Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Meliorn Dunleavy(kész)

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jan. 27, 2016 11:50 pm
Ugrás egy másik oldalra
Meliorn Dunleavy


személyes információk

becenév »Lion
születési idő » 1594.Szeptember.11
születési hely » Angliában, egy kis városban.
kor » 422 éves (22-nek néz ki)
play by » Andrew Biersack
foglalkozás » Farkas vadász

faj » Vámpír
család » Szüleim a születésemhez képest elég hamar meghaltak,de volt egy nővérem aki felnevelt. Majd 22éves koromra sajnos eltűnt.

a felszín alatt »

Kezdjük először a belső tulajdonságokkal. Mit is mondhatnék róla? Eléggé barátságosnak tartom magamat, szeretek barátkozni, és kedves vagyok azokkal az emberekkel akik velem is kedvesek. Szeretek segíteni másokon, és megpróbálok jól kijönni az emberekkel. Viszont van egy olyan oldalam is amit nem szeretnének megismerni. Mert akkor az agyamba a teljes sötétség lesz úrrá, és nem nézem ki az ellenség, és ki a barát.
Külsőmről sokat nem tudok elmondani. Tele vagyok tetoválásokkal, fekete hajam van, és kék szemem. Különböző az öltözködési stílusom. Ha kedvem tartja felveszek egy öltönyt, és úgy járkálok a városba, van mikor csak egyszerű póló, farmer, és egy kalap társul hozzá, szóval változatosan alakítom a külsőmet.

user információk »

Név » user neve ide
Kor » 21
Multik » multik az oldalon ide
életem lapjai »

Mit is tudnék elmondani az életemről? Mikor megszülettem, sokáig nem ismerhettem a szüleimet, mert meghaltak elég hamar. Gazdag családból származtam, és mindent én meg a nővérem örökölt, ezért semmiben nem szenvedtem hiányt. Miután idősebb lettem, és érettebb, jobban kezdett érdekelni a tanulás, így azt is örömmel, és folyamatosan csináltam. Emellett persze érdekeltek a csinos lányok is , akik minden férfi figyelmét elragadják. Na persze ezzel az is járt, hogy sokszor verekedésbe keveredtem néhány fiúval, mert megbámulta , és letapogatta a nővéremet, és mint fiú testvérének kötelességem volt ezt nem szó nélkül hagyni.Ahogy az évek teltek arra a környékre költözött egy gyönyörű lány ,aki első pillantásra elvette az eszemet Thea-nak hívták. Folyton arra felé mentem, hogy láthassam, és direkt úgy csináltam a feladataimat, hogy összefuthassak vele. Nővérem ellenezte azt hogy vele legyek. Nem érdekelt a tiltása, akkor is vele szerettem volna lenni. Megbabonázott a külseje, a szép arca a szeme. Nem tudtam volna megmagyarázni miért, de mióta őt megláttam, másra nem tudtam ránézni. Az idő múlásával elvittem őt sétálni a tóhoz, piknikezni, és sokáig együtt voltunk. Mikor betöltöttem a 22, elhívott magával este az erdőbe, és meg akart lepni valamivel. Hirtelen nem tudtam mi lehet az, de mikor megláttam a holdfényben az arcát megrémültem. A szeme alatt erek mutatkoztak meg, a foga pedig hegyes lett. Hátrálni akartam, de megfogta a kezemet, és nem engedett el. Még mindig emlékszem arra a fájdalomra amit akkor éreztem, mikor belém harapott, ahogy szívta a véremet éreztem, hogy elgyengülök. Mikor elengedett homályosan láttam, és nem tudtam már elmenekülni se, bár értelme se lett volna. Forgott velem a világ, nem nagyon voltam a tudatomnál, csak annyit éreztem, hogy a torkomon egy vas ízű folyadék megy le, és minden elsötétült.
Mikor felriadtam   reggel volt a nap sütött, túlságosan is világos volt. Észrevettem ,hogy egy gyűrű van az ujjamon, és egy levél mellettem, de a levél mellett egy halott ember is feküdt. Elolvastam a levelet, amitől megrökönyödtem. Az állt benne ,hogy vámpír lettem, és nem szabad levennem a gyűrűt mert akkor a nap porrá éget, de hogy éljek innom kell emberi vért. Nehezemre esett, de rávettem magamat, és ittam belőle. Gondolatokkal telve siettem haza, de ekkor már a nővérem nem volt otthon. Végig kutattam az egész várost, de sehol nem találtam.Mindenki azt mondta , hogy látták elhagyni a nővéremet, de nem egyedül, hanem Theaval. Ekkor egy világ omlott bennem össze , mégis mi történhetett? Miért történt ez?
Sok év elteltével, és gondolkodással elfogadtam azt, hogy mi lettem, és mit tett a nővérem. New Orleansba sodort az élet, ahol letelepedtem egy jó ideig. Ebben a "kis" városban megismerkedtem egy Zara Henderson nevű lánnyal. Nem mondtam el neki mi vagyok, mert nem akartam ,hogy féljen tőlem. E titkot megtartva voltam vele, egy ideig. Szerettem vele lenni, segítettem neki mindenben. Látszólag úgy tűnt ,hogy jól el vagyunk. Együtt éltünk, de úgy mint barátok. Persze eljön az idő mikor az egyik fél többet érez a másik iránt, és ez nem lett máshogy most sem. Bevallottam neki ,hogy szeretem őt, és vele akarok lenni. Láttam az arcán, hogy boldognak tűnik miatta, és ő is elmondta, hogy ugyan így érez irántam. Boldogok voltunk, látszólag...Átvert engem....A szemembe mondta, hogy csak kihasználta, és nem is akart velem lenni igazán, csak egy eszköz voltam a szemében, akit kellő képen használhatott fel. Egy világ omlott össze bennem, de mit tehettem volna? Elengedtem....Fel kellett dolgoznom ezt az egészet.
Egy ideig még New Orleansban éltem, de most az utam ide vezetett Mystic Falls-ba. Meglátjuk mit hoz a jövő......

Vissza az elejére Go down

Dhámpír •• enyém az örök ifjúság és szépség
Chantele A. Roux
Meliorn Dunleavy(kész) Original
Keresem :
Meliorn Dunleavy(kész) Tumblr_nsd8l0hglD1s7ctgzo3_r1_250
● i found him
Meliorn Dunleavy(kész) Tumblr_nob703BM0z1u6hkdwo3_250
Tartózkodási hely :
● always next to ebony
Hobbi & foglalkozás :
● i'm interested in science



A poszt írója Chantele A. Roux
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 28, 2016 6:41 am
Ugrás egy másik oldalra


Gratulálunk, elfogadva!


üdvözlünk a diaries frpg oldalán

Kedves Meliorn! Smile
Üdvözöllek az oldalon, érezd magad jól közöttünk. Smile
Sajnos éppen késésben vagyok, úgyhogy bocsásd meg, ha némileg összevissza vannak a gondolataim. Embarassed Már megannyiszor láthatutnk példát arra, milyen az, mikor egy ártatlannak tűnő elrabolja a szívünket, majd olyat tesz, amire nem is számítottunk volna... veled is ez történt, habár tény, hogy fiatal voltál még, tapasztalatlan. Mondhatni, könnyű csellel magába tudott bolondítani a későbbi átváltoztatód, dehát ki hibáztatna érte? Egy olyan világban élünk, amiben sosem lehetünk egészen biztosak, ki kicsoda vagy éppen micsoda... néha nem is hisszük el, hogy ilyesmi létezhet, nem?
Örülök annak is, hogy már van kötődésed az oldalra... Zara átvert? Nehéz elhinni (habár Curtis róla mindent elhisz már tongue (, de úgy vélem, hogy ennek okait is lesz lehetőségünk megismerni... 40
Kérlek, foglalózz le, majd keress egy pajtit. Jó szórakozást! :033:

Vissza az elejére Go down
 

Meliorn Dunleavy(kész)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Enzo kész előtörténete

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vámpírok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •