Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Amanda Scodelario

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 01, 2016 10:07 pm
Ugrás egy másik oldalra
Amanda Scodelario

KOR » 925/20
FAJ » Ősvámpír
PLAY BY » Rita Volk
STÁTUSZ » szabad
FOGLALKOZÁS » Alkotóra bízva
VÁRJA » Raul és én, nagyooon. 40
KAPCSOLATUNK » Sosem volt egyszerű életed, se velem, se a nevelő szüleiddel. Csupán csak 5 éves voltál mikor a nagyszüleid és apukád meghalt, mivel a boszorkányok felgyújtották a házunkat, én nem voltam éppen akkor otthon, te pedig valamilyen csodával határos módon megszöktél. Az erdőben mászkáltál védtelenül, ott talált rád egy vámpír házaspár akik örökbe fogadtak téged. Már azt lehetett gondolni, hogy jó életed lesz, de nem volt az, élő vérkészlet voltál nekik, neked pedig nem volt más választásod, csak tűrni azt, hogy nap, mint nap megcsapolnak. Viszont cserébe mindent megadtak neked azért, hogy viszonylag jó gyerekkorod legyen. Mikor 20 éves lettél, átváltoztattak téged is vámpírrá, segítettek mindent megtanulni.
Most pedig úgy döntöttél, hogy ideje élni a saját életed, függetlennek lenni, így hát New Orleansba jöttél, hogy itt kezdjél egy teljesen új életet. Csodás egy város, de tudod mi van még itt? Én. Én, aki évszázadokon keresztül halottnak véltem a lányomat, most pedig megpillantottalak az utcán; egy roppantul ismerős arcot és elkezdtem nyomozni utánad, hogy kiderítsem, hogy ki vagy. 1 hét leforgása alatt kiderítettem, hogy te nem más vagy, mint a lányom, akiről azt hittem, hogy meghalt a tűzben a többi családtagommal együtt.
Még nem kerestelek fel, Raulnak sem szóltam rólad, hisz a saját fiát bántja, akkor mit tenne veled? Tanácstalan vagyok, hogy mit tegyek...

//A név alkuképes, a pb-hez viszont szeretnék ragaszkodni. Smile Ha megérkeztél akkor kérlek dobj meg egy PM-el, és kérlek nagyon sieeeess. 31
Vissza az elejére Go down
 

Amanda Scodelario

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Amanda Scodelario
» Amanda Scodelario
» Avery Scodelario
» Amanda ____
» Amanda Dawson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •