Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Pamela R. Carlson

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 30, 2015 12:33 am
Ugrás egy másik oldalra
Pamela Rosalie Carlson


személyes információk

becenév » Pam, Rose, ritán de előfordul hogy a szeretteim Ella-nak hívnak
születési idő » 1979.Július. 22.
születési hely » Madrid
kor » 36
play by » Sarah Michelle Geller
foglalkozás » Esküvő szervező

faj » Ember
család » A szüleimmel és köztem a mai napig elválaszthatatlan kötelék van, de ez nem azt jelenti, hogy nem zördül el köztünk pár vitatkozás. Pláne miután kiderült miért válok. Kicsit eltávolodtunk miután összeházasodtam a volt férjemmel, de, csak azért mert féltettek tőle. Nem bíztak meg benne, én pedig nem rájuk, hanem a szívemre hallgattam, mint egy naiv kislány. Azóta szerencsére javult a családi viszonyunk és szinte tökéletesen a családi béke.
Roger Cash az ex férjem és hazudnék, ha azt mondanám, hogy már nem szeretem őt. Még a mai napig is, amikor meglátom, az egész testem beleremeg, de nem gondolhatok csak magamra és az érzéseimre. Elváltunk és igyekszem eltemetni minden egyes érzésemet felé. Mostanában a viszonyunk még rosszabb, akárhányszor találkozzuk mindegy min, de valamin összeveszünk.
Tammy maradt már csak nekem. Ő annak a szerelemnek a gyümölcse, amit éreztem és érzek a volt férjem iránt. Mindent megtennék neki és bármi áron megvédem őt. A kislányom ad erőt ahhoz, hogy túléljem a mindennapokat és soha nem lennék képes magára hagyni.

a felszín alatt »
Mióta az eszemet tudom apuci kislánya voltam. Mindig is ügyelt arra, hogy mindent megkapjak az élettől és soha ne szenvedjek hiányt semmiben. Mondhatni egy ideig rózsaszín buborékban nevelkedtem. Igazából a szélt is óvott és talán ezért lettem gimnazista koromban lázadó. Bár igyekeztem mindenben szót fogadni a szüleimnek néha nem igazán sikerült. Bár az elveimhez rettentően hű vagyok olykor akarva akaratlanul is, de ellenszegülők a szép szónak. A nagymamámra minden téren hallgatok és képtelen lennék neki hazudni vagy akár másnak. Lehet ostobaság, de hiszek a szerelem első látásban, ahogyan az örökké tartó házasságban is. A szüleim szerint túlságosan naiv vagyok, mert megbízom minden emberben, de én inkább ezt szeretettnek hívom. Igen, tényleg első perctől kezdve mindenkiben megbízom, viszont ennek van hátulütője is. Ha egyszer a bizalmam megrendül, akkor nehezen vagy éppen soha nem bocsátok meg. Eléggé önfejű, határozott és persze nem utolsó sorban céltudatos jellemem van. Nem adom fel a harcot semmi áron, maximum akkor, ha már látom, én veszítek vele. Igencsak lelkiismeretes, kedves, de leginkább önfeláldozó lány vagyok. Számomra két személy volt, aki fontos volt, de mostanra már csak egy személy miatt élek nap, mint nap. A másik személy nagy fájdalmat okozott és emiatt mérhetetlenül megrendült a szeretettem, szerelemem, de leginkább a bizalmam benne. A lányomért mindenre képes vagyok még a lehetetlenre is.

Édesanyámtól örököltem a hófehér porcelán bőrömet, amihez tökéletesen párosul a hamvas szőke hajzuhatagom. A családban egyedül a nagymamámnak van tengerkék szeme, ezt az egyet örököltem tőle.  Divatosan ám egyben szolidan szoktam öltözködni, mert van egy gyönyörű kislányom, akire gondolnom kell. Nem engedhetem meg magamnak, hogy bárki is egy rossz szót is szóljon rám. Miután megváltozott teljesen az életem úgy döntöttem magamat is megváltoztatom. A természetem mit sem változott, inkább csak a hajam. A hosszú derékig érő hullámos szőke hajamtól megváltam örökre. Kellett valami, ami nem köthető az előző életemhez, ezért hamvasítottam a szőke hajszálaimon és vállig levágattam. Az élet nem egyszerű, de meg kell tanulnunk benne élni.

user információk »

Név » Detty
Kor » 24
Multik » -
életem lapjai »
Egész éjjel forgolódtam és csak arra tudtam gondolni, hogy ma találkozom Roger-el a börtönben. Tudta, hogy ma fogok vele beszélni, hiszen az ügyvédje közölte vele, de kértem, hogy tartsa titokban az indokomat. Igyekeztem minél kevesebbet rá gondolni, de erre képtelen voltam. Roger nagyon sokat jelentett nekem, és ez mostanra semmit sem változott. Annak ellenére, hogy hazudott, megtévesztett és fájdalmat okozott nem tudok nem szerelmet érezni. A szüleim és minden barátom szerint meg kéne, vetnem őt. De nem tehetem, hiszen ő életem szerelme és a kislányom apja. Tammy szerelemgyerek, nem tudom s az igazság az, hogy nem is akarom elfelejteni a csodás emlékeimet. Viszont a szerelem nem elég hogy a házasságunk működjön. Bármennyire is imádom, a lányunkat nem tudok csak miatta együtt maradni vele. Darabokra törte a szívemet azzal, hogy hazudott a munkájáról és hogy összejátszott a maffiával. Az életünk tökéletes volt, egyszerűen nem tudom felfogni miért tette, amit tett. Ez már lényegtelen, a szívem ezer szilánkra tört és ezt csak Roger-nek köszönhetem. Anyám meg mondta hogy ez a házasság maga lesz a pokol, de nem hittem neki. A pokol nem jó szó erre, mert boldog voltam vele és a lányommal egészen addig, míg át nem állt a rossz oldalra. Ha ez még nem is lenne elég emiatt a tettéért letartoztatták teljes 2 évre. Ez a helyzet elviselhetetlen volt, és nem, csak mert életem szerelme kezdett köddé válni, hanem mert a lányom csak az apja után sírt. Nagyon nehezen lehetett megnyugtatni a kis Tammy-t mikor az édesapja után sírt éjszakánként, de idővel javult a helyzet. A nagy gondolatmenetemet a telefonom csörgése zavarta meg. Itt volt az idő, hogy találkozzak végre Roger-el, de tudom, hogy nem lesz kellemes ez a beszélgetés. Clarissa kísért el, de ő kint várt meg, mert tisztában volt azzal, hogy ez lesz az utolsó látogatásom itt nála. Amikor megpillantottam Roger-t ledermedtem teljesen.
-Szia!
Igazából nem jött ki más szó a számon és csak dossziét szorongattam, amiben a válási papírok voltak. Tudtam, hogy dühös lesz és mérges is, de azt is fel kell fognia, nincs más választásom. Bár nem akartam, hogy hozzám érjen, de akarva akaratlanul is hagytam, hogy átöleljen.
-Üllj le kérlek valami fontos dolog miatt jöttem, ami nem tűr halasztást. Tudom, hogy elsőre talán nem fogod megérteni, talán dühös is leszel rám, de nem látok ebből más kiutat. Ez a tiéd, szeretném, hogy olvasd el részletesen és írd alá Roger.
Óvatosan nyújtottam át neki és vártam a bosszús reakcióját, de ő csendben volt. Nem tudtam tovább együtt maradni mellette ennyi hazugság után, a saját és a kislányom békéje miatt is teszem.
-Ezt nem gondolhatod komolyan Pam ugye?!
Utoljára fogtam meg a kezét lassan és szerelemmel. Mélyen a szemébe néztem, ahogyan a kezem az övéhez ért.
-Sajnálom, nem tudom, mit mondhatnék még. Szeretlek, de nem bírom tovább elviselni a titkaidat, és ami miatt itt vagy.
Mély levegőt vettem és tudtam hiba, de utoljára megkellett, hogy csókoljam, de ez jobban fájt, mint bármi más a világon. Szeretem minden porcikámmal még mindig, de nem folytathatom tovább ezt. S bármennyire is szeretném ezt a házasságot a lelkiismeretem és az elveim egyszerűen nem engedik, hogy a szívemre hallgassak. Eltávolodtam tőle és nem csak most, hanem örökre.

Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Pamela R. Carlson Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 31, 2015 5:18 pm
Ugrás egy másik oldalra


Gratulálunk, elfogadva!


üdvözlünk a diaries frpg oldalán

Kedves Pam! 40
Köszöntelek az oldalon! 31
Ugyan a play by-odat még gyerekkorom egyik kedvencéből ismerem, de azt kell mondanom, hogy Sarah szépsége azóta sem múlt el; éppen ellenkezőleg. Rá is jellemző az a jellemvonás, hogy az idő múlásával csak szebb és szebb lesz... arról már nem is beszélek, hogy nagyon várt rád a férjed, és úgy gondolom, egy pillanatig sem okoztál neki csalódást! 31
Gyerek mellett nehéz az élet... hát még ha nincs mindennap mellettünk a férfi, akinek a hétköznapok törzsgyökeres tagjának kellene lennie. Ehelyett neked kell bejárnod hozzá, és ugyan azt mondják, szerelemnél az együtt töltött idő a lényeg, nem pedig az, amit egymástól távol töltötök... de ez még a legnagyszerűbb, legodaadóbb embert is próba elé állítja. Te pedig úgy tűnik, hogy döntöttél... a kérdés csak az, mennyire lesz ez könnyed menet? Wink
Nagyon tetszett az alkotásod, az, ahogyan összeraktad a lapodat. Éppen ezért nem is maradt más hátra, mint hogy lefoglalózz, majd... nyomás a férjedhez! Szerintem már nagyon vár. 40 Jó szórakozást!

Vissza az elejére Go down
 

Pamela R. Carlson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Pamela -----
» Pamela ---
» Ben Logan Carlson
» Bradley Carlson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Emberek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •