Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 27, 2015 11:22 pm
Ugrás egy másik oldalra
- elkelt karakter -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 27, 2015 4:57 pm
Ugrás egy másik oldalra
Kaley Bates

KOR » 24-28 év
FAJ » ember
PLAY BY » Aly Michalka
STÁTUSZ » szabad
FOGLALKOZÁS » Ügyvéd
VÁRJA » Wanda Melinda Carson és én
KAPCSOLATUNK » Nem indítottunk valami jól. Nem vagy még olyan régóta a szakmában, hogy bármit is tudjak rólad, így hát nem is foglalkoztam veled. Aztán beleköptél a levesembe és sikerült egy fontos ügyemnek az újratárgyalását kiharcolnod. Mondanom sem kell, hogy mennyire nem örültem ennek. Nem szeretem, ha meg tudnak lepni. Az ügyfeleink miatt viszonylag sokat találkozunk, a nevükben tárgyalunk.  Látom benned a lehetőséget, de természetesen roppant mód idegesít, hogy pont ellenem kell megcsillogtatnod ezt. A munkakapcsolatunkat tehát egészséges rivalizálás jellemzi, te bizonyítani akarsz, én pedig még inkább, mert kellemetlen, ha pályakezdők szorongatnak meg, akármilyen tehetségesek, vagy akármilyen jól néznek ki. A külsejére gyakran teszek ízléstelen megjegyzéseket, de ezzel gondolom nem vagyok egyedül. Hogy kellemetlen helyzetbe hozom-e, azt nem tudom, de mindenképpen igyekszem. A munkán kívül csak akkor futunk össze, mikor éppen a lányommal vagy. Gyakornokként dolgozik nálad, amit jól is tesz, bár kimondhatatlanul idegesít.
//Az életében nem kötnék meg semmit, úgy alakítod, ahogy csak szeretnéd. A PB-t szeretném, ha maradna, de ha valaki neked jobban passzolna a karakterhez nem baj Very Happy A név ötlet, változtasd meg nyugodtan, ha szeretnéd Very Happy //
 
Vissza az elejére Go down
 

Kaley Bates

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kaley Bates
» Kaley Bates
» Kaley Bates

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •