Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Dhámpír •• enyém az örök ifjúság és szépség
Chantele A. Roux
Jonah ---  Original
Keresem :
Jonah ---  Tumblr_nsd8l0hglD1s7ctgzo3_r1_250
● i found him
Jonah ---  Tumblr_nob703BM0z1u6hkdwo3_250
Tartózkodási hely :
● always next to ebony
Hobbi & foglalkozás :
● i'm interested in science



A poszt írója Chantele A. Roux
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 30, 2016 4:13 pm
Ugrás egy másik oldalra
jonah ---

KOR » 50-52 év
FAJ » válassz te!
PLAY BY » Blake Jenner (ő és ő, és csakis ő! 40 )
STÁTUSZ » szabad
FOGLALKOZÁS » kutató, tudós"palánta"
VÁRJA » Én biztosan! *.*
KAPCSOLATUNK »Azok a hetvenes évek... együtt jártunk középiskolába. Kémiából én voltam jobb, te fizikából vertél engem. Már akkor látszódott, hogy milyen életre születtünk, de egy fordulat miatt egyikünk sem tudhatta a másikról, hogy megvalósultak-e azok az álmok... beavattalak minden kis titkomba. Tudtad, hogy az anyám milyen eltökélt annak érdekében, hogy tönkretegye az életemet, miután csak egy be nem tervezett gyereke voltam egy vámpírtól, aki megerőszakolta. Azt hittem, nem eshet bajod, nem féltem közel kerülni hozzád, ám egyik napról a másikra eltűntél. Nem hagytál egy levelet sem, csak egy üres pad jelezte heteken át, hogy már nem jársz oda. Azt gondoltam, cserbenhagytál. Nem értettem az indokokat. Úgy éreztem, átvertél, márpedig mindannyian tudjuk, hogy az első szerelem nagy jelentőséggel bír, hát ha még csalódással ér véget...
Arról persze fogalmam sincs, hogy a bátyám járt közben. Ő mondta el neked, hogy tűnj el az életemből, mert ha nem teszed meg, az anyám listáján te leszel a következő, és nem hagy életben. Engem akart boldogtalanná tenni, ennek érdekében pedig nem félt volna téged is beáldozni. Volt döntésed, te pedig megtetted. Elmentél, és nem hallattál magadról többet.

Nagyon fontos karakter lenne az életemben, a részletekért írj pm-et, mindenbe beavatlak. ^^
A pb-t szeretném tartani, de a névhez nem ragaszkodom, mindez csak iránymutató. Smile
Vissza az elejére Go down
 

Jonah ---

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» jonah c. merrick
» Jonah Merrick

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •