Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 12, 2016 6:50 pm
Ugrás egy másik oldalra
Iroda ZMCcyBd
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 12, 2016 8:58 pm
Ugrás egy másik oldalra
Az országúton száguldani, segíteni egy bajba jutott szőke dögös cicababán, aki utána természetben fizette meg a kocsi bügykölését, felbecsülhetetlen érzés. De ugye csak egy röpke fél órám volt, mert csak az apámat akartam meglátogatni, mégsem veszhetem el a célt holmi cafka miatt.
Könnyes búcsút vettem Lizzie-től..nem..Giselle-től..a f.szba nem tudom mi a neve. De jó menet volt, más meg nem számít többször úgysem látom, kár is erőltetni a drága agysejtjeimet. Azokat el kell innom, nem holmi neveket megjegyezni.
Aztán megláttam a New Orleans táblát amiben üdvözölnek, biztos jó ötlet ez? Még nem tudják ki szabadult be a városkájukba, a szívtipró vámpírboszorkány. Nem voltam olyan régen vámpír, körülbelül tizenöt éve ért ez a hatalmas megtiszteltetés, haldokoltam , mert megtámadtak, aztán jött az a vörös..vagy szőke szépség, és megmentett. Aztán visszaadta az erőmet, az a gyönyörű istennő, én meg nem tudtam a combjai közé férkőzni.
Tovább brütyögtem az úton, majd halvány vigyor kúszott a képemre mikor befordultam a bóvlikat áruló bolt utcájába. Most komolyan ebben a lebujban mi a jó retkes eget csinál? Nem való ő ide, vagy amióta láttam besavanyodott öregember lett? Majd én felrázom, ha az kell még rendelek neki valami luxus prostit.
Leparkoltam a járgányt a parkolóba, majd lehúztam a cipzárom a dzsekimen, és lazán belöktem az ajtót. Nem pattant elém senki, nem kérdezte meg senki, hogy miben segíthet. Na és persze a drágalátos szülőmet se találtam, de határozott léptekkel indultam az irodába, s kopogással nélkül csaptam ki az ajtót.
- Sza’sz fater, régen láttalak. Mondd csak miért vagy ezen a förtelmes helyen? – vágódtam le a székbe, és a hátas kedvéért rágyújtottam a cigimre.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 12, 2016 9:27 pm
Ugrás egy másik oldalra
fel y bo'r dyn y bydd ei lwdn
father & son

Halkan dúdolva pakolgatok az üzletben. Lassan záráshoz készülődve, az alkalmazottam nekilátott a kassza leszámolásának, a takarításnak, én pedig intézkedtem még egy sort a raktárban. Ilyenkor vagyok igazán egyedül. Aminek sajnos az a következménye, hogy jár az agyam. A gyerekeimre gondolok a legtöbbször. Mert amíg Leenával tudom, hogy nagyjából mi a helyzet, addig Emrysről és Natasháról semmit sem tudok... Elég régóta. A második világháború mindent tönkretett.
Emrys nem volt hajlandó beszélni velem. Bár őt sem láttam '59-óta. Natashát pedig a háború idején veszítettem szem elől. Remélem egyikük sem csináltatta ki magát, mert még a fejfájukat is megrúgom. Rhydderch-vér folyik az ereikben, hogy képzelik, hogy meghalnak?!
Agyilag jól felhúzom magam ezen, majd inkább bevonulok az irodámba. Jobb lesz nekem ott. Töltök egy pohárka italt és rágyújtok, miután bukóra nyitottam az ablakot. Magam elé veszek egy halom papírt a második fiókból, mire valaki kicsapja... nem, kib.ssza az ajtómat. Felszaladnak a szemöldökeim, amiket lassan az UNESCO is védelem alá vesz.
- Emrys. - állapítom meg. Megúszta a fejfád, purdé. De tüntetőlegesen nem leszek vele hajlandó angolul beszélni, nem az az anyanyelve. Pontosabban én tanítottam meg beszélni így az apanyelve. - Kekszet kapálok, édes fiam, szerinted? Pénzt mosok. A lábad ha felmered tenni az asztalra, eltöröm. Mi járatban ezen a förtelmes helyen? - mosolygok rá végül. Azért csak örülök neki. De nem tudok csak úgy puszilkodóssá változni bitte hirtelen, mert trónörökösöm felbukkant a retkes horizonton, végre valahára.

† music: Pilgrims on a Long Journey † note: kölööök ♥

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 12, 2016 10:33 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Nahát a szemed még a régi, örülök, hogy felismersz. Mit mondtál eltöröd a lábam? – nyújtózkodtam vigyorogva, és csak azért is keresztbe raktam fel a lábam a tölgyfa asztalra.
- Ne nevettess, szerintem te sem vagy vak, és érzed is, vámpírt csináltak belőlem, egy mocskos vérszívót. Mire megmozdulnál a zörgő csontjaiddal már árkon-bokron túl vagyok. A woodoo varázslatokat is felejtsd el, az erőm is megmaradt. Az a gyönyörű hölgyemény megmentette az életem, majd visszaadta az erőmet is. Hát nem egy angyal? De ennyi, nem csináltam vele semmit, nagy bánatomra. – slukkolok nagyot a tökéletes sodrása bűzrudacskámból.
- Szóval pénzt mosol.. Remek, én bérgyilkos vagyok, csak egy hónapja nincs munkám, na nem mintha itt akarnék dolgozni félre ne értsd, csak erre jártam, és gondoltam beugrom hozzád, mert régen láttam a képed. – tettem le végül a lábam, mert nem volt olyan kényelmes a testhelyzet, mint ahogy gondoltam. Kíváncsian néztem körbe, miért nem nyitott inkább bárt, hatalma mellű lányokkal, vagy valami, komolyan csalódtam benne, ez a régiség bolt..nem az én stílusom.
- Mondd csak miért pont ilyen hülyeség jutott az eszedbe? – álltam fel és kiszolgáltam magam, szemtelen lennék? Meglehet, imádom az idegrendszerét pengetni, mint valami kib.szott rock sztár. Mert a rock örök és halhatatlan, pont, mint én.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jan. 13, 2016 1:15 am
Ugrás egy másik oldalra
fel y bo'r dyn y bydd ei lwdn
father & son

- Az éleslátás jó családi gén, köszönd meg a dédapádnak. - majd összehúzom a szemeim fenyegetően a kérdésére, arra pedig, hogy van mersze feltenni a lábát... Képletesen értettem, de megbánom, hogy kimondtam. Dacos. Az én gyerekem.
- Ugyan kérlek... Előbb lőlek le a picsába. De igen, mocskos vérszívó lettél, amiért pontos magyarázatot követelek. Meg ha már átváltoztatott a cafka, legalább kiengesztelt volna téged alaposan. Woodoo? Ugyan kérlek, azért mert New Orleansba költöztem még nem makkantam meg. Teljesen. Azt az angyalt kérlek szépen pedig karóra kéne húzni. Nem! Nem a te karódra, fakaróra, a szívét, ahogy a nagykönyvben írva vagyon. - ez az a pont, amikor én is mélyet slukkolok és jó sokáig bent tartom. Hogy történhetett ez.
- K.rva sok pénzt harácsoltam össze Dél-Koreában, az új identitásomhoz át kell mosni az egészet. Nem mentél messze az MI6-től. Nem is adnék neked itt munkát! Elefántot a porcelánboltba. Viszont lehet tudok pár kontaktot a környéken, akik igényelnének egy puskást pénzért. Kedves tőled, hogy eszedbe jutottam. - szinte örömmel sóhajtok fel, ahogy végre leméltóztatik rakni a retkes csülkeit az íróasztalomról. A tekintetén látom, hogy nightclubok járnak az eszébe. Mondjuk Emrysnél nem kell vérrokonnak lenni, hogy ez a konklúzió meglegyen, elég három perce ismerni.
Felemelem a két mutatóujjam, mint amikor tervet ecsetelni vágyom. Mivel, hogy pontosan az fog jönni.
- Egy antikváriumról az jutna az eszedbe elsőként, hogy apád pénzt mos vagy hogy vén trotty lett? Az utóbbi. Pontosan ezért biztos választás. Plusz időként a kezembe akad egy-két varázslatosan érdekes tárgy. - húzom fél mosolyra a számat. Kicsi fiam, nem elég edzettek már az ujjaid a pengetéshez. Lehet halhatatlan, de én is kemény vagyok, mint a vídia.
- Tehát... pénzt akarsz tarhálni vagy valaki felbérelt ellenem? Vacsorát? - kérdezem szinte szenvtelenül, majd a telefonomon online rendelek két óriáspizzát. Bérgyilkos. Az utóbbi... hatvan évben nehezen találtuk meg a közös nevezőt. Talán hiú remény, hogy tényleg törődik velem a kis genyó, de... egyedül neveltem fel. Na.

† music: Pilgrims on a Long Journey † note: kölööök ♥

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jan. 13, 2016 6:16 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Persze, amint találkozom vele megköszönöm eme remek képességet. – vontam meg a vállam egy sóhaj kíséretében, valószínűleg sosem fogok vele találkozni, ami nem nagy baj, nekem legalább is.
- Követelsz? Nem vagy kicsit gyerekes? De rendben van elmondom neked mi történt velem. Szóval úgy harminc évvel ezelőtt dolgoztam a francicáknak. Éppen az egyik lebujból indultam el, azt hittem nincs már senki abban a kib.szott épületben, de nem néztem át rendesen a helyet, így történt, hogy sikeresen átlőtték a gyomrom, már éppen elfogadtam, hogy meghalok, mikor megjelent a képben az a személy, aki megmentett. Már a nevére se emlékszem. De lehet nem is mutatkozott be, ha ő nincs valószínű a fejfámon táncolnál, és szidnád a fajtámat mert megmertem halni. Légy hálás annak a nőszemélynek, csak egy kicsit. Nem nagyon, csak éppen annyira, hogy elfogadd a dolgot, hogy egyetlen és istenkirály fiad él. – nem kértem, hogy vámpír legyek, azt sem, hogy visszakapjam az erőmet, a jótevőm miatt történt ez, pedig már elfogadtam a dolgot, hogy meghalok, és nem tudom elmondani ennek a vénlókötőnek, hogy amúgy köszönök neki mindent, végtére is embert faragott belőlem, egyedül. Biztosra veszem lett volna más jobb dolga is, mint engem pesztrálni, de anyámat idejekorán ragadták el mellőlem.
- Mi a f.szt kerestél a vágott szeműeknél? Egyetlen jó dolog történt a sárgáknál, a vietnámi háború, szerettem azt az időszakot. Ja igen a könyvmolyos identitásodhoz, nincs ezzel semmi baj. Az MI6 nem hagyott nekem túl sok szabad teret, ez azért már szabadabb munka számomra, sosem szerettem, ha megmondták mennyi embert hagyjak életben, vagy ne öljek meg senkit, járulékos veszteségek, adóból simán leírhatták volna. Szóval néhány alak, drága vagyok, mint egy luxus k.rva remélem megtudnak fizetni a klienseid. – pillantok rá, és csendben maradok, ismerem már a mozdulatát, és azt is tudom mi fog következni.
- Te vagy az apám, inkább az előbbi, de teljesen igazad van a vén trotty is eszembe jutott. Mert az is vagy, és mondd csak legalább van valami ágymelegítőd, vagy évek óta remeteként élsz a gyönyörű szemöldököddel? – még nem értem el a kellő hatást, de ne aggódj apus, hamarosan tépni fogom az idegeidet.
- Pénzt tarhálni? A legutóbbi célpontom másfél milát ajándékozott a számlámra. Igaz abból már elment pár dolcsi, új fegyverek, nők.. és egy kis pia is belefért, na meg itt vagyok, az is pénzbe került. Ha felbéreltelek volna ellened, nem fogadtam volna el. Ennyire még én sem vagyok hálátlan. Élve jóval többet érsz nekem, mint holtan. Remélem extra sajttal kérted. – villantok egy vigyort felé.
- Tehát mesélj mi történt ebben a szűk hatvan évben? – ültem vissza a székre és megint feltettem a lábaimat, csak a móka kedvéért.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jan. 13, 2016 6:58 pm
Ugrás egy másik oldalra
fel y bo'r dyn y bydd ei lwdn
father & son

- Mondanám, hogy használjuk a könyvét, de úgy kicakkozta vámpírellenes varázslatokkal, hogy ihaj. Paranoid volt. Én sem ismertem. - majd vállat vonok én is, ami tükörképe nagyjából az ő mozdulatainak.
- Nem vagyok egy kicsit inkább az apád? - felvonom a szemöldököm és végighallgatom figyelmesen. - Franciáknak? Idegen légió? Rossz helyen voltál rossz időben. Előfordul sajnos. Csak egy nagyon-nagyon kicsit vagyok hálás, amiért megmentett. De rohadjon meg, nem kellett volna vámpírrá tennie téged. Ez a vonat már elment. Nem táncolnék a fejfádon, rugdalnám, hogy miként merészeltél mégis meghalni. - a végén zaklatottan sóhajtok. Nem volt egyszerű akkoriban egyedül a gyereknevelés. Azért kellett őt is Londonba vinnem, hogy egyáltalán túléljünk. A szabászatban viszonylagosan meg tudtam őt óvni. De a város akkor is nagyon veszélyes volt, amikor nem flangáltak az utcán vámpírok.
- Szerinted...? Azt a két dolgot, amiben mindig is ász voltam. A mérnöki tudományokat és az ipari kémkedést. A vietnami háború egy ostoba őskáosz volt. Az amerikaiak jó szokásuk szerint leszarták a józan ész által diktált dolgokat és tessék... jól meg is égették magukat. - a megjegyzésére, amit a régi közös munkáltatónkra tesz, csak kuncogok kicsit. - Igen, emlékszem még Hamburg után mennyi erőforrás és erőfeszítés kellett, hogy ne miattad törjön ki a harmadik világháború. Aztán meg ott verted az asztalomat, hogy miért döntöttem a szőnyeg alá söprés ellen... Igen... Nos, én még nem kaptam olyan ajánlatot, amiért megkerestem volna a hangtompítót, de én most lapulok épp, mint szar a fűben. De vannak itt kétségbeesett fazonok, ne aggódj. Jól fizetnek. - somolygok, majd örömmel nyugtázom, hogy figyel, mint valami kiskutya a mozdulataimra. A szemtelenségére csak megugrasztom a szemöldök-költeményem.
- Ismered a módszereimet, ez itt most pont optimális. Nem gyarapítani akarok, csak azt a rengeteget, amit még nem tudok használni, azt elérhetővé tenni. Amióta az előzőnek szerintem kicsit elmentek otthonról, azóta óvatos vagyok. Tehát remete vagyok. Viszont a lelkivilágomnak kimondottan jót tenne, ha összeszedném magam és újranősülnék végre. Vagy valami. - ingatom meg a fejem.
-Ja, ha Barretthez kellenek dolgok vagy maga egy Barrett XM500-as, csak szólj. De akkor nem keresem elő a csekkfüzetem. - arra, hogy élve többet érek neki, csak felnevetek halkan. Én is pontosan ugyanezt a szófordulatot használtam volna, hogy burkoltan közöljem vele, ja szeretlek, te átokfajzat. - Fiam, én extra sajttal élek. - vigyorgok vissza, majd töltök még egy kis whiskyt a kérdésére.
- A Cirkusz mély beépülésre küldött engem a vasfüggöny hidegebbik oldalára, mint orosz katona, aki a hadifogságból szabadult. Nem tartott sokáig, amíg felmásztam a KGB ranglétráján. Azt hittük, hogy otthon vannak a szarzsákok, de persze lóf.szt sem tudtak a szovjetekhez képest. Már majdnem engem is agymostak teljesen... aztán  '82-ben végre kaptam egy ablakot és megszöktem tőlük. Onnan mentem Szöülba. Aztán egy pár évvel később született egy húgod is. Most pedig egy éve, hogy átköltöztem ide. - a végén teátrális vállvonással zárom a történetet.

† music: Pilgrims on a Long Journey † note: kölööök ♥

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jan. 13, 2016 9:48 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Kösz, akkor kihagyom az öreg könyvét, nem akarok valami alient a csodás pofimba. Kár lenne értem. – engedek meg magamnak még egy széles mosolyt. Nos, egész nap bámulgatnám magam, de nem akarok szerencsétlen Narcisszusz sorsára jutni, még a végén belehalnék a saját csodálatomba.
- De, és gyerekes is vagy, apám. – vágtam vissza kedvesen,
- Igen, csatlakoztam a légióhoz, jó murinak tűnt egy ideig, de ugyanaz a helyzet, mint az MI6-nál, szabály, szabály hátán. Igen, tényleg nem kellett volna azzá tennie, talán mégis ragaszkodtam a szánalmas kis életemhez. Nem lett volna kötelező megölnöm egy embert, mégis a túlélési ösztönöm k.rvára előtört belőlem. Tehát nem az ő hibája hanem az enyém részben. De megúsztam a fejfa rugdosásomat, éljen! – sóhajtottam fel halkan.
- Nana, én élveztem a vietnámi háborút, de hát én majdnem minden csetepatét élvezek, ezt is annak néztem. Hagynod kellett volna, hogy azt csináljak amihez nagyon is értek, nekem belefért volna egy harmadik világégés is. A képedet kellett volna bevernem akkor, mégis elvoltam azzal, hogy Johnsont vertem péppé. Szegény flótás azóta halott. Kétségbe esett fazonok mindig vannak, ezért vagyok még itt, hogy segítsek nekik, ha meg még pénzt is adnak érte még jobb. Jól van papus, maradj csak a könyveidnél, talán azzal is életet menthetsz, vagy vehetsz el. – csendesen bólogatok az érveire, teljesen jogos, hogy előadja magát, mint egy aranyos kis antik bigyókat áruló árus.
- Feleség? – kis híján hanyatt estem mert elkezdtem hintázni, és ez a hír nagyon sokkolt engem. – Elment neked az a csöppnyi eszed is? Vagy csak lázas vagy? Mi a lószarnak kell neked feleség, anélkül már nem lehet manapság dugni? Annyira nem vagy reménytelen eset, hogy egy nőt láncolj magad mellé, használd a sármod, vagy midet..van egyáltalán neked olyanod? Vagy mindet megörököltem tőled? – tettem le a lábaimat a padlóra, és a térdemre támaszkodtam.
- Ó, hisz még mindig ismersz, naná, a Barretthez mindig kell új cucc. De ha van egy új darabot az is jöhet, más fegyvert nem szeretek nagyon használni, a kicsit Betsy pedig kezd elhasználódni. Viszont valami hely kell ahol alhatok néha napján. Ha már a csekkfüzeted nem keresed meg. – közben a poharam is újra töltődött hála neki.
- Mert egy kib.szott kaméleon vagy, azért tudtál oda is bejutni. Van még egy húgom? Nem lesz ez már kicsit sok? Még nekem sincs kölköm, vagy hát fogalmam sincs, lehet van, de még nem keresett egy sem. Na mindegy azért örülök, hogy jól megvoltál, és nem volt rám szükséged, még a végén büszke leszek rád. De a pizza már jöhetne, mert ölni tudnék valami kajáért. -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Feb. 01, 2016 9:57 pm
Ugrás egy másik oldalra
fel y bo'r dyn y bydd ei lwdn
father & son

- Alient? Itt nem él ilyen. Csak egy olyan átkot kapnál, hogy a jövő évezred elejéig csoffadt lennél, már amennyire meg bírtam fejteni a könyvet. - sóhajtok egyet, a halántékom dörgölve. Az egész könyv walesi, ami nem gond. Az az anyanyelvünk. De az öreg tájszólásos volt és írásban is.
- Anyádtól örökölhetted vagy attól leshetted el, aki átalakított. - legyintek. Még hogy gyerekes... mindjárt hozok egy kakaót és építek egy takaróerődöt, hogy biztonságban legyek a takonypolc bántó szavaitól.
- A Légió szórakoztatási értékeit azért firtatnám. A mai napig jobban szeretem a húszas-harmincas éveket... Amikor te nőcskéket szedtél fel, én pedig ősi átkok után kutattam Egyiptomban. Amúgy... azt hallottam Illtydtől, hogy a lányuk is vámpír lett. Biztos nem is emlékszel a kislányra. Hat évvel fiatalabb nálad, apró, vörös haj, szintén varázslat van a vérében is. Láttad mostanság Cassandrát? - tudom reménytelen a kérdésem, mert amikor még normális volt, akkoriban játszott délutánonként a kislánnyal. Együtt tanítottuk nekik a mágiát a szüleivel. Milyen kedves család. Talán az egyetlen olyan társaink, akikben a mai napig megbízok.
- Azért vettek fel minket oda, mert mi voltunk a legjobbak. Ha egy kicsit normálisabb lennél, akkor te is megkaphattál volna mindent az MI6-nél. Ehelyett folyamatosan takaríthattam utánad. - dörzsölöm meg az orrnyergem. - Sosem tudtál volna elverni, ne is álltasd magad. - legyintek megint, majd megforgatom a szemeim.
- Vernem kellett volna téged kölyökként. Nem vagyok sokkal idősebb, de más értékrendek alapján élek. Szeretem a stabilitást az életemben. El sem tudod képzelni, hogy az a kevés idő, ami anyáddal megadatott nekem, milyen boldog volt. Talán... ha nem ölték volna meg, egyetértenél. A sárm pedig nem úgy öröklődik, mint a pénz, tanulj genetikát. - morranok egyet.
- Jövőhétre tudok hozatni egy új példányt. Ha nem változtattál az egyéni preferenciáidon, akkor azokkal együtt rendelem. Hat szobás házat vettem, kapsz gyerekszobát. - vigyorgok egyet szemtelenül. Hah, én és a fiam egy fedél alatt. Ez mindenkinek fájni fog.
- Tudom, kétszáz éve mondogatják nekem. Majd akkor lesz sok, ha én azt mondom. Különben is szeretnék még gyerekeket. Végre egy esélyt, hogy ne kelljen menekülés közben gyereket nevelnem. Lehetőleg az anyjukkal. Nem vérre éhezel? Harminc év alatt visszaszerezted a régi berögződéseid? - húzom össze a szemöldököm, majd az iroda ablakán kopogtat a futár, igen ismerem az ürgét, majd gazdát cserél a pénz és az egyik dobozt odaadom a gyereknek.

† music: Pilgrims on a Long Journey † note: kölööök ♥

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Feb. 02, 2016 11:32 am
Ugrás egy másik oldalra
- Remek, akkor nem szólok Predator cimborámban, hogy intézze el Alient, legalább nyugodtan alszom. Köszönöm a csoffadtságomat nem szeretném, túl jó képű vagyok hozzá. – intéztem el egy vállrándítással az egészet.
Anyám említésére csak bosszúsan sóhajtok fel, nem ismertem éppen elég nagy érvágás ez nekem. Csak hallomásból tudok róla néhány infót, és ez is kurvára zavar, nem volt mellettem anya, hanem csak ez a vénlókötő. Aki ugyan megtett értem mindent, de egy anya mellett nem lennék ennyire elkanászodva, még akkor sem, ha több, mint a kétszázat taposom.
- Ősi átok? De izgisen hangzik, na igen nőcskéket, de nem is akármilyeneket, színésznők, drogbárók hölgyeményei az én ágyamba másztak be, és ez jövedelmező dolog volt számomra. – kérdésére, hogy láttam-e Cassandrát csak elgondolkodom. Megcsóváltam a fejem, aztán bevillan a kép harminc évvel korábbról, amikor a felismerés belém csap dobok egy hátast a hintázásom miatt.
- De igen..ő mentett meg engem. Cassie volt azt aki megmentett a biztos haláltól, de mégis mi a francot keresett a légióban? – tápászkodom fel, majd a térdeimre támaszkodva pillantok fel Mr. Szemöldökre.
A többi dologra már csak bólogatok, vagy intek egyet, felőlem aztán kirobbanhat a harmadik világháború is, de nem érdekelt volna az egész dolog.
- Csak mert vámpír vagyok még nem éhezem vérre, csak néha amikor elfelejtem, hogy megkellene csapolnom valakit. Amúgy két-három havonta jön mozgó ember az életembe, aki vér nélkül távozik. Legtöbbször maradok a zacskós vérnél. – mondtam egy lemondó sóhajjal. Kelletlenül veszem el a dobozt, és rágcsálni kezdem, még mindig a vörös angyalkámon jár az eszem.
- Jól van, csinálj nekem még féltestvéreket, majd igyekszem jó példát mutatni, vagy nem. - teszem fel megint a lábamat az asztalra. - Remélem most már jól fogod csinálni a dolgot, és nem cseszed el, éppen elég szar helyzet, hogy nem ismertem az anyámat, a többi kölyökkel ne legyen így. -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 07, 2016 5:33 pm
Ugrás egy másik oldalra
fel y bo'r dyn y bydd ei lwdn
father & son

F ogom a fejemet. Hogy tud ennyi sületlenséget egy levegővel összehordani?
- Fiam te, egy predalien lennél, amilyen állat vagy. Meg túl szerény... - vonok vállat kísértetiesen hasonlóan. A vér nem válik vízzé, ebben az esetben legalábbis Alienné.
Elhúzom a szám a sóhajára. Tüske benne, tüske bennem. Azok sötétebb napok voltak. Nem mintha most pirkadna a világra... De a sors ezt hozta. Akármilyen keserves volt mindkettőnknek, neki talán jobban, azért benőhetne a feje lágya. Nem voltam a legjobb apa, de nem volt példa előttem, hogy milyennek kell egy apának lennie. Az enyém engem megpróbált megölni.
- Könyveket is írtam a feltárásokról. Meglepően sokat hoznak még most is a jogdíjak... Lesz majd egyszer valaki, aki mellett felnősz. Csak találd meg. - sóhajtok, majd figyelem a mozdulatait, ahogy megcsóválja a fejét. Aztán mintha a kettőhúsz csapna belé, úgy rándul meg és taknyol egy irgalmatlan nagyon hátrafelé székestől, amire fájdalmas képet vágok. A hangja is szar volt ennek, mégis mi a retkes jutott eszébe? A válaszára majdnem megpuszilja a hajvonalam a szemöldököm.
- Hogy... mi? - egy pillanatig emésztem a gondolatot. Cassandrának is vannak titkai a szülei előtt... Meglepő. - Ez a slusszpoén. Semmi köze sem volt a légióhoz az életben sem. Önkéntes orvos volt nagyon sokáig.
Kissé féloldalasan szemlélgetem őt, ahogy teljesen ki van zökkenve. Nem hiszem, hogy így eldobta volna az agyát bármitől is az elmúlt... egy évszázadban.
- Jobban örülnék, ha szereznél valakit, aki el tud látni zacskós vérrel... Világéletemben okádhatnékom volt a vámpírok étkezési szokásaitól... - húzom el a szám, majd leülök és nekilátok a pizzának, de nem vagyok vak. Valami van ezzel a kölyökkel...
- Te se cseszd el. Én a magam részéről próbálom. De bökd ki végre, hogy mi a jó frász van veled, hogy egyik pillanatról a másikra a pizza sem érdekes. A Cooper-lány? - somolygok kicsit.

† music: Pilgrims on a Long Journey † note: kölööök ♥

Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Iroda
» Iroda
» Iroda
» Iroda
» Iroda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: New Orleans-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •