Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 01, 2016 6:00 pm
Ugrás egy másik oldalra
first and middle and last

[You must be registered and logged in to see this image.]

   
személyes információk

   
becenév » Nem igazán szoktak a beceneven szólítani, de ha akarod nevezz Cony-nak
   születési idő » 1996.febr.18.
   születési hely » Mystic Falls
   kor » 19
   play by » Vika Levina
   foglalkozás » Tanulok és egyes másodpercekben üres tekintettel bámulom a szobatársam, azon töprengve, hogy Asexuális-e
   
[You must be registered and logged in to see this image.]

   
faj » Farkasboszorkány
   család » Hát, az Anyám egy tipikus 40-es éveiben járó kedves háziasszony aki a szomszéddal kefél, mikor Apám nincs otthon. Az előbb említett másik szülöm pedig abba a vékony rétegbe sorolható akikben még megbízom a családban. Ha pedig csak a szűk családi kört nézzük akkor ott van még a Bátyám aki jelenleg Angliában szórakozik.
   

   
a felszín alatt »
"Micsoda csalóka dolog is azt hinni, hogy egy személy több lehet, mint egy személy."
Milyen ember is Conrade Wayne valójában? Talán ha a megfelelő szavakat akarnám keresni akkor legfőképpen elsőnek én azt mondanám , hogy kicsit pimasz és maximalista vagyok. Persze vannak pillanatok ugyan amikor kissé unalmasnak tűnhetek, ja meg persze ott vannak az én sajátos hatásszüneteim amit legfőképpen azért csinálok, hogy magamra vonjam a figyelmet és fokozzam a hallgatóságom érdeklődését az általam felhozott téma iránt. Na most, hogy ezt már elmondtam már mindenki kiismerhetett egy kicsit, de még közel sem ennyi az egész. Magamat leginkább talán úgy tudnám egy mondatban jellemezni mint: "A Lány aki mindenkinél megszeretné ütni a jó barát lécet". Ha ezt a halandzsát értetted akkor a személyiségem ezen részét ennyivel le is zárhatjuk és léphetünk át a második fokra. Az olyan tulajdonságaimról beszélek amik csak elég ritkán láthatók. Mint például, a szarkazmusom hiányának rendszeres (és feltűnő) kimutatása, vagy amikor a maximalitásom eltűnik és egy pillanatra nem érdekel annyira, hogy mindenki elfogadjon csak simán felszeretnék lélegezni a tanulmányi és szociális nyomások alól.
Ja az se maradjon ki, hogy fontos külsőségi jellemzőm a kis kerek fülbevalóm amit mindig viselek és a belsejében... várjunk ez SPOILER!  Nem szabad spoiliznunk csakúgy mindenfelé! Mindegy majd a háttértörténetemben szó lesz róla.
   

   
user információk »

   Név » Viktória(Viki)
   Kor » 15
   Multik » Jelenleg nincsenek tartozékaim
   
életem lapjai »


   
Vissza az elejére Go down
 

Conrade Wayne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Wayne .....
» .•° Charlotte Wayne
» Maddison Wayne
» Maddison Wayne

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Archivált lapok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •