Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Márc. 24, 2016 8:25 am
Ugrás egy másik oldalra
- archivált hirdetés -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 11, 2016 8:04 am
Ugrás egy másik oldalra
Lucifer ---

KOR » 900+
FAJ » Warlock
PLAY BY » Tom Ellis (Nem alkuképes!)
STÁTUSZ » szabad
FOGLALKOZÁS » Bártulajdonos, egykori pokol ura, aki most szabadságon van
VÁRJA » Én, de nagyon. 40
KAPCSOLATUNK » Egy – megérett a meggy, akarom mondani, hogy a pokol kiköpte az urát, vagy talán ő hagyta el a poklot? Ki tudja? Szerintem senki se pontosan, csak ő. De ha már ilyen ördögi világban élünk, akkor miért oly meglepő, hogy még maga Lucifer is kíváncsi lett rá?
Kettõ – csipkebokor vesszõ… Hmm, vagy talán csak kettő, hogy szereted itt is használni a képességedet az embereken. Könnyedén veszed rá őket arra, hogy kimondják, amit valójában gondolnak, ugyanakkor képes vagy bizonyos embereket közelebb engedni, de mi van akkor, ha valakivel kudarcot vallasz? Akkor vajon mit vetsz be?
Három – te vagy az én párom, vagy inkább a te démonod? Hmm, igen, azt hiszem ez lenne a legjobb szó rám, hiszen rám nem tudsz hatni, s még befolyásolni se igazán. Felkeltettem az érdeklődését, megmentetted az életemet, hiszen neked köszönhetően sikerült elszöknöm abból a balhéból, de még te magad se tudtad azt, hogy emberedre akadtál.
Négy – te kis leány hová mégy, megszöktem a bárodban féltve őrzőt talizmánoddal, vagyis inkább talán érmének számít. Sejtem, hogy értékes lehet, de fogalmam sincs arról, hogy magához a pokolhoz lehet jutni és a rémálmaim, a pokol kínjainak és könyörgéseinek dallama nem véletlenül csendül a fülemben álmomban…
Öt – érik a tök, vagy talán pontosabb lenne az, hogy a te segítségeddel jutottam hozzá az erőmhöz is, amit nem tudok irányítani, de te örömmel megmutatnád nekem, de természetesen nem ingyen… Akarsz tőlem valamit, talán túl sok mindent is, ami még magának Lucifernek is nagyfalat lehet…
És még sokáig sorolhatnám eme mondókát kicsit másképpen értelmezve, de legyen elég egyelőre ennyi, hiszen a macska és egér játék már elkezdődött, miközben szereted az embereket helyre tenni, megmutatod néha a valódi arcodat, hogy frászt hozd azokra, akik megérdemlik, de amúgy csak egy bártulajdonosnak tűnsz, aki állandóan öltönyben és ingben járkál, hogy végre megtalálja talán az utolsó áldozatát. Miközben a stílusod igazán sziporkázó és még a küldöncöktől se riadsz vissza, akik azt akarják, hogy újra térj vissza a pokolba.
Mi lesz ha rám találsz? Végre hatni tudsz rám? Esetleg olyan dolgokat hozok belőled elő, amit a pokol urának nem szabadna éreznie? Vagy netalán kihasználod az erőmet? Maradsz vagy mész? Mi lesz papuskám, vagyis Luciferem? Ezt itt a nagykérdés és nem más, hogy vajon mennyire is vagy tökös legény.

|| Kérdés esetén pm-ben megtalálsz. 40 Ne tűnj el és légy aktív. 40
Vissza az elejére Go down
 

Lucifer ---

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lucifer ~készülőben~
» Lucifer irodája
» Lucifer szobája
» Hell Gate - Lucifer és Constantine FRPG

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •