Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 13, 2013 12:07 pm
Ugrás egy másik oldalra
Nem feküdtem túlzottan sokáig itt, hiszen nem akartam megvárni míg teljesen kihűl a víz. Egy törölközőt magam köré tekerve indultam vissza a szobába, hogy felöltözzek.

(Szoba)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 05, 2013 5:56 pm
Ugrás egy másik oldalra
(Szoba)

Beérve ide teleengedtem a kádat jó forró vízzel. Szükségem volt arra, hogy ellazuljak. Ha már az elmém nem tud nyugodni legalább fizikálisan le kell magamat lazítanom.
Öntöttem a kádba egy kis fürdősót, hogy ezt elősegítsem, majd mikor végre megtellett teljesen a kád minden rajtam maradt ruhadarabot ledobtam magamról és elmerültem a talán kicsit már túl meleg vízben. Hamar hozzászoktattam magam szóval ebből sem lett különösebb probléma.
Miután teljesen ellazultam a gondolataim Heather és Hayden között kezdtek cikázni. Hayden már a múlt. Már pár éve bele kellett volna törődnöm abba, hogy közte és köztem soha nem lesz semmi. Csak egy egyszerű fellángolás volt.. Igen az. Bár ez már szinte úgy hangzik, mintha magamat próbálnám meggyőzni erről. Pedig soha nem volt többről. Akkoriban ölni tudtam volna egy kis figyelemért ő pedig megadta nekem. Ezért néztem fel rá annyira. Ez volt az oka amiért annyira oda voltam érte.. Semmi más. Ő már a múlt, a múlt, a múlt. Hajtogattam magamban.
Viszont Heather. Ő is lehet ugyanúgy a múlt. De van esély arra, hogy jelenem legyen és a jövőm. Minden rajtunk áll és azon, hogy rá tudjuk-e venni Esthert erre az egészre.
Pár perc múlva már annyira ellazultam, hogy gondolkodni sem bírtam.. Csak feküdni. Becsuktam a szemeimet és pihentem.. Álom nem jött a szememre.. Egyszerűen csak jól esett így feküdni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 25, 2013 6:16 pm
Ugrás egy másik oldalra
Nem tudom mennyi ideig feküdhettem a kádban, de egy órája minimum, hiszen a víz már teljesen hideg volt.
A nevemre ébredtem. Rögtön feleszméltem, hogy Tyler hangja volt az. Rossz előérzetem volt. Valami baj van. Különben már bejött volna. Kiugrottam a kádból és magamra kaptam Tyler egyik pólóját, majd nem törődve azzal, hogy mennyire van hideg odakint elindultam a hang irányába.

(Birtok)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jan. 23, 2013 5:02 pm
Ugrás egy másik oldalra
(Birtok)

Amíg a kád telefolyt kellemes meleg vízzel ami bizonyára elfog lazítani ledobtam magamról minden egyes ruhadarabot, majd öntöttem a kádba mindenfélét amit találtam és a csapot elzárva óvatosan elmerültem a habok között.
A víz annyira ellazította minden testrészemet és a gondolataimat is, hogy az utolsó dolog amire emlékszem, hogy egy pillanatra lehunyom a szemem. Aztán már el is ragadott magával az álom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 19, 2012 9:34 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Ételmérgezésben meghalni...? Ne beszélj zöldségeket. Jó móka lesz. - Nyomtam egy gyors csókot az ajkaira, majd ki is pattantam a kádból és elindultam a szobája felé, hogy valamit mégis magamra kapjak nem akarok meztelenül főzőcskézni, mikor az anyukája bármikor hazajöhet.

(Folyt ott.)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 19, 2012 8:40 pm
Ugrás egy másik oldalra
-Én benne vagyok. -mondtam vigyorogva amikor lefröcskölt. Következő ötletére elröhögtem magam, jobban mondva magamon röhögtem.
-Jól hangzik, csak ezzel egy a baj, hogy én nem tudok főzni és nem akarom, hogy ételmérgezésben haljunk meg. -viccelődtem.
-De végül is, egy próbát talán megér. -vontam vállat még mindig vigyorogva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 19, 2012 7:32 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Kezdek egy picit megéhezni. Mi lenne ha megejtenénk azt az éttermet? - Kérdeztem miközben picit lefröcsköltem.
- De tudok egy sokkal jobb dolgot. Főzzünk együtt. Te és én. Szerintem sokkal jobban mulatnánk. - Viszonoztam csókját, majd gyengéden hozzábújtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 19, 2012 2:36 pm
Ugrás egy másik oldalra
-Én is téged Caroline.-mondtam egy halványabb mosollyal az arcomon és hátrasimítottam a haját és már én is kezdtem érezni, hogy a víz egyre jobban kezd kihűlni.
-Ahogy gondolod. Legyen az amit te szeretnél. -csókoltam meg miközben az arcát simogattam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 18, 2012 4:00 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Szeretlek Tyler. - Simítottam a kezemet a mellkasára és élveztem ahogy továbbra sem hagyja abba a kényeztetésemet. Azt hiszem ennél jobb karácsonyt nem is képzelhetnék el magamnak.
Kezdtem érezni ahogy lassan, de elkezd kihűlni a víz. - Engedjek hozzá még vagy inkább menjünk el valahova? - Vetettem fel a kérdést.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 18, 2012 3:47 pm
Ugrás egy másik oldalra
-Teljes mértékben. -mondtam miközben végig simítottam vizes arcán. Majd amikor szembefordult velem a testének azt a részét elkezdtem gyengéden megmosni.
Örültem, hogy legalább most a kedvére tehetek, mindig is szerettem őt mosolyogni látni, gyönyörű amikor mosolyog, bár az összhatás az anélkül is megvan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 18, 2012 2:39 pm
Ugrás egy másik oldalra
Mély levegőket vettem egyszerűen túlságosan is jól esett a dolog, hogy bármiféle komolyabb mozdulatot tegyek. Csak élveztem azt, hogy vele vagyok. Meg úgy az egészet is, bár ezt ki ne élvezné.
- Úgy gondolod, hogy megérdemlem? - Kérdeztem pici vigyorral az arcomon, majd viszonoztam a csókját és nagy nehezen, de kinyitottam a szememet, hogy szembe fordulhassak vele.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Okt. 17, 2012 7:25 pm
Ugrás egy másik oldalra
Mikor elkezdte simogatni karjaimat és hátrahajtotta a fejét vállaimra csak halványan elmosolyodtam.
-Akkor nem is erőltetem. Lesz még karácsony. -vigyorodtam el. Számomra a legnagyobb öröm és ajándék az volt, hogy ő most itt van velem és megbocsájtott.
-Aki megérdemli.-hajoltam oda ajkaihoz és gyengéden megcsókoltam, közben nem hagyva abba combjai kényeztetését.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Okt. 17, 2012 2:36 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Megértem szívem. - Miközben ő a combom masszírozására tért át én elkezdtem simogatni erős karjait és hátrahajtottam a fejemet vállaira.
- De tényleg nem kell, szívem. - Sóhajtottam egyet, majd picit oldalra döntöttem a fejemet, hogy még jobban hozzáférhessen a nyakamhoz, de szemeimet továbbra is csukva tartottam.
- Elkényeztetsz. - Mondtam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Okt. 16, 2012 7:52 pm
Ugrás egy másik oldalra
-Túl sok dolog volt mostanában ami miatt teljesen kiment a fejemből. -magyaráztam, majd kezeimmel áttértem a combjaira és azt kezdtem el masszírozni.
-Ragaszkodom hozzá, hogy kapj még valamit. -csókoltam meg a nyakát alig érezhetően. Amikor kijelentette, hogy jólesik neki amit csinálok, csak elmosolyodtam..
-Pont ez volt a célom. -csókolgattam tovább a nyakát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Okt. 16, 2012 7:33 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Neked is boldog karácsonyt. - Csókoltam meg vigyorogva. - Nekem is kiment teljesen a fejemből, hisz ha veled vagyok semmi mást nem számít. És nekem elég ajándék az, hogy veled lehetek. Meg azt hiszem ez is. - Mutattam fel neki a kezemen lévő gyűrűt.
Kényeztetése nagyon jól esett és ennek hatására le is hunytam inkább a szemeimet. - Ez nagyon jó.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Okt. 16, 2012 7:19 pm
Ugrás egy másik oldalra
-Ennek már csak örülni tudok. -mondtam egy féloldalas mosollyal az arcomon, majd bemásztam mellé a kádba és az ölembe húztam.
-Kicsit megkésve, de Boldog Karácsonyt!- pattant ki a fejemből-Teljesen kiment a fejemből. Ne haragudj! Holnap majd bepótoljuk és kapsz valamit szerelmem. -csókoltam végig a hátát, majd szépen lassan elkezdtem masszírozni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Okt. 16, 2012 2:53 pm
Ugrás egy másik oldalra
Elvigyorodtam amikor belépett, majd mikor magához húzott és megcsókolt készséggel viszonoztam azt. - Ezt meg sem kell kérdezned, szerelmem.
Arrébb csúsztam a kádban, hogy ő is be tudjon ülni mellém. Az izmaim már szinte teljesen ellazultak a meleg víz hatására.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 15, 2012 6:53 pm
Ugrás egy másik oldalra
Amikor kijelentette, hogy vesz egy forró fürdőt egy széles vigyor kúszott az arcomra és csak percek múlva mentem utána.
Bekopogtam az ajtón, bár ez eléggé szükségtelen volt.
-Csatlakozhatok? -nyitottam ki az ajtót és besétáltam a fürdőbe egészen Caroline-ig, majd derekánál fogva magamhoz húztam és gyengéden megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 15, 2012 3:09 pm
Ugrás egy másik oldalra
(Tyler szobája)

Teli engedtem a kádat forró vízzel, majd mindenféle kotyvalékot beleöntve elmerültem benne. Tudtam, hogy idő kérdése és Tyler is követni fog, de reméltem, hogy nem várat meg túl sokáig.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
A fürdőszoba Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 14, 2012 12:22 pm
Ugrás egy másik oldalra
A fürdőszoba
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

A fürdőszoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba
» fürdőszoba
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakónegyed :: Lockwood birtok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •