A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
† Keresem :
big bro
† Kedvenc dal :
You must be joking
† Tartózkodási hely :
wherever i want to be
† Hobbi & foglalkozás :
practising magic, german teacher
† Humor :
i'm a funny person.. try me

Crystal Lola Alston ÍRTA A POSZTOT
Szer. Dec. 23, 2015 7:05 pm
Nikolaus Alston

KOR » 30 év
FAJ » vadász és warlock(az erejét nem használja)
PLAY BY » Scott Porter
STÁTUSZ » szabad
FOGLALKOZÁS » mindegy
VÁRJA » én  40 és a vámpírok xDD
KAPCSOLATUNK »Ő lenne az én bátyám, akivel bár mindig is adódtak nézeteltéréseink, mi mindig is szerettük egymást, illetve kiállunk egymás mellett jóban-, rosszban. Legutóbbi találkozásunk egy veszekedéssel zárult, amire többek között az ellentétes nézeteink miatt került sor. Ő, egy vámpírvadászhoz méltóan, szereti a dolgokat erőszakkal elintézni, míg én inkább az ész érv híve vagyok, illetve a mágiáé. Velem egyidejüleg, benne is tovább él édesanyánk boszorkány génje. Többször is próbáltam már meggyőzni a mágia gyakorlására, de ezidáig semmit nem értem el a próbálkozásaimmal. Talán később majd megenyhül, mert én általában nem nyugszom le addig, míg el nem érem a kitűzött célomat.
Miattam érkezett Mystic Fallsba, mert megjelent rajta az Ötök testvériségének a jele és mivel gőze nem volt arról, hogy mi lehet, gondolt egyet és felkereste az ő imádnivaló húgicáját, hátha megszánja és útbaigazítja őt némi infóval.
// Bármilyen kérdésre szívesen válaszolok pm-ben  :szivi: //
Vissza az elejére Go down

Nikolaus Alston

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal