Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
the destroyers of my life

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 19, 2016 2:49 pm
Ugrás egy másik oldalra
Ezen két személy szövetségének köszönhetően ültem a rács mögött 12 hosszú évig, mert bemártottak egy gyilkosságba. Amit fontos tudni, hogy én nem tudom még, hogy ők voltak, de az egyszer biztos, hogy nem fogom annyiban hagyni, hogy tönkretették az életem. Nagyon várom mindkettejüket! Twisted Evil


Dale Rowen

KOR » 37
FAJ » Ember
PLAY BY » Peter Facinelli
STÁTUSZ » SZABAD
FOGLALKOZÁS » Vállalati igazgató
VÁRJA » Leginkább én. 40
KAPCSOLATUNK » My dear, beloved ex-fiancé!

El sem tudom mondani, hogy mennyire szerettelek. A tenyereden hordoztál és nem engedted, hogy úgy érezzem a munkád sokkal fontosabb a számodra, mint én. Minden tökéletes volt. Ahogyan szinte a legtöbb kapcsolat kezdetén. Mikor még a szerelem felhőjén lebegünk és nem számít semmi, csak a másik boldogsága. Azonban az idő múlása a mi kapcsolatunkra is rányomta a bélyeget, de én nem vettem észre. Túl naiv voltam. Hittem abban, hogy szeretsz és annyira boldog voltam, hogy észre sem vettem, hogy a drágalátos asszisztensed bugyogójába mászol újra és újra. A legrosszabb az egészben, hogy megakartál futamodni az esküvőtől, de te ennek a legrosszabb módját választottad. Nem akartad, hogy téged szemeljenek ki, mint bűnbak ezért ördögi tervet eszeltetek ki a drágalátos szeretőddel(nem voltál szerelmes, mindössze csak kalandra vágytál), hogy egyszer és mindenkorra megszabadulj tőlem. Bemártottatok és miattatok töltöttem el tizenkét évet a börtönben. Ti indítottátok meg a lavinát, ami miatt darabokra hullott az életem és mindent elveszítettem. Én pedig, mit sem sejtettem erről. Személyesen soha nem jöttél be hozzám, de leveleztünk, mintha tényleg sajnálnád a dolgot.. Úgy tettél, mint aki hisz bennem, de végül megszakadt a kapcsolat. Azután, hogy közöltem veled, hogy elvesztettem a gyermeket, amelyről nem is tudtunk. Talán bűntudatot ébresztett benned a gondolat? Nem tudom. De tizenkét év után kíváncsi vagyok, hogy milyen mondandód van a számomra.

// play by nagyon szeretném, ha maradna, de ha esetleg úgy döntesz, hogy mással szívesebben hoznád, alkudhatunk és meglátjuk, hogy hova lyukadunk ki. A név azonban teljesen szabadon választható, egyáltalán nem szólok bele. nagyon várlak. 31


Barbara Palmer

KOR » 32
FAJ » Vámpírboszorkány
PLAY BY » Rachel Skarsten
STÁTUSZ » SZABAD
FOGLALKOZÁS » Asszisztens
VÁRJA » Leginkább én. 40
KAPCSOLATUNK »Evil little, b*tch.

Szinte észre sem vettem, hogy mekkora veszélyt jelentesz a számomra. Fel sem tűnt, hogyan néztél a vőlegényemre, hogy szinte mindig a nyomában voltál és ugrottál minden egyes kérésére. De leginkább azt nem vettem észre, hogy ő hogy nézett rád. Valami újdonságra, egyfajta izgalomra. Olyasmi voltál, ami nem lehetett az övé. Vagyis inkább nem szabadott volna. Tiltott gyümölcs. Mégis a jegyességünk nem akadályozott meg titeket. Többször is összefeküdtetek. Szerelmes lettél. Hogy ő viszont szeretet-e téged nem tudom. Az is lehet, hogy egy kaland lehettél a számára. Tizenkét éve már, hogy nincs különösebb információm a külvilágról. Nem tudom, hogy mi mehetett végbe köztetek, de egy biztos. Miután Dale megtudta, hogy elveszítettem a közös gyermekünket, amiért olyan dologért mentem börtönbe, amit igazából te követtél el, megszakította veled a kapcsolatot. Te pedig ettől csak még dühösebb lettél és már vártad a szabadulásom napját, hogy valamit újra felépíthessek csak azért, hogy ismét elvehesd tőlem. Mert már nem látsz más utat a boldogságra csak azt, hogy engem szenvedni láss. Első alkalommal is mámorító érzés volt, akkor miért ne tennéd másodjára? A baj csak az, hogy már nem ugyanaz a naiv kislány vagyok, akivel régebben találkoztál. Elhiheted, hogy méltó ellenfeled vagyok.

// play by nagyon szeretném, ha maradna, de ha esetleg úgy döntesz, hogy mással szívesebben hoznád, alkudhatunk és meglátjuk, hogy hova lyukadunk ki. A név azonban teljesen szabadon választható, egyáltalán nem szólok bele. nagyon várlak. 31
Vissza az elejére Go down
 

the destroyers of my life

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» the destroyers of my life
» I'ts a new day, i'ts a new life... for us
» the life of a model
» ✗ Breath Of Life
» Eric ___ - love of my life

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •