A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Vadász •• vad játszmák, féktelen éjszakák; csak a prédára várunk
† Kedvenc dal :
I bet my life
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Zsaru
† Humor :
Szarkasztikus de akad

Henry Roux ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Jan. 11, 2016 10:41 pm
-ELKELT-
Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány •• a világ egyik legfurcsább teremtménye vagyok, tele meglepetéssel
† Kedvenc dal :
i'll be good
† Tartózkodási hely :
at the university ♦
† Hobbi & foglalkozás :
professor at the university ♦

Andrew Haynes ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Jan. 07, 2016 2:32 pm
Mabel Chevalier

KOR » 343
FAJ » vámpír
PLAY BY » lady gaga
STÁTUSZ » FOGLALT
FOGLALKOZÁS »
VÁRJA » én
KAPCSOLATUNK » Kegyetlen, vérmes, barbár, mocskos szörnyeteg. Azzal tartottál magad mellett, hogy elvetted tőlem ami a szívemnek a legkedvesebb. A húgomat. Az én ártatlan ikremet. Egy boszorkány segítségével elaltattad és testét elrejtetted előlem. Arról nem tudtál, hogy én visszaszereztem az erőmet és arról sem, hogy megtaláltam a húgomat egy halandó segítségével egészen addig, még fel nem borítottam minden édesded tervedet és el nem hagytalak. Utánam jönni egyelőre rettegsz mert fordult a kocka; most, hogy már nem csak vámpír de boszorkány is vagyok, jól tudod, erősebb vagyok, mint te. Hiába szomjazol bosszúra, egyelőre meglapulsz a patkányok között ahol a helyed van te mocskos szörnyeteg. Megvetlek, gyűlöllek és ha nem lenne a húgom és Nadiya, már halott lennél. Az ő kedvességüknek köszönheted nyomorult életedet.

/Név és pb maradjon. Köszi/
Vissza az elejére Go down

Mabel Chevalier

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal