Share | 

Warlock •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Keresem :
• light of the night sky
Hobbi & foglalkozás :
• a riddle: why they call me frankenstein's monster?
Humor :
• ageless

A poszt írója Curtis Alcwyn Straug
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 09, 2013 8:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

justice & curtis

- Te ügyvéd vagy? - lepődtem meg méginkább. Ezek az apróságok mintha kimaradtak volna az életemből, vagy nem figyeltem rá teljes odaadással mint ahogyan megérdemelte volna... hát, ezt lehet, hogy nem kellett volna. Túl okos ez a lány... nem lesz könnyű csak úgy az orránál fogva vezetni.
Őszintesége elnyerte a tetszésemet. - Ha szükséged van rá, én szíves örömest büntetem meg őket - kacsintottam rá.  
Vissza az elejére Go down

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 01, 2013 3:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Lenyugodtam, vagy legalábbis abba az irányba ment a természetem, jelenleg... Tudom, hogy kicsit néha heves és nyers vagyok, de ezért még nem igazán ölhet meg senki. Még Curtis sem ragadná meg ezt a pillanatomat.
- Oké, az én gondolataimban leginkább az ügyvédi munkám során felmerülő problémák, és ilyenek vannak... Na, meg a vámpírok szeretetteljes kivégzése - ezúttal higgadt maradtam, mert már én se értettem, mi van velem... - Olykor a a drágalátos szüleim halálát kívánom... Szóval bátran olvass bennem, de csak keserűséget, bosszút, gyűlöletet fogsz látni - foglaltam össze tömören neki, és őszintén a szemébe néztem.

Keresem :
• light of the night sky
Hobbi & foglalkozás :
Humor :
• ageless

Elküldésének ideje Pént. Nov. 01, 2013 8:35 am

justice & curtis

Meglepett a bátorsága ismételten. Senki... ismétlem, előtte senki nem merészelt így beszélni velem, és meg kell hogy mondjam, efféle bátorság mindig jól jön, ha úgy adódik, hogy szükségem lesz rá valamilyen okból kifolyólag.
- Remek! - biccentettem aztán, és utána léptem, hogy elkapjam a vállát, ezzel állítva őt meg, hogy ne járkáljon már fel-alá folyamatosan. - Boszorkány vagyok, minden baljós godnolatot, mindent érezni fogok egy pillanaton belül, hogy eszedbe jut. Ajánlom, ne packázz velem - néztem rá határozottan.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 25, 2013 10:03 pm

- Jól van, jól van... Akkor nem kell félnem semmitől - válaszoltam neki, enyhén mosolyogva.
Ám, de aztán fordult kicsit a kocka, olyan furcsa lett Curtis... Nem akarok én az életére törni, semmiképp sem. Még annyira nem őrültem meg, hogy megpróbáljak megölni egy boszit. Nincs semmi bajom velük...
- Hallod te mit beszélsz? - kérdeztem tőle kissé feldúlva. - Úgy... úgy gondolod, hogy arra vetemednék, hogy ezt tegyem veled? - folytattam továbbra is feldúlva, és oda-vissza kezdtem el járkálni. - Bocsánat, nem szoktam ilyen hangnemben beszélni senkivel sem... - néhány másodperc után leültem egy kőfélére, és az arcomat a kezeimbe temettem.

Keresem :
• light of the night sky
Hobbi & foglalkozás :
Humor :
• ageless

Elküldésének ideje Pént. Okt. 25, 2013 9:29 pm

justice & curtis

- Tisztázzuk! Engem nem tudsz legyűrni semmilyen méregeledellel, ne aggódj. Halhatatlan vagyok, ergo... tőlem aztán a méregerős ciánfőzeléket is lenyomhatod a torkomon, nem lesz rám túlontúl nagy hatással - kacsintottam rá, de aztán ismét megtorpantam.
- Remélem, ez nem egy boszitrükk részedről. Csak lássak meg egy kóbor mozdulatot, amellyel bántani próbálnád az életemet, és... esküszöm, nem éled meg a másnap reggelt - szólt a hangom ekkor már fenyegetően.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 17, 2013 7:19 am

- Igen, utálok vásárolni - ez tényleg különös, hiszen általában mindenki imád plázákba járni és költeni a pénzt mindenfélére. Én nem. Nem igazán érdekel, csak nagyon ritkán teszem ezt.
- Oké, gondoltam - mosolyogtam el magamat - Főzni tudsz, ugye? Mert az én kajámmal, azt hiszem a kórházban kötnénk ki... - egy nevetéssel mondtam ezt ki, de mi van velem, nem tudom, mint aki részeg lenne, mert ennyit sosem nevettem évek óta...

Keresem :
• light of the night sky
Hobbi & foglalkozás :
Humor :
• ageless

Elküldésének ideje Szer. Okt. 16, 2013 8:46 pm

justice & curtis

- Nézzünk oda, egy nő, aki utál vásárolni?! - lepődtem meg teljesen. Az emberek akkor szoktak ekkora megdöbbenést produkálni, mikor meglátják a saját halálukat, de jelenleg bennem az is óriási sokk volt, hogy egy nő hogyan nem szerethet várásolni. Ez igencsak tudna engem érdekelni.
- Nos... akkor azt a bőröndöt kell használatba venned. BÁr most megmondom, mosni nem fogok. Magadnak kell megoldanod az efféle dolgokat - jegyeztem meg.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Okt. 12, 2013 7:20 am

- Áh, értem már - röviden motyogtam valamit a mondatára, ami enyhén szólva is csak egy kis bólintásnak felelt meg.
- A kocsimban van egy bőrönd, amit mindig magammal hurcolok... - nevettem el magamat, de hogym irt magam sem tudom. Tök idiótának érzem magam, ahogyan ilyenről dumálunk. - Nem.. nem.. és nem. Vásárolni én nagyon utálok - nem szerettem volna magyarázkodni, így csak ezeket mondogattam ki.

Keresem :
• light of the night sky
Hobbi & foglalkozás :
Humor :
• ageless

Elküldésének ideje Pént. Okt. 11, 2013 10:12 pm

justice & curtis

- Fogalmazhatunk úgy, hogy egy életbevágó szívességet tettem neki, és ezzel mindent el is mondtam - billent oldalra a fejem, de mielőtt bármit is tettem volna, csak a mellkasomra fontam a kezeimet, és egy aprót sóhajtottam.
- Na és mondd... hol vannak a holmijaid? Vagy... teljesen üres kézzel jöttél sszerencsét próbálni? - vigyorodtam el szélesen, közben már végigmérve őt. - Netán egy alapos bevásárlótúrára vágysz?

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Okt. 08, 2013 7:24 am

Nem is tudtam, hogy mit is kellene tennem, mert amire vállalkozom, az nem lesz egyszerű, de mégis valahogy fordulna egyet velem a világ. Sok mindent tettem már az életemben. Vámpírokat gyilkoltam meg, és ügyvéd vagyok. Ez az ördögi kör. Most ez változhat, de vajon merre?
- Nahát, valaki tartozik neked... - mosolyogtam el magam, mert tetszett ahogyan kijelentette. - Hát, tudod... Elfogadom ezt a meghívást - egy újabb kis mosoly jelent meg arcomon.

Keresem :
• light of the night sky
Hobbi & foglalkozás :
Humor :
• ageless

Elküldésének ideje Hétf. Okt. 07, 2013 9:23 pm

justice & curtis

Nagypn hülyének érzem ezt a szituációt, de talán mindenki megérti, hogy... aki még sosem került ilyen szituba, az nem is nagyon tudja, hogy mit kell csinálni. És azt hiszem, senki nem is akar ilyen helyzetbe keveredni.
- Nos... ezen esetben természetesen velem jöhetsz, ha akarsz. Nekem sincs önálló lakásom, de van egy ismerősöm, aki tartozik nekem. És nem fogja bánni, ha megszállok nála - vigyorodtam el.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 03, 2013 7:23 am

- Ez van... - mondtam neki őszintén, és nagyon röviden, mert nem igazán szerettem a ''családomról'' beszélgetni. Kicsit meg is szédültem, és ezért nekidőltem egy falnak. Nem érintett jól az egész, sőt... Nincsenek is közös emlékeim róluk, már az arcukra sem igazán emlékszem, de szerintem jobb is így.
- Van lakásom... - kezdtem bele a mondatomba, de valahogy kisebb szünet után fejeztem be. - ... de alig tartózkodom ott, csak késő este érek haza, majd kora reggel pedig el is megyek onnan - hagytam abba a beszédemet.

Keresem :
• light of the night sky
Hobbi & foglalkozás :
Humor :
• ageless

Elküldésének ideje Kedd Okt. 01, 2013 9:26 pm

justice & curtis

- Hogy mennyi felfogás uralja ezt a világot...! - szólaltam meg hirtelen, mintha meglepne a dolog, de igazából mindezzel már régen tisztában voltam. Egyáltalán... már mi tudott engem meglepni? Ja igen... az, hogy egy nő képes behódolni nekem... úgy értve, hogy annak a tudatában, hogy tudja, mit akarok tenni vele.
- Egyébként... van hol megszállnod? Mert ha nincs... természetesen gondoskodom rólad. Ennyit megteszek azért cserébe, amit te teszel majd nekem - billent oldalra a fejem.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 28, 2013 9:40 pm

- Nem igazán, csak egy idegen voltam ott, amit egy családnak hívtak ők ketten - őszintén jöttek ki belőlem ezek a szavak, és nem szívesen mondtam ezt el, de azt hiszem, jobb, ha tud róla Curtis is. Bár ez ellen már nem igazán lehet semmit tenni. Ez soha nem fog már helyrejönni, nem olyan, mint egy seb, ami vérzik, aztán hirtelen eláll a vérzés, segítséggel. Nem, ezt sohasem fogom megbocsátani nekik.
- Elég sokszor gondoltam, hogy valamit csinálnom kellene... - csuklott el a hangom, és kisebb pillantást vetettem Curtis-re, majd folytattam. - ... de rájöttem, hogy ami egyszer ilyenné fajult el, azt hagyni kell, nem ér meg semmiféle bosszút, ha érted mire gondolok itt. Számomra ők már nem léteznek kicsi korom óta - miután ezt elmondtam neki, valahogy késztetést éreztem arra, hogy mellkasára boruljak, amit meg is tettem, és nem várom el tőle, hogy átöleljen, csak maradhassak kicsit ott.

Keresem :
• light of the night sky
Hobbi & foglalkozás :
Humor :
• ageless

Elküldésének ideje Szomb. Szept. 28, 2013 8:46 pm

justice & curtis

A vámpírvadászoknak néha tényleg nem árt gyakorlásba temetkezni... mert az tény, hogy... szükségük van rá. Nem tudom, milyen lehet vámpírnak lenni, szóval nem tudom, ők milyen szinten rázzák ki a kisujjukból azt, hogy egy vadászt ki kell nyírni.
- Szóval a szüleid sosem törődtek veled... - ismételtem meg szavait, majd nagyot nyelve léptem közelebb hozzá. - És soha nem gondoltál arra, hogy... ezért érdemelnének valaminemű büntetést? Én biztosan így tettem volna. Aki engem bánt, az megbánja - vontam egyet a vállamon.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 19, 2013 9:59 pm

Olyan érdekes volt vele beszélgetni, de mégis... azt éreztem, hogy jól el vagyok vele. Nem igazán szoktam ilyen mély beszélgetésekbe belevonszolni magam, ritkán dumálok öt percnél tovább bárkivel is.
- Jó néhány évvel ezelőtt én is rengeteget jártam ilyen helyekre... tudod, gyakorolni - hát, bizony, én már nagyon régóta ezen dolgozom, hogy minél jobb legyek, eléggé kiölték belőlem a szeretetet és bizalmat, főként a szüleim voltak azok, akik ezt tették velem.
- Velem sosem törődött senki sem,a szüleim teljesen letojtak engem... én is csak azokkal, akik megérdemlik... de sajnos azoknak a száma jelenleg nulla - nem is tudom, miért mondtam el ezt neki, biztos azt gondolja, hogy panaszládának hiszem őt, épp ezért bocsánatot kértem tőle. - Elnézésedet kérem, nem vagyok egy panaszkodós meg lelkizős csaj, távol áll tőlem - motyogtam ki neki, de tartottam az erős és kemény énemet, de nem sok kellett, hogy eltörjön az a bizonyos mécses.

Keresem :
• light of the night sky
Hobbi & foglalkozás :
Humor :
• ageless

Elküldésének ideje Csüt. Szept. 19, 2013 9:25 pm

justice & curtis

Őszinte nevetést tudott kiváltani belőlem azzal a furcsa lelkesedéssel, mellyel a koromat illette. Meg tudtak lepni a nők az efféle lépésekkel, de talán azért, mert bármennyit is tanultam én az egyetemen, sajnálatos módon az ő nyelvüket még nem sikerült elsajátítanom. Mert... rosszabb, mint ezer hieroglifa.
- Muszáj ilyen furcsa helyeken időznöm... tudod, az ilyen kietlen helyek olyan sok rejtett erőt sugallnak az embernek... olyan sok fájdalmat... erőt... hatalmat... - szippantottam magamba a levegőt jólesően. - Itt fel tudok töltődni.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 14, 2013 5:03 pm

- Juj, tök jó. Még nem beszéltem ilyen idős boszival, mint te - olyan izgatottan beszéltem, hogy már én sem tudtam, mit kéne mondanom, így csak kicsit oldottam a feszültséget valamivel. - ... de találkoztam egy nálad idősebb vámpírral, de a beszélgetésünk olyan fél percig tartott körülbelül - nagyon fontos infó volt ez Justice, gratulálok.
- Köszönöm, hogy ezt elmondtad - válaszoltam neki az egészre, és egyébként is kedveltem Curtis-t, aki amúgy is egy érdekes figura volt számomra. - És sokat időzöl ilyen furcsa helyeken, mi? - mutattam erre a helyre, ami valóban egy elhagyatott helynek tűnik.

Keresem :
• light of the night sky
Hobbi & foglalkozás :
Humor :
• ageless

Elküldésének ideje Szomb. Szept. 14, 2013 4:40 pm

justice & curtis

Nevethetnékem támadt ettől a lánytól. Pontosan az, amiről álmodom. Na, nem a szerelmes álmodozás, mert nekem az már nem hiányzik az életemből. Tatia éppen elég nagy zűrt okoz a fejemben, szóval... ez most amúgy is mellékes.
- mit akarsz tudni rólam, kedvesem? Hány éves vagyok? - tippeltem egy lehetséges kérdést. - Súrolom a négyszáz évet. Jártam-e iskolába? Hm... - dörzsöltem meg az államat. - Nem is egy egyetemre, van egy pár diplomám, köztük jártam már orvostudományra is, és mindent megtanultam, ami érdekelt.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 12, 2013 7:36 am

Nos, egy valamire mégis jó volt ez a beszólás, hiszen láthattam a fogsorát, ami nagyon szép, és majd talán elkérem a fogorvosa telefonszámát is.
- Egyébként sem szoktam nézni, így sokszor nem ott vagyok, ahol kellene - azok a csúnya bejegyzésekkel teli naptárak, amiket kidobnék, sőt fel sem írnék, de hát néha muszáj.
- Igen is, hadnagy! - katonai tisztelgéssel fejeztem be a mondatomat, majd újból elnevettem magam. - Mesélhetnél magadról valamit, persze, gondolom nem igazán fogsz mit mondani, ugye? - őszintén kérdeztem tőle ezt, és ezt a hangomon is hallhatta.

Keresem :
• light of the night sky
Hobbi & foglalkozás :
Humor :
• ageless

Elküldésének ideje Szer. Szept. 11, 2013 9:55 pm

justice & curtis

- Még a humorérzéked is a helyén van. Pont tökéletes vagy te nekem - villant ki minden létező fogam, hogy megmutassam, eléggé jókedvre derített ezzel az egésszel. Mi tagadás... nagyon is bejön nekem, hogy ilyen kis bevállalós ez a bige. És... pont ez kell. Mert félő, nem lesz ez az út olyan egyenes, mint ahogyan azt bárki gondolná.
- Nos... - sóhajtottam fel. - A naptáradat felejtsd el - vált határozottá a hangom. - Akkor kell ott lenned, és azt csinálnod, mikor én mondom, hogy kell.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 07, 2013 9:44 pm

- Szeretek meglepetést okozni - nevettem el magam ezen a mondatomon, mert már fogalmam sincs miért is nevettem, csak ez esett jól. Curtis sem egy egyszerű fickó, hiszen egy boszorkány...
- Nekem bárhol jó - mondtam neki ezt gyorsan és röviden is. - De azért meg kell majdnem néznem a naptáramban - folytattam vállat vonva és kicsit mosolyogva.

Keresem :
• light of the night sky
Hobbi & foglalkozás :
Humor :
• ageless

Elküldésének ideje Szomb. Szept. 07, 2013 9:31 pm

justice & curtis

- Hát... meglehetősen megleptél engem - billent oldalra a fejem. A boszorkányokról rögtön tudom, hogy mik ők. A vámpírok sem csukott könyvek előttem. De ezek a vadászok... emberek. És ezáltal őket nehéz beazonosítani. Néha a legártalmatlanabb pofika lehet az, ami a legnagyobb veszéllyel van ránk.
- Nos, most, hogy ezt is ilyen jól kitárgyaltuk... - gondolkodtam el. - Megegyezhetünk abban, hogy mikor és hol találkozunk? Lenne még mit megbeszélnünk erről. Például annak az utódnak a sorsáról - vágtam oda a sazvakat egyszerűen.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 06, 2013 9:48 pm

Észrevettem, ahogyan meglepődött, vagy legalábbis ahhoz hasonló volt a szemében, miután kimondtam azt, hogy mivel is foglalkozom szabadidőmben. Hát, bizony, nem vagyok egyszerű nő, eléggé bonyolulttá tettem magam azzal, hogy vámpírvadász lettem.
- Mindenkinek vannak titkai. Az enyém ez volt... - mosolyogtam egyet, és aztán elgondolkodtam azon, amit mondott nekem a szépséggel kapcsolatban. - Talán ennek köszönhetem azt az apró kis dolgot, hogy többnyire sikerül átvernem őket - újból egy félmosoly jött az arcomra.

Keresem :
• light of the night sky
Hobbi & foglalkozás :
Humor :
• ageless

Elküldésének ideje Pént. Szept. 06, 2013 9:30 pm

justice & curtis

A szemeim hirtelen nyíltak eléggé nagyra, és úgy pislogtam rá, mintha legalább kupánvágott volna. Mert... az, hogy vámpírokról beszélt... egyenesen értelmet adott annak, amit eddig nem sejtettem. Ő sem egy sima ember. Hanem vadász. De még milyen dögös egy vadász...
- Szóval ez volt a te titkod - biccentettem egyet, és végigmértem. - Nem is tudtam volna megmondani soha, hogy vadász vagy. Túl szép vagy hozzá.

A poszt írója Sponsored content
Elküldésének ideje

Régi börtönök

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next