámpír •• Egy vagyok a legidősebbek közül, add meg a tiszteletet
† Chatkép :

† Kedvenc dal :
mind is in DISTURBIA
† Tartózkodási hely :
mystic falls ❞
† Hobbi & foglalkozás :
killing is my speciality ❞
† Humor :
raw ❞

Tatia Petrova ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Dec. 21, 2015 2:37 pm
Frida ---

KOR » 1002 év
FAJ » Vámpír
PLAY BY » Troian Bellisario
STÁTUSZ » Szabad
FOGLALKOZÁS » -
VÁRJA » Én biztosan!
KAPCSOLATUNK » Mondhatni veled nőttem fel, a szomszédos birtokon volt a családotok székhelye, így elkerülhetetlen volt a találkozásunk és az, hogy barátságot kössünk. Igazi szövetség volt közöttünk, megmásíthatatlan és kettétörhetetlen, még arról is tudtál, hogy a szökésemet tervezem. Miután vámpírrá változtam és hazalátogattam megkerestelek, majd megajándékoztalak az örök élettel... a lányomat nem vihettem magammal, a szüleimet nem akartam látni, a férjem emberként sem volt a támaszom, kellett valaki, aki a földön tartott. Olyan voltál, mint a régi énem, kedves, barátságos, megértő, törődő, aggódó, angyali teremtés és nem tudtad elfogadni, amivé válni kezdtem, ezért hátat fordítottál nekem, én pedig emiatt az árulás miatt nem is törődtem veled, amikor rájöttem, te is a vámpírtársaság tagja lettél. Hogy mi történt veled az évek folyamán? Csak neked lehet róla fogalmad. Annyi biztos, hogy nem fogtam a kezed a társaság lepusztulása közben, hagytam, hogy megkapd a méltó büntetésed. Évtizedek óta mély álomban szenderegsz, mumifikálódva, ám most felébredve nem vagy túlzottan boldog. Egyébként sem sok mindent értél el az életedben, haragszol rám, amiért nem voltam képes téged meggyőzni arról, mennyivel jobb lenne a létezés, ha nem törődnél másokkal és rosszul esett az is, hogy nem foglalkoztam veled a hibernálódásod előtt. Csak nem egy szupergonosszá válás alapkövét szolgáltattam?

// Csak és kizárólag olyan jelentkezőt várok/fogadok el, aki fog tudni bánni a karakterrel, mivel egy nagyon idős személyről van szó. Szeretném, ha a megalkotó nem tűnne el, a név és a pb nem kötelező, ha van jobb ajánlatod, akkor szívesen meghallgatom. Szokásomtól eltérően szigorúbb leszek, mint egyéb keresettjeimnél.
Vissza az elejére Go down

Frida ---

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal